ZduneX25

MIUI 7.12.7

Recommended Posts

Tylko że taki mam problem ze jak klikniesz na moją sieć to wyświetla mi się tylko kod qr, nie mogę wejść w jej opcje

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ok nie ważne jakoś mi się udało, faktycznie było to oznaczone tak więc dzięki

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Witam, mam pytanko odnośnie pokazywania informacji o ładowaniu telefonu na blokadzie ekranu. Chodzi mi o system global dev i global stable miui 9 na redmi note 3pro i mi5. Przez jakiś czas była ta opcja pokazywana na ekranie blokady, po jej rozwinięciu, można było zobaczyć jaki prąd płynie do telefonu. Teraz nie ma takiej opcji u mnie po aktualizacji do najnowszych wersji. Czy ktoś wie co stało się z tą opcją? Wywalili ją?

27 minut temu, massek napisał:

Czy ktoś wie co stało się z tą opcją? Wywalili ją?

Dobrze zauważyłeś, wywalili, Chińczycy wiedzą, ale raczej nie powiedzą dlaczego. Może to było zbyt niedokładne.

Na moim 4X dioda nadal świeci tylko na biało. Więc macie lepiej. Już nie liczę na to, że kiedyś zobaczę inny kolor.

Ktoś zauważył, że jak się puszcza muzykę przez bluetooth np. do Roidmi, to jak się klika volume+ to zmienia głośność multimediów, a nie głośność bluetooth. Coś zmienili, czy coś skopali?

Edited by RegimeOfTerror

Ktoś zauważył, że jak się puszcza muzykę przez bluetooth np. do Roidmi, to jak się klika volume+ to zmienia głośność multimediów, a nie głośność bluetooth. Coś zmienili, czy coś skopali?

Nie zauważyłem na radiu z wbudowanym bt jak i przez transmiter takiej przypadłości.

Wystukane na Mi6

7 godzin temu, VOytaZ napisał:

Nie zauważyłem na radiu z wbudowanym bt jak i przez transmiter takiej przypadłości

Zaraz instaluję 7.12.14 i zobaczymy, czy też tak będzie. Wkurzające to jest bo człowiek zapomni ściszyć odpali coś później na telefonie i jak ryknie z głośnika to można zawału dostać.

Na redmi 4 pro dalej nie działa licznik kroków. 

Do tego od którejś aktualizacji zestaw bluetooth zmienił ikonę na zwykłą (bez informacji o naladowaniu) wie ktoś czy to naprawia? 

• Haha 1

Licznik musi już działać. To była wina zmiennej w tłumaczeniu oryginalnym źle poprawione przez MIUI i potem zła poprawka odwzorowana w PL. U mnie na MI6 już działa.

Na nowym MIUI z 14 grudnia zniknęła możliwość zmiany siatki ikon na ekranie. Po instalacji mam 4x6. Telefon Mi5

Edited by obtu
Telefon

Mi zniknął ekran blokady, tzn od razu mam ekran do wpisania kodu i czarne tło (mam tez odcisk palca) a powiadomienia nie podświetlają ekranu. 

Z góry przepraszam za off top lub powtórzenie pytania...

W dniu wczorajszym sklonowałem apke FB, wszystko ładnie, pięknie aż do restartu... po restarcie mogę tylko wpisać pin i od razu telefon wisi.

Wipe dalvika i cache'u nie zmienił nic.

Gdzieś w dawniejszych postach o aktualizacji ktoś miał podobny problem z klonowaniem, ale nie mogę znaleźć.

Potrzebuję jak najszybciej uruchomić telefon, gdyż potrzebny mi do pracy :/

Factory reset i wgrywanie wszystkiego od nowa jest ostatecznością.

Pacjent to Mi 6 6/128GB, właśnie trwa zgrywanie wszelakiej maści danych.

Guest
This topic is now closed to further replies.