Slawek189

Mi6 - schodzenie lakieru

Recommended Posts

Witam.

Mi6 używam od kilku miesięcy w oryginalnym etui. Jednak zauważyłem, że lakier schodzi z ramki telefonu w każdym rogu. Miesiąc, dwa temu było to ledwie zauważalne. Lecz teraz coraz bardziej widoczne. Telefon co jakiś czas wyciągam z etui aby wyczyścić zarówno telefon jak i etui. Ale to nic nie daje i lakier dalej schodzi po rogach.

Jeśli ktoś używa Mi6 przynajmniej 3-4 miesiące to niech da znać czy u niego również jest podobnie.

Słaba jakość wykonania tej ramki.

Edited by Slawek189

Ja mam trochę dłużej, ale wychodzi na to, że z moim egzemplarzem jest coś nie tak, że ta farba odpada.

Edited by Slawek189

Również użytkuje od kilku miesięcy w etui dołączonym zestawu i również to mam, ale to pewnie dlatego, że z nudów sobie często ściagam i zakładam, także się tym nie przejmuje :)

W którymś odcinku klawiatur opowiadał że jego znajomy poszedł do serwisu Apple z Iphone X bo tam też ta ramka sie wyciera i mu poradzili żeby sobie to pastą polerską wypolerował :-D  Tak że jak Apple to zlewa to nie liczyłbym na xiaomi. 

• Thanks 1

Mam Mi6 od 8 miesięcy, małe srebrne kropki pojawiły się po 2-3 miesiącach noszenia oryginalnego etui, powód? burd moi kochani, wystarczy drobinka piasku, whatever i zrobi się odprysk. Teraz nie noszę etui od 3-4? miesięcy i w sumie kropeczek jakoś nie przybyło. Jest to rzecz, której nie tak łatwo uniknąć (np. etui musi być idealnie spasowane i "ciasne"). Prostą czynnością która pomoże to czyszczenie kieszeni w spodniach ;) wyciągnąć i wytrzepać raz na jakiś czas i gitara ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.