Skocz do zawartości

Powiadomienie Lokalizacja ustalona za pomocą GPS jak wyłączyć?


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

  • mrosi odblokował(a) ten temat
  • 4 miesiące temu...
Dnia 28.04.2018 o 14:06, nildur napisał:

Hej problem nadal nie rozwiązany, a jest strasznie denerwujący

Widać, nie dość dokładnie zapoznałeś się z Samouczkiem lub menu telefonu.... ;)

Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Prywatność -> Lokalizacja

Tam ustalisz tryby lokalizacji i aplikacje, które mogą z tej lokalizacji korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Krzysiek93 napisał:

czy to w czystym androidzie też występuje

Też występuje... Notyfikacje systemowe, nic z tym nie zrobicie. Nie wiem ile wam tego wyskakuje, że to taki problem... U mnie może raz na miesiąc coś takiego dostanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzysiek93 napisał:

Występuje zawsze gdy korzystam z jakiejkolwiek nawigacji samochodowej, sportowej itp. itd.

Zaśmiecanie zbędnymi powiadomieniami paska powiadomień jest denerwujące bo trzeba je ręcznie później usuwać, żeby dotrzeć do istotnych powiadomień.

W sumie, któryś z was próbował przytrzymać to powiadomienie i sprawdzić, czy można jednak odznaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek93 napisał:

Całkowite wyłączenie możliwości wyświetlania powiadomień przez daną aplikację nie jest rozwiązaniem.

Nie zawsze powiadomienie o GPS jest powiadomieniem aplikacji, co za tym idzie, niekiedy wyłączenie tak powiadomienia zadziała tylko na nie, stąd sugestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często są te powiadomienia po zamknięciu aplikacji korzystającej z GPS (Waze, Yanosik, Google Maps, ...). Pojawia się od kilku minut do kilku godzin i po zamknięciu powiadomienia wraca.

Raz zaśmieca to system i ekran, po drugie niepotrzebnie drenuje baterię na utrzymanie uruchomionego GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

I co ktoś poradził sobie z tym problemem. Jest to bardzo irytujące np w przypadku korzystania z Endomondo. Na panelu pojawiają się komunikaty o lokalizacji gps i o np jaki dystans przebiegłem przejechałem. Mam włączone komunikaty na ekranie blokady i wyświetla się komunikat o lokalizacji gps i tylko ten nie ma komunikatu o dystansie.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...