Skocz do zawartości

Samoistyne Wibracje


snajper4101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z telefon Xiaomi REDMI NOTE 3 z wersji MIUI GLOBAL 7.4 (stabilna) 7.4.9.0 . Telefon w pewnych momentach gdy go używam zaczyna sam wibrować, nie raz 3 sekundy nieraz z 10. Sprawdzałem czy to jakieś powiadomienie czy coś, ale nic sie nie pokazuje. Problem ustaje gdy przywróce ustawienia fabryczne, ale nie mam zamiaru tego robic co 3 dni, bo mniej wiecej co tyle problem ten sie pojawia (po przywróceniu ustawien fabrycznych) tak to problem jest co 15 min -30 zalezy jak duzo go uzytkuje. 
Proszę o pomoc
Proszę również o pisanie w miare prostym językiem, bo jestem na bakier ze słownictwem typowo branżowym. 
Dziękuje z góry wszystkim za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować oficjalny system (Global) pod swój model. Z tego co widzę w internecie wynika, że masz model z nazwą kodową kenzo (jest kilka wersji dla Redmi Note 3), bo takie mają ten system nieoficjalny zainstalowany. Zatem: musisz ściągnąć system oficjalny (http://en.miui.com/a-234.html, Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable...), ściągnąć specjalny program do wgrywania oprogramowania o nazwie MiFlashTool (najlepiej najnowszą stabilną wersję czyli 2017.04.25, w google możesz znaleźć) i zainstalować oprogramowanie poprzez wykonanie następujących czynności:

  • uruchomienie telefonu w trybie fastboot (vol- i power)
  • podpięcie go pod komputer
  • wypakowanie ściągniętej paczki z systemem i wskazanie ścieżki do niej (bez spacji po drodze) w MiFlash (do folderu z paroma plikami bat i sh)
  • kliknięcie refresh w miflash, powinno wykryć telefon
  • wybór opcji instalacji na dole - flash all to wgranie całości systemu (opcja zalecana), save userdata zachowuje dane i apki, a flash all and lock dodatkowo blokuje bootloader, czyli program rozruchowy (wtedy możesz wgrywać tylko oficjalne oprogramowanie, więc nie masz możliwości zmiany na jakieś nieoficjalne bez jego odblokowania)
  • i kliknięcie flash, powinno potem się samo po udanej instalacji uruchomić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...