Skocz do zawartości

Nagrywanie rozmów przez bluetooth


Luke LHR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dość specyficzny problem z dwoma telefonami Xiaomi, mianowicie:

Mi Max 32GB oraz Redmi Note 4 64 GB.

W obu przypadkach używam słuchawki bluetooth Plantronics Explorer 50 (dwóch słuchawek).

Na obu urządzeniach korzystam z aplikacji do nagrywania rozmów (nie systemowej z uwagi na niską jakość nagrań) - głównie ACR, lecz sprawdzałem również wiele innych programów.

W przypadku MiMax wszystko działa dobrze, jeśli na słuchawkę nie mam puszczonych multimediów. W innym przypadku podczas próby połączenia (mniej więcej co kilkanaście połączeń) telefon się zawiesza na amen... Trzeba przytrzymać przycisk wyłącznika. Sytuacja występuje zarówno przy MIUI Global 8 i 9.

W przypadku Redmi Note 4 sytuacja jest trochę inna. Podczas praktycznie każdej rozmowy przestaję słyszeć rozmówcę, bądź on mnie - słuchawka po prostu głuchnie. Pomaga jedynie rozłączenie słuchawki i jej ponowne włączenia bądź przełączenie na chwilę głosu na telefon. Nie ma znaczenia, czy multimedia są włączone. Ponadto czasem urządzenie się również zawiesza.

Co ciekawe nigdzie w sieci nie mogę znaleźć podobnego tematu :( Czy ktoś coś może wiedzieć "o co kaman"?

Wiem, że dość ogólnie opisałem problem - z chęcią odpowiem na pytania. Byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą w tej kwestii - jeśli ktoś się spotkał z takim problemem...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Luke LHR
Uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...