Jump to content

MIUI 7.12.7

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak śledzę od 2 stron wasze wywody i dochodzę do wniosku, że chyba macie za dobrze... Macie Xiaomi.eu, macie globala stable i beta, do tego dochodzi china stable i dev, LOS, AOSP, od wyboru do koloru,

Na Mi5 poki co wszystko dziala. Gdyby ktos chcial to blokada reklam: http://www10.zippyshare.com/v/lpLNcHxf/file.html (Instalacja w twrp, plik dzis rano zaktualizowalem z listy z http://some

Nie mogę ustawić żywej tapety tak by była widoczna na ekranie blokady. Jakieś rozwiązania?

Posted Images

4 godziny temu, 742617000027 napisał:
@brudsien mi działa.

Mam redmi pro, moze na nim jest problem, ale dla pewności wieczorem walne wipe i zobaczymy :)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
[mention=24601]brudsien[/mention] u mnie było widać kiedy na poprzednich romach. Od dłuższego czasu już tego nie mam. 

No to chyba cos namieszali, ale wipe i tak zrobię aby sie upewnić i dam znać jak wyszło

Jednak namieszali, wipe nic nie pomógł dalej brak ikonki i sa problemy z współpraca słuchawek platronics ml70 i explorer 500, telefon je co jakis czas rozłącza

1 godzinę temu, brudsien napisał:

Jednak namieszali, wipe nic nie pomógł dalej brak ikonki i sa problemy z współpraca słuchawek platronics ml70 i explorer 500, telefon je co jakis czas rozłącza

Jeszcze w poprzednim było coś nie tak bo mam czasem problem z parowaniem Explorer 50, ikonka jest a nie paruje, tą aktualizację chyba sobie odpuszczę.

Mi4

Jeszcze w poprzednim było coś nie tak bo mam czasem problem z parowaniem Explorer 50, ikonka jest a nie paruje, tą aktualizację chyba sobie odpuszczę.
Mi4
Ale to nie tylko w tym romie jest. Mysle ze cos zmienili, nie wiem sterowniki, cos zostalo zmienione przy miui 9, bo na 8 z tego co pamiętam było ok

Ja mam caly czas podpietego mibanda i na 7.5.18 nie było żadnego problemu z polaczeniem jak i prędkością wifi natomiast na ostatniej wersji ponownie. Gdy bt włączony, wifi diametralnie zwalnia

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

On 10.12.2017 at 9:21 PM, zoulza said:

Jak wygląda u Ciebie asystent??
Możesz załadować zdjęcie?
Gdzie tam znajdujesz baterie? emoji16.png

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Cześć, przegapiłem Twój post. Wstawiłem baterię bo lubię czasem zerknąć na zuzycie a z panelu to wiecej klikania.

Screenshot_2017-12-12-08-01-23-202_com.miui.home.png

@pikoko 

U mnie na 7.11.30 na Redmi Pro bateria działa chyba najdłużej z dotychczasowych ROMów. Przy moim użytkowaniu ładuję go co 3 dni (a potrafię po 5 h słuchać muzyki przez BT) w pracy. Na razie zostaję przy tym ROM. Boję się eksperymentów z nowszymi bo zmian wielkich nie było dla tego modelu a nie wiadomo jaki SOT będzie. 

nie wiem czy to ja coś przegapiłem ale aplikacja Motywy jest teraz Chińska a dokładnie główna strona/feed. Czy to jakaś zmiana z w tym ROMie czy jakiś błąd w tej aktualizacji lub mój w czasie wgrywania od nowa całego softu? Ktoś ma tez chińskie motywy z ich wewnętrzną walutą i czy zna rozwiązanie by znów pojawiła się polska/Globalna aplikacja?

Redmi 3 Pro, Twrp, MIUI 7.12.7

8 godzin temu, KiESWY napisał:

Cześć, przegapiłem Twój post. Wstawiłem baterię bo lubię czasem zerknąć na zuzycie a z panelu to wiecej klikania.

Dziękuję

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

Bateria od kilku wydań jest zauważalnie gorsza. SoT na poziomie 7 godzin jest słabym wynikiem? Mam wrażenie że na miui 8 było lepiej. Zrobiłem nawet wipe aby wgrać ten soft na czysto i jest lepiej niż ubiegło tygodniowy ale to nie to co kiedyś 

Szybkie pytanie. Czy w poprzednich wersjach romu po zaznaczeniu kilku plików wideo też znikała możliwość ich wysłania poprzez Messenger? Czy tylko w tej wersji tak jest? Z poziomu Messengera da się wysłać kilka plików wideo naraz a z poziomu aplikacji galeria po zaznaczeniu kilku (więcej niż jednego) znika opcja Messengera. 

Jak otworzyć planowane zadania... bo mam ustawione a nie umiem.zmienic :(

znalazłem :) mozna usunac

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by dzik
do usunięcia

U mnie od jakiegoś czasu na tej jak i na wersji z 23 listopada WiFi nie łączy się automatycznie. Trochę to denerwuje bo trzeba samemu wybrać sieć z którą ma połączyć, mimo że mam tylko jedną zapisaną

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

U mnie od jakiegoś czasu na tej jak i na wersji z 23 listopada WiFi nie łączy się automatycznie.

Masz zaznaczoną opcje automatycznego łączenia? Może głupie pytanie ale mi się przez to nie łączyło automatycznie.

Tapatalk - Xiaomi Mi6

4 godziny temu, uremytoy napisał:
Nawet takiej opcji nie ma w ustawieniach.

Automatyczne łączenie ustawia się dla każdej połączonej sieci.

6e38a96f3978d84dde164d9fe61faeaa.jpg

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1
  • Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...