ZduneX25

MIUI 7.12.7

Recommended Posts

Używacie słuchawek bluetooth z obsługą wyświetlania stanu baterii?
Na poprzednich romach byl, teraz zniknął. Wiadomo cos na ten temat?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

• Confused 1

4 godziny temu, 742617000027 napisał:
@brudsien mi działa.

Mam redmi pro, moze na nim jest problem, ale dla pewności wieczorem walne wipe i zobaczymy :)

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!

[mention=24601]brudsien[/mention] u mnie było widać kiedy na poprzednich romach. Od dłuższego czasu już tego nie mam. 

No to chyba cos namieszali, ale wipe i tak zrobię aby sie upewnić i dam znać jak wyszło

Jednak namieszali, wipe nic nie pomógł dalej brak ikonki i sa problemy z współpraca słuchawek platronics ml70 i explorer 500, telefon je co jakis czas rozłącza

1 godzinę temu, brudsien napisał:

Jednak namieszali, wipe nic nie pomógł dalej brak ikonki i sa problemy z współpraca słuchawek platronics ml70 i explorer 500, telefon je co jakis czas rozłącza

Jeszcze w poprzednim było coś nie tak bo mam czasem problem z parowaniem Explorer 50, ikonka jest a nie paruje, tą aktualizację chyba sobie odpuszczę.

Mi4

Jeszcze w poprzednim było coś nie tak bo mam czasem problem z parowaniem Explorer 50, ikonka jest a nie paruje, tą aktualizację chyba sobie odpuszczę.
Mi4
Ale to nie tylko w tym romie jest. Mysle ze cos zmienili, nie wiem sterowniki, cos zostalo zmienione przy miui 9, bo na 8 z tego co pamiętam było ok

A macie problem z wifi przy wlaczonym bluetoothu?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Problem z BT jest od dawna, mam słuchawkę Xiaomi i też bardzo często zrywa, lub nie chce połączyć się.
U mnie bluetooth działa ok z xiaomi mi band 2 zero zwiechy.

Na którym miui bateria trzyma najlepiej chodzi o redmi pro. Podobno ma 7.11.2 ale czy to prawda?

Ja mam caly czas podpietego mibanda i na 7.5.18 nie było żadnego problemu z polaczeniem jak i prędkością wifi natomiast na ostatniej wersji ponownie. Gdy bt włączony, wifi diametralnie zwalnia

Panowie czy ktoś jeszcze od mniej więcej dwóch aktualizacji ma problem z baterią? Przez 7 godzin snu i nie używania telefonu spada mi 50 procent ponad. W załączniku screenshoty. Ktoś wie co może pomóc? 

Screenshot_2017-12-12-07-23-04-319_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-12-12-07-23-18-879_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-12-12-07-24-10-812_com.miui.securitycenter.png

On 10.12.2017 at 9:21 PM, zoulza said:

Jak wygląda u Ciebie asystent??
Możesz załadować zdjęcie?
Gdzie tam znajdujesz baterie? emoji16.png

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Cześć, przegapiłem Twój post. Wstawiłem baterię bo lubię czasem zerknąć na zuzycie a z panelu to wiecej klikania.

Screenshot_2017-12-12-08-01-23-202_com.miui.home.png

@pikoko 

U mnie na 7.11.30 na Redmi Pro bateria działa chyba najdłużej z dotychczasowych ROMów. Przy moim użytkowaniu ładuję go co 3 dni (a potrafię po 5 h słuchać muzyki przez BT) w pracy. Na razie zostaję przy tym ROM. Boję się eksperymentów z nowszymi bo zmian wielkich nie było dla tego modelu a nie wiadomo jaki SOT będzie. 

Czy widok samych ikon w ostatnio używanych programach został usunięty na stałe? Zainstalowałem w Mi Note 2 xiaomi.eu stable i nie ma tego widoku. Wróciłem do MIUI8, bo tam to działa.

Swoją drogą to dlaczego usunięto tę opcję?

nie wiem czy to ja coś przegapiłem ale aplikacja Motywy jest teraz Chińska a dokładnie główna strona/feed. Czy to jakaś zmiana z w tym ROMie czy jakiś błąd w tej aktualizacji lub mój w czasie wgrywania od nowa całego softu? Ktoś ma tez chińskie motywy z ich wewnętrzną walutą i czy zna rozwiązanie by znów pojawiła się polska/Globalna aplikacja?

Redmi 3 Pro, Twrp, MIUI 7.12.7

8 godzin temu, KiESWY napisał:

Cześć, przegapiłem Twój post. Wstawiłem baterię bo lubię czasem zerknąć na zuzycie a z panelu to wiecej klikania.

Dziękuję

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

Bateria od kilku wydań jest zauważalnie gorsza. SoT na poziomie 7 godzin jest słabym wynikiem? Mam wrażenie że na miui 8 było lepiej. Zrobiłem nawet wipe aby wgrać ten soft na czysto i jest lepiej niż ubiegło tygodniowy ale to nie to co kiedyś 

Szybkie pytanie. Czy w poprzednich wersjach romu po zaznaczeniu kilku plików wideo też znikała możliwość ich wysłania poprzez Messenger? Czy tylko w tej wersji tak jest? Z poziomu Messengera da się wysłać kilka plików wideo naraz a z poziomu aplikacji galeria po zaznaczeniu kilku (więcej niż jednego) znika opcja Messengera. 

Będą naprawione kolory diody Redmi 4x?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Przecież działają, żółty różowy błękitny

16 godzin temu, ash1970 napisał:
Przecież działają, żółty różowy błękitny

Mam ustawione kolory a i tak dioda miga losowo

Jak otworzyć planowane zadania... bo mam ustawione a nie umiem.zmienic :(

znalazłem :) mozna usunac

Edited by dzik
do usunięcia

U mnie od jakiegoś czasu na tej jak i na wersji z 23 listopada WiFi nie łączy się automatycznie. Trochę to denerwuje bo trzeba samemu wybrać sieć z którą ma połączyć, mimo że mam tylko jedną zapisaną

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

U mnie od jakiegoś czasu na tej jak i na wersji z 23 listopada WiFi nie łączy się automatycznie.

Masz zaznaczoną opcje automatycznego łączenia? Może głupie pytanie ale mi się przez to nie łączyło automatycznie.

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Nawet takiej opcji nie ma w ustawieniach. Na wcześniejszej wersji niż z 23 o ile dobrze pamiętam normalnie łączyło automatycznie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, uremytoy napisał:
Nawet takiej opcji nie ma w ustawieniach.

Automatyczne łączenie ustawia się dla każdej połączonej sieci.

6e38a96f3978d84dde164d9fe61faeaa.jpg

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.