Skocz do zawartości

Telefon zablokowany


Joni342

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Problemy wygląda następująco brat który jest właścicielem dal się pobawić jakiemuś dziecku telefonem one ustawiło nowe hasło od blokady aplikacji... Nie działają nawet ustawienia , jak mogę to ściągnąć ,mogę utracic pliki , nie mam pomysłu jak przeprowadzić instalacje systemu bez widzenia tego telefonu w komputerze ,uprzedzam nie mam dostępu do ustawień więc nie moge przeprowadzić ustawień fabryczntch

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj vol+ i power. Powinien się pojawić obrazek telefonu z kabelkiem. Jeśli nie - wszystkie 3 przyciski i z menu które się pojawi (a myślę że się pojawi) wybierz recovery. Są dwie możliwości - albo wyświetli się telefon z kabelkiem, albo jeszcze inne menu z 3 opcjami - z tego menu wybierz Wipe All Data, przywróci ci do ustawień fabrycznych. Jeśli będzie telefon z kabelkiem - instrukcja niżej

Ściągnij chińskie MiPCSuite - http://zhushou.xiaomi.com zainstaluj je i uruchom, podepnij telefon do kompa, najpewniej wykryje menu jak niżej:

Screenshot_96.png

Wybierasz opcję trzecią, która czyści telefon do ustawień fabrycznych. Telefon wstanie z systemem wprost z fabryki.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...