Jump to content

MIUI 7.12.7

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak śledzę od 2 stron wasze wywody i dochodzę do wniosku, że chyba macie za dobrze... Macie Xiaomi.eu, macie globala stable i beta, do tego dochodzi china stable i dev, LOS, AOSP, od wyboru do koloru,

Na Mi5 poki co wszystko dziala. Gdyby ktos chcial to blokada reklam: http://www10.zippyshare.com/v/lpLNcHxf/file.html (Instalacja w twrp, plik dzis rano zaktualizowalem z listy z http://some

Nie mogę ustawić żywej tapety tak by była widoczna na ekranie blokady. Jakieś rozwiązania?

Posted Images

Cześć, 

Mam pytanie, u moje żony na mi5 MIUI Global 7.12.1 beta jak się rozsunie belkę z powiadomieniami to są one bardzo ładnie oddzielone od siebie. Jak to ustawić (czy się da tak) na naszym romie dla mi 5s?IMG_20171208_204416.thumb.jpg.74e5e0b603851f09e71a0779312654f7.jpg

1 godzinę temu, fckmonsta napisał:

Jak to w końcu z tym OTA jest. Od poniedziałku mam MIUI Polska wersję 7.11.30. Dziś powinien mi jakiś komunikat wyskoczyć, a nawet przy sprawdzaniu wersji ręcznie informuje mnie że mam najnowsza. 

Niektóre modele są zatrzymane, dostaną update nieco później. Sprawdź czy twojego nie ma na liście.

@dobot - takie rzeczy tylko na global. Dlatego trwają rozważania, czy nie zmienić bazy, bo china zaczyna być nieco do tyłu, jak na europejskie potrzeby a zawiera rzeczy typu chiński asystent, które i tak nie będą w pełni działały w EU.

Edited by Karls
3 godziny temu, dobot napisał:

Cześć, 

Mam pytanie, u moje żony na mi5 MIUI Global 7.12.1 beta jak się rozsunie belkę z powiadomieniami to są one bardzo ładnie oddzielone od siebie. Jak to ustawić (czy się da tak) na naszym romie dla mi 5s?

Wprowadzili to przy okazji wspomnianej przez Ciebie wersji - na razie tylko na MIUI Global Beta. Nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy trafi do China, a więc i do xiaomi.eu. Długo na to czekałem, więc ja osobiście przesiadłem się na globala :)

Na KENZO Spotify regularnie się wywala i przestaje odtwarzać muzykę przez przez głośnik :/
pobieram v2 i zobaczę czy dalej to samo bedzie

edyta1: na v2 problem nie występuje :) 

Edited by DJYano
30 minut temu, zoulza napisał:

Nie liczy kroków. Tak jak już wspomiano. U mnie też.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

potwierdzam, v2 na MI5 nic nie zmieniło w kwestii liczenia kroków - dalej liczy w innych językach a w PL nie.

Jak to w końcu z tym OTA jest. Od poniedziałku mam MIUI Polska wersję 7.11.30. Dziś powinien mi jakiś komunikat wyskoczyć, a nawet przy sprawdzaniu wersji ręcznie informuje mnie że mam najnowsza. 
Jaki model?
14 godzin temu, Karls napisał:

Niektóre modele są zatrzymane, dostaną update nieco później. Sprawdź czy twojego nie ma na liście.

@dobot - takie rzeczy tylko na global. Dlatego trwają rozważania, czy nie zmienić bazy, bo china zaczyna być nieco do tyłu, jak na europejskie potrzeby a zawiera rzeczy typu chiński asystent, które i tak nie będą w pełni działały w EU.

@Karls zainstalowałem system recznie, przez TWRP. Dla mojego Redmi Note 3 Pro była dostępna aktualizacja. Wszystko śmiga poprawnie. O jakiej liście zatrzymanych modeli mówisz?

20 minut temu, ZduneX25 napisał:
15 godzin temu, fckmonsta napisał:

Jaki model?

@ZduneX25 Redmi Note 3 Pro

Zastanawiam się czy to błąd czy po prostu aplikacja się wysypała, ale po aktualizacji do 7.12.7 przestał działać Play 24. Informuje o błędzie pobierania danych. Jak u was?

1 godzinę temu, JayZ93 napisał:

U mnie to samo

U mnie działa . 

Mi5, najnowszy ROM (pobrany dziś rano) ––– nie dochodzą SMS-y z kodami z mBanku. Pierwszy raz w życiu mam ten problem. Wcześniej było o nim głośno, ale od dawna jakoś  nikt się nie skarżył. Przypadek / wina banku, czy ROM-u? Czy ktoś może sprawdzić? Dzięki!

Zastanawiam się czy to błąd czy po prostu aplikacja się wysypała, ale po aktualizacji do 7.12.7 przestał działać Play 24. Informuje o błędzie pobierania danych. Jak u was?

Nie ma związku z aktualizacją , problem od strony operatora play. Mam to na kilku telefonach , problem z logowaniem w aplikacji, przez stronę też jest problem. 

EDIT: Teraz się naprawiło mogę się zalogować, zgaduję że jak zwykle mają problemy.

Edited by slimdick
1 godzinę temu, dzik napisał:

Pomóżcie bo nie mam pojecia o co chodzi ( Redmi note3 pro) , a na Redmi 4a dziala bezproblemu

Miałem tak samo w moim RN3Pro. Ściągnąłem paczkę z romem i zainstalowałem przez TWRP. Zobaczę jak będzie się w przyszły piątek zachowywać. 

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
No i chyba tylko dla androida7, a szkoda. Bo te standardowe powiadomienia Miui to jakaś tragedia.
Tak, tylko Android 7 w górę. Zgadzam się co do powiadomień, dlatego albo global albo AOSP :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

No właśnie, ewentualnie wtopy na rozwojowej są praktycznie od razu fixowane, a na globalu... czas

@Acid będziecie zmieniać bazę z chińskiej na globalną? zaczynam mieć wrażenie że tworzą się coraz szersze rozjazdy w dostosowywaniu romu do potrzeb (via asystent czy powiadomienia)

• Like 1
1 godzinę temu, QBAQ napisał:

No właśnie, ewentualnie wtopy na rozwojowej są praktycznie od razu fixowane, a na globalu... czas

@Acid będziecie zmieniać bazę z chińskiej na globalną? zaczynam mieć wrażenie że tworzą się coraz szersze rozjazdy w dostosowywaniu romu do potrzeb (via asystent czy powiadomienia)

Problem w tym, że wtopy na globalu się mało kiedy zdarzają (ja na nie nie trafiam?), a na xiaomi.eu wręcz przeciwnie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...