Sign in to follow this  
QMiui

MI4S problem z kamerą endoskopową

Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące użytkowania kamery endoskopowej.Kupiłem sobie kamerkę endoskopowej i tu pojawił się problem ,przetestowałem parę aplikacji ze Sklepu i nic nawet nie zapala się na czerwono dioda informująca o połączeniu OTG jedyne co mogę włączyć to oświetlenie w tej kamerce.
Sama kamerka jest ok testowałem ją na Jiayu G4S z Miui;-) gdzie wszystko działa jak należy, co prawda w przypadku mojego MI4S muszę używać przejściówki ale próbowałem dwóch różnych a gniazdo OTG działa na pewno.
Może trzeba coś włączyć?Przekopałem ustawienia i nic takiego nie znalazłem, po podłączeniu kamerki do wspomnianego Jiayu G4S z Miui na wtyczce kamerki od razu zaczyna błyskać LED na czerwono , ktoś coś wie na ten temat?:-( Pozdrawiam.:-P

Nadal walczę z możliwością podłączenia kamerki endoskopowej do mojego Mi4S-wyniki;
Mam dwie przejściówki z USB B na USB C jedna dołączona do telefonu przy zakupie i druga (UNITEK) którą kupiłem później, obydwie do ładowania z różnych ładowarek spełniają swoje zadanie bez problemów.
Jednak przy próbie podłączenia za ich pomocą innych pendrivów z funkcją OTG (na innych telefonach pamięci te są ok) Xiaomi ich nie wykrywa.
Idąc tym tropem spróbowałem połączyć za pomocą tych przejściówek Mi4S z komputerem - efekt- brak komunikacji czy możliwe że te przejściówki nadają się tylko do ładowania?  Czy muszę szukać przejściówek które potrafią połączyć poprawnie mój telefon z kamerką jeżeli tak to czy ktoś używa coś takiego i mógłby polecić coś sprawdzonego.

  • Nie zawracałbym głowy ale kamerka ta nie dość że jest mi potrzebna  to na dodatek jest tylko z USB typ B.Pozdrawiam.:-P

 

Można zamknąć - kłopot rozwiązany- winna była przejściówka.Kupiona w sklepie z elektrotechniką działa jak marzenie a ta dołączona do telefonu i kupiona na All...o do wyrzucenia.Pozdrawiam.

 

Edited by QMiui
Rozwiązanie problemu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this