Skocz do zawartości

Problem z dotykiem - wciska wszystko na ekranie


ThomasMartin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam problem z dotykiem. Co jakiś czas dotyk sam wciska wszystko co jest na ekranie. W efekcie widzę "wirujące okienka". Takie zacięcie trwa z 3-4 sekundy. W trybie dewelopera uruchomiłem wskaźnik i byłem w szoku. w chwili zacięcia ekran pokrywa się siatką wskaźnika. Za każdym razem wskaźnik kieruje się na pozycję na zdjęciu. Obawiam się, że jest to spowodowane uszkodzeniem mikrokontrolera. W pracy mam kontakt z elementami które wywołują wyładowania elektrostatyczne dlatego chciałbym się upewnić czy wina jest po stronie sprzętu czy w oprogramowaniu. Co do samego telefonu niestety nie posiadam już gwarancji. Cztery miesiące temu dokonałem wymiany stłuczonego ekranu.

Pozdrawiam Tomasz

 

Screenshot_2017-12-16-10-04-56-817_com_miui_home.thumb.png.2c61fb16e85bcb0ee984dd5061a1d794.pngScreenshot_2017-12-16-10-19-23-240_com.android.settings.thumb.png.bbc36052e09b1558c158521363227ea4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

RN4 global 3/32. Po aktualizacji na najnowsza wersje MIUI global stable mam cos takiego, ze cofa mi strony, aplikacje lub wraca do pulpitu głównego. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to zdiagnozować lub co z tym robić ? Dzieje się to przypadkowo. Telefon jest na gwarancji (technos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Usunalem szklo ochronne i zainstalowalem nowa aktualizacje global. Problem nadal sie pojawia. Czy gram czy jestem na fejsie wyrzuca mnie do ekranu glownego. Nie za czesto ale jednak sie to dzieje. Zauwazylem rowniez, ze po wyjsciu do glownego ekranu rownoczesnie mrugnely ikony messengera i facebook'a. Jakies porady ? Czy mozna jakos diagnozowac ekran ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...