Skocz do zawartości

Redmi 4 Pro bez Nougata - za słaby procesor??


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie BZ WBK posiada jakby 2 poziomy zabezpieczenia.

1. Aby dostać się do aplikacji można albo odciskiem palca albo tradycyjnie skreślić kropki.

2. Aby zalogować się do konta trzeba - po pokonaniu pierwszego poziomu j.w. - podać pin dostępu.

Identycznie jest z aplikacją poczty o2, najpierw kropki lub odcisk dopiero właściwe logowanie na konto pocztowe.

Czy też tak macie w swoich aplikacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Rozumiem, że na Oreo z R4P tym bardziej nie ma co liczyć? 4X podobno właśnie dostaje aktualizację i znów smutno człowiekowi się robi :/

Zostaje wizyta na XDA i pozbawienie się MIUI, albo zakup nowej słuchawki. Obie opcje średnio mi się na ten moment widzą. I już wiem, że w związku z sytuacją mój następny telefon to na pewno nie będzie Redmi Pro/Prime - choćby nie wiem jak kusił specyfikacją.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frantik napisał:

na pewno nie będzie Redmi Pro/Prime - choćby nie wiem jak kusił specyfikacją.

 

Problem nie jest w tym że fon jest za słaby, bo z tego co testowałem żony R4 Prime i swojego RN4 to mój w testach i nawet w użytkowaniu minimalnie słabszy, Prime ma odczuwalnie szybszy ram.

Problemem jest to że Prime nie było tworzone z myślą o Globalu, więc chińczaki po prostu mają w rzyci podnoszenie primowi  andka.

Dla nich jest to model niszowy, i wbrew pozorom jeśli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy nie była ona duża, a że ciągle coś nowego puszczają to moce przerobowe są na nowości skierowane.

Prime, mimo że jest udanym modelem (no oprócz ceny :) ) został po macoszemu potraktowany i niestety nic się na to nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...