Skocz do zawartości

MI4S problem z kamerą endoskopową


QMiui

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące użytkowania kamery endoskopowej.Kupiłem sobie kamerkę endoskopowej i tu pojawił się problem ,przetestowałem parę aplikacji ze Sklepu i nic nawet nie zapala się na czerwono dioda informująca o połączeniu OTG jedyne co mogę włączyć to oświetlenie w tej kamerce.
Sama kamerka jest ok testowałem ją na Jiayu G4S z Miui;-) gdzie wszystko działa jak należy, co prawda w przypadku mojego MI4S muszę używać przejściówki ale próbowałem dwóch różnych a gniazdo OTG działa na pewno.
Może trzeba coś włączyć?Przekopałem ustawienia i nic takiego nie znalazłem, po podłączeniu kamerki do wspomnianego Jiayu G4S z Miui na wtyczce kamerki od razu zaczyna błyskać LED na czerwono , ktoś coś wie na ten temat?:-( Pozdrawiam.:-P

Nadal walczę z możliwością podłączenia kamerki endoskopowej do mojego Mi4S-wyniki;
Mam dwie przejściówki z USB B na USB C jedna dołączona do telefonu przy zakupie i druga (UNITEK) którą kupiłem później, obydwie do ładowania z różnych ładowarek spełniają swoje zadanie bez problemów.
Jednak przy próbie podłączenia za ich pomocą innych pendrivów z funkcją OTG (na innych telefonach pamięci te są ok) Xiaomi ich nie wykrywa.
Idąc tym tropem spróbowałem połączyć za pomocą tych przejściówek Mi4S z komputerem - efekt- brak komunikacji czy możliwe że te przejściówki nadają się tylko do ładowania?  Czy muszę szukać przejściówek które potrafią połączyć poprawnie mój telefon z kamerką jeżeli tak to czy ktoś używa coś takiego i mógłby polecić coś sprawdzonego.

  • Nie zawracałbym głowy ale kamerka ta nie dość że jest mi potrzebna  to na dodatek jest tylko z USB typ B.Pozdrawiam.:-P

 

Można zamknąć - kłopot rozwiązany- winna była przejściówka.Kupiona w sklepie z elektrotechniką działa jak marzenie a ta dołączona do telefonu i kupiona na All...o do wyrzucenia.Pozdrawiam.

 

Edytowane przez QMiui
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...