Skocz do zawartości

Nie da się ściszyć rozmowy


Nitty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

To będzie mój pierwszy post na tym forum, gdyż dopiero od ok 3 tyg. jestem szczęśliwym posiadaczem Mi A1 i jak na razie jestem bardzo z niego zadowolony. Ale mam pewien problem z za głośnym dzwiękiem jaki jest podczas rozmowy na tym telefonie. Guziki od głośności działają, ale suwak nie chce się ściszyć niżej niż ok 25% całej głośności w związku z czym osoby postronne często słyszą co mówi do mnie rozmówca. Miał ktoś tak w swoim telefonie, lub wie gdzie da radę to ustawić żeby trochę mocniej ściszyć rozmówcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podbijam.

Generalnie telefon ma problem z poziomem głośności. Najniższy level w każdym aspekcie jest za głośny. Nawet po podłączeniu słuchawek cały czas słychać szum.

Przy połączeniach przychodzących czasem bez włączonego trybu głośnomówiącego słychać tak jakby był włączony.

Dajcie znać czy da się to jakoś rozwiązać.

Edytowane przez rzuku90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z poziomem głośności :) Szumy faktycznie są przy najniższych poziomach. 

Aczkolwiek w trakcie rozmowy ja mam domyślnie (nie wiem czy jest max czy połowa) i jest idealnie. Ani za cicho ani za głośno :P 

Głośniejszy był za to SGS6. I tam był dramat :D każdy słyszał co mój rozmówca mówił do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawisz tego chyba że będziesz sam modyfikował pliki systemowe o ile się da? W note 2 kiedyś było menu inżyniera i tam się ustawiało wszystkie głośności a teraz lipa. Mam wrażenie ze Xiaomi ma wywalone na ten model Mi A. Według mnie to nie wypał. Dobrze leży w dłoni, dobrze wygląda i ma w miarę fajny głośnik i to na tyle. I do tego pełno błędów i problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...