ZduneX25

MIUI 7.12.7

Recommended Posts

Redmi 3S land. Język polski - licznik kroków pokazuje 0, język angielski - działa. Ostatnia wersja na której działało po polsku to 7.11.16.

Ustawienia > Urządzenie > Weryfikacja

To było już wcześniej? Co to za oznaczenia? Dla Redmi 4X podaje model MAI132, choć na pleckach MAG138 - pewnie kwestia softu bazującego na china dev? 

Guest dobot

Cześć, 

Mam pytanie, u moje żony na mi5 MIUI Global 7.12.1 beta jak się rozsunie belkę z powiadomieniami to są one bardzo ładnie oddzielone od siebie. Jak to ustawić (czy się da tak) na naszym romie dla mi 5s?IMG_20171208_204416.thumb.jpg.74e5e0b603851f09e71a0779312654f7.jpg

1 godzinę temu, fckmonsta napisał:

Jak to w końcu z tym OTA jest. Od poniedziałku mam MIUI Polska wersję 7.11.30. Dziś powinien mi jakiś komunikat wyskoczyć, a nawet przy sprawdzaniu wersji ręcznie informuje mnie że mam najnowsza. 

Niektóre modele są zatrzymane, dostaną update nieco później. Sprawdź czy twojego nie ma na liście.

@dobot - takie rzeczy tylko na global. Dlatego trwają rozważania, czy nie zmienić bazy, bo china zaczyna być nieco do tyłu, jak na europejskie potrzeby a zawiera rzeczy typu chiński asystent, które i tak nie będą w pełni działały w EU.

Edited by Karls

3 godziny temu, dobot napisał:

Cześć, 

Mam pytanie, u moje żony na mi5 MIUI Global 7.12.1 beta jak się rozsunie belkę z powiadomieniami to są one bardzo ładnie oddzielone od siebie. Jak to ustawić (czy się da tak) na naszym romie dla mi 5s?

Wprowadzili to przy okazji wspomnianej przez Ciebie wersji - na razie tylko na MIUI Global Beta. Nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy trafi do China, a więc i do xiaomi.eu. Długo na to czekałem, więc ja osobiście przesiadłem się na globala :)

7 minut temu, edek97 napisał:

Działa wam LTE normalnie?

Działa jak marzenie, o ile jesteś w TMobile to coś im się chrzaniło wczoraj

19 godzin temu, Adamcom napisał:
Na szybko sprawdzone .... i dalej na MI5 u mnie nie działa.

Na MI6 także nie działa na 7.12.7 V2.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Na KENZO Spotify regularnie się wywala i przestaje odtwarzać muzykę przez przez głośnik :/
pobieram v2 i zobaczę czy dalej to samo bedzie

edyta1: na v2 problem nie występuje :) 

Edited by DJYano

30 minut temu, zoulza napisał:

Nie liczy kroków. Tak jak już wspomiano. U mnie też.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

potwierdzam, v2 na MI5 nic nie zmieniło w kwestii liczenia kroków - dalej liczy w innych językach a w PL nie.

Jak to w końcu z tym OTA jest. Od poniedziałku mam MIUI Polska wersję 7.11.30. Dziś powinien mi jakiś komunikat wyskoczyć, a nawet przy sprawdzaniu wersji ręcznie informuje mnie że mam najnowsza. 
Jaki model?

14 godzin temu, Karls napisał:

Niektóre modele są zatrzymane, dostaną update nieco później. Sprawdź czy twojego nie ma na liście.

@dobot - takie rzeczy tylko na global. Dlatego trwają rozważania, czy nie zmienić bazy, bo china zaczyna być nieco do tyłu, jak na europejskie potrzeby a zawiera rzeczy typu chiński asystent, które i tak nie będą w pełni działały w EU.

@Karls zainstalowałem system recznie, przez TWRP. Dla mojego Redmi Note 3 Pro była dostępna aktualizacja. Wszystko śmiga poprawnie. O jakiej liście zatrzymanych modeli mówisz?

20 minut temu, ZduneX25 napisał:
15 godzin temu, fckmonsta napisał:

Jaki model?

@ZduneX25 Redmi Note 3 Pro

11 godzin temu, Antyhaker napisał:

na razie tylko na MIUI Global Beta

No i chyba tylko dla androida7, a szkoda. Bo te standardowe powiadomienia Miui to jakaś tragedia.

Zastanawiam się czy to błąd czy po prostu aplikacja się wysypała, ale po aktualizacji do 7.12.7 przestał działać Play 24. Informuje o błędzie pobierania danych. Jak u was?

Screenshot_2017-12-09-11-57-11-541_com.play.play24m.png

po aktualizacji do 7.12.7 przestał działać Play 24. Informuje o błędzie pobierania danych. Jak u was?

U mnie to samo

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Zastanawiam się czy to błąd czy po prostu aplikacja się wysypała, ale po aktualizacji do 7.12.7 przestał działać Play 24. Informuje o błędzie pobierania danych. Jak u was?

1 godzinę temu, JayZ93 napisał:

U mnie to samo

U mnie działa . 

@fckmonsta - na xiaomi.eu zawsze podają jeśli jakiś model jest opóźniony z wydaniem.

@up - to ja chyba do następnego tygodnia poczekam, bo coś im się ten update nie udał.

Pomóżcie bo nie mam pojecia o co chodzi ( Redmi note3 pro) , a na Redmi 4a dziala bezproblemu

6c14bf0b0d7d12c85e73e5106bac2465.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mi5, najnowszy ROM (pobrany dziś rano) ––– nie dochodzą SMS-y z kodami z mBanku. Pierwszy raz w życiu mam ten problem. Wcześniej było o nim głośno, ale od dawna jakoś  nikt się nie skarżył. Przypadek / wina banku, czy ROM-u? Czy ktoś może sprawdzić? Dzięki!

Nie ma związku z aktualizacją , problem od strony operatora play. Mam to na kilku telefonach , problem z logowaniem w aplikacji, przez stronę też jest problem. 

EDIT: Teraz się naprawiło mogę się zalogować, zgaduję że jak zwykle mają problemy.

Edited by slimdick

1 godzinę temu, dzik napisał:

Pomóżcie bo nie mam pojecia o co chodzi ( Redmi note3 pro) , a na Redmi 4a dziala bezproblemu

Miałem tak samo w moim RN3Pro. Ściągnąłem paczkę z romem i zainstalowałem przez TWRP. Zobaczę jak będzie się w przyszły piątek zachowywać. 

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!

No i chyba tylko dla androida7, a szkoda. Bo te standardowe powiadomienia Miui to jakaś tragedia.
Tak, tylko Android 7 w górę. Zgadzam się co do powiadomień, dlatego albo global albo AOSP :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

W sumie proszę bardzo. Nigdy nie wiadomo kiedy będziesz mieć za to na Globalu FC launchera czy Systemui.

Wysłane z MI6

• Like 1

No właśnie, ewentualnie wtopy na rozwojowej są praktycznie od razu fixowane, a na globalu... czas

@Acid będziecie zmieniać bazę z chińskiej na globalną? zaczynam mieć wrażenie że tworzą się coraz szersze rozjazdy w dostosowywaniu romu do potrzeb (via asystent czy powiadomienia)

• Like 1

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

No właśnie, ewentualnie wtopy na rozwojowej są praktycznie od razu fixowane, a na globalu... czas

@Acid będziecie zmieniać bazę z chińskiej na globalną? zaczynam mieć wrażenie że tworzą się coraz szersze rozjazdy w dostosowywaniu romu do potrzeb (via asystent czy powiadomienia)

Problem w tym, że wtopy na globalu się mało kiedy zdarzają (ja na nie nie trafiam?), a na xiaomi.eu wręcz przeciwnie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.