Skocz do zawartości

APK Downloader - pobierz apk z Google Play


keiw

Rekomendowane odpowiedzi

APK Downloader - pozwala nam na pobieranie instalatorów APK z Google Play prosto na nasz komputer
 
Strona domowa:
 
Część aplikacji nie jest dostępna dla danego regionu, ale dzięki tej aplikacji możemy je pobrać i zapisać na swoim komputerze. Wszystkie aplikacje są pobierane bezpośrednio z Google Play, co jest o wiele bezpieczniejszym niż pobieranie "w ciemno" z nieznanych źródeł.
 
W ten sposób możemy oczywiście pobierać tylko darmowe! aplikacje.
 
Działanie:
Idziemy na stronę GP:
 
Wyszukujemy sobie aplikację i kopiujemy do niej link, np. Light Flow Lite - LED Control:
 
Idziemy na stronę APK Downloader'a (podana wyżej) i wklejamy skopiowany link w okienku: 
"Package name or Google Play URL" i niżej klikamy "Generate Download Link".
 
Otrzymamy informacje o dostępnej wersji aplikacji:

Package Name: com.rageconsulting.android.lightflowlite
File Size: 5.0 MB
QR Code: View
MD5 File Hash: 63645e466b8a451ef48eac57eaac9444
Version: 3.15.109 (55900)
 
 
Uwaga:
Należy sprawdzić, czy nie otrzymaliśmy starszej wersji aplikacji (kwestia buforowania). 
 
Jeśli mamy w opisie wersję starszą niż dostępna, to musimy wybrać opcję:
Request Update/ Japan apps
a następnie zaznaczyć: 
Force refetch apk file
i oczywiście klikamy klikamy "Generate Download Link" - APK Downloader pobierze niezbędne informacje i z ostanie wygenerowany link do najnowszej dostępnej wersji.
 
ilxiWJRNlEb96.jpg
 
Klikamy Click here to download ... now i zapisujemy sobie wybraną aplikację w komputerze.
 
Aplikacja ma "surową" nazwę (nazwa procesu) - com.rageconsulting.android.lightflowlite.apk
- lepiej zmienić sobie ją na bardziej czytelną, np. Light Flow Lite - LED Control v3.15.109 (55900).apk
 
Tak możemy wyszukać sobie swoje ulubione, darmowe aplikacje i porobić kopie na komputerze. Przydatna opcja również jeśli nie mamy w komórce możliwości dostępu do sieci i pobrania apk z GP.
 
Na stronie jest tez możliwość pobrania rozszerzenia do przeglądarki: APK Downloader v2.1.3 - June 2014 - Chrome Extension - działa mi bez problemu z Opera v23.0
 
Polecam zainteresowanym.
 
***
Jeżeli nie ten dział, to proszę o przeniesienie.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy istnieje sposób, aby pobrać też płatne aplikacje? Chodzi mi, że kupuję jakąś apkę w Google Play, a później chcę ją pobrać. Nie chcę piracić ;)

Naczy się, o coś takiego chodzi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsharenst

Takich aplikacji jest pełno...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...