ZduneX25

MIUI 7.12.14

Recommended Posts

2 godziny temu, piotr8989 napisał:

Wejdź w panel sterowania, aplikacje, uprawnienia, menedżer uprawnień, pamięć i tam jak jest aktualizacja to trzeba zaznaczyć, że chcesz aby był dostęp do pamięci.

Wielkie dzięki.

3 godziny temu, piotr8989 napisał:

Wejdź w panel sterowania, aplikacje, uprawnienia, menedżer uprawnień, pamięć i tam jak jest aktualizacja to trzeba zaznaczyć, że chcesz aby był dostęp do pamięci.

Zrobiłem tak i dalej nic z tego. Informacja że moje MIUI jest aktualne. Redmi Note 3 Pro. 

21 godzin temu, widmo1980 napisał:

Od trzech aktualizacji, łącznie z dzisiejszą nie działają mi funkcję takie jak "sprawdź dostępność aktualizacji" a także te trzy kropki. Można to jakoś rozwiązać ? Redmi Note 4X

U mnie było coś podobnego ale wyglądało na błąd serwera. Odpowiedź była błyskawiczna, a jak za drugim czy trzecim kliknięciem już znalazło normalne aktualizację, to wyszukiwał ją dłużej. Także obstawiam, że aplikacja aktualizacji jest tak zrobiona, że jak serwer nie odpowie albo pójdzie coś nie tak, to podaje brak aktualizacji.

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

7 minut temu, magik-thc napisał:

Do recovery udało wejść siętylko raz i teraz już nie wchodzi.

U mnie wszystko ładnie śmiga. 

To nie wiem bo teraz nic nie moge zrobic tylko fastboot dziala.

Mi flash wywala błąd - określone rzutowanie jest nieprawidłowe.

Edited by magik-thc

No to nieciekawie. Zauważyłem, że ten update aktualizuje też twrp. Może coś nie poszło przy wgrywaniu? Dasz radę przez fastboot nagrać twrp od nowa z pliku img?

Chociaż to trochę dziwne, MiFlash powinien i tak działać.

31 minut temu, magik-thc napisał:

To nie wiem bo teraz nic nie moge zrobic tylko fastboot dziala.

Mi flash wywala błąd - określone rzutowanie jest nieprawidłowe.

jaka wersja miflash i windows?

Zauważyłem to dopiero po zainstalowaniu najnowszej wersji. Mam 2 aplikacje Solid explorer ( Starą i Nową). W starej nazwa jest skrócona, ale już w nowej nie. Nie wiem od czego to zależy,ale stara aplikacje ma krótsza nazwę.

Redmi 4 Prime.
9ff2457ce50adb5a2f3fa3080e5dedc8.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Edited by Bartek1205

Przed chwilą, magik-thc napisał:

Mam teraz tylko error: device '(null)' not found

hm, IMO stery się skopały... próbowałeś z miunlock instalować stery?

Hm, inne porty? tak samo...? spróbuj może XiaoMiTool, być może zadziała - jak nie to edl...

• Like 1

whoops.
hm, inne kompy go nie wykrywają w fastboot? Jak nie to chyba tylko deep flash i edl (powinno chyba jeszcze na Mi5 działać...)

tapnięte z Redmi 4a

Ah, no tak. Hm, jeśli inne kompy nie raczą go wykryć w fastboot a stery nie zadziałają to testpoint i edl... nie działa kombinacja wszystkich 3 przycisków?

tapnięte z Redmi 4a

• Like 1

Guest Nowy12

Rozumiem ze zasięg WiFi w redmi note 3 pro dalej nie naprawiony? Problem zaczął sie od przejścia na miui 9 wiec to nie problem mojego internetu lub routera. 

Tak ale nie moge uruchomic systemu bo zlapal bootlopa
Zobacz czy nie masz zablokowanego bootloadera. Miałem tak z poprzednią wersją. Wystarczylo odblokować miunlock.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ale co zablokowany...? Bo trochę cię nie rozumiem ;)

tapnięte z Redmi 4a

Gdyby działał twrp (działają wszystkie 3 przyciski albo vol+ i power?) albo chińskie menu serwisowe to z tego poziomu dałoby się wylaczyc tel...

tapnięte z Redmi 4a

Próbować przytrzymac wszystkie 3 przyciski, odpali się ponownie najpewniej w chińskim menu serwisowym (wybór fastboot, recovery etc., niebieska opcja to wyłączenie telefonu), jeśli nie działa to chyba testpoint tylko pomoże, ew. spróbuj do jakiejś ładowarki podpiąć...

tapnięte z Redmi 4a

Co tydzień dochodzą jakieś nieistotne duperele a nadal pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić po aktualizacji to instalacja normalnego launchera. Jak można ciągle powielać tak oczywistą i łatwą do wychwycenia podczas testów karygodną wadę jak brak szuflady aplikacji. Nie rozumiem tego ale to naprawdę upierdliwe aby po każdym updacie trzeba było na nowo instalować normalny launcher, bo rom zawiera jakąś protezę launchera bez chyba najbardziej podstawowej funkcji.

a nadal pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić po aktualizacji to instalacja normalnego launchera.

Nie rozumiem po co za każdym razem , za każdym razem czyścisz system?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Działa wam obracanie ekranu tak jak to było dotychczas w apce  mi wideo, czy tylko mi po tej aktualizacji się posypało przy wyświetlaniu filmów

redmi4x

Ja mam wszystko apki w jednym folderze ( te mniej potrzebne) pod nazwą szuflada.
Nawet w tym samym miejscu co w innych Launcherach.

Korzystam tylko z jednego pulpitu a wszystko jest przejrzyste.

Wysłane z Mi5

Witam. W ramach aktualizacji na Mi3 zniknęła klawiatura MIUI. Dodatkowo na pulpicie pojawiła się aplikacja Google. Z tego co pamiętam to do tej aktualizacji Google było "ukryte" w zainstalowanych aplikacjach i nie drażniło, przynajmniej mnie, swoją obecnością. Czy klawiatura MIUI została wycofana z systemu MIUI? Czy ktoś z szanownych forumowiczów zna sposób na schowanie aplikacji Google na pulpicie, bo raczej odinstalowanie nie wchodzi w rachubę z uwagi na fakt, że przestanie działać wyszukiwanie głosowe, którego potrzebuję do szczęścia. W pozostałym zakresie telefon działa jak działał na wcześniejszej wersji. Oczywiście nadal brak dostępu do widgetów zegarka, Dodatkowo szkoda, że clipów nie można robić w albumach.

Po aktualizacji do wersji 7.12.14 przestały działać codzienne tapety ekranu blokady. Czy ktoś zauważył ten problem lub co lepsze ma już rozwiązanie tego problemu?

Paczka ściągnięta z innego wątku tego forum niestety nie działa.

Redmi Note 3 Pro (kenzo)

Po aktualizacji do wersji 7.12.14 przestały działać codzienne tapety ekranu blokady. Czy ktoś zauważył ten problem lub co lepsze ma już rozwiązanie tego problemu?
Paczka ściągnięta z innego wątku tego forum niestety nie działa.
Redmi Note 3 Pro (kenzo)
Mam to samo. Dodatkowo nie mam ekranu blokady tylko od razu ekran do wpisania kodu zabezpieczającego. Powiadomienia nie są pokazywane na ekranie blokady bo go nie ma, ekran się nie podświetla. Cyrk

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.