Skocz do zawartości

MI3 stoi po rozładowaniu stoi na logu


Kupiec_1985

Rekomendowane odpowiedzi

podczas piątkowej aktualizacji poprzez OTA telefon ponownie nie uruchomił się , zaktualizowałem instalując roma z pamięci i telefon wstał i działał normalnie , dziś się mi telefon rozładował i wyłączył , po podłączeniu ładowarki dioda migała szybko na czerwono a później zaczął się normalnie ładować , tylko po włączeniu system one stoi na logu MI.com a po włączeniu na system two stoi na logu MIUI Polska , robiłem wipe cache ale nic to nie pomogło, cały czas zatrzymuje się na logach , po podłączeniu pod kompa otwiera się partycja z xiaomi natomiast MI3W nie chce się otworzyć i nie mogę wrzucić żadnego pliku update , co mam zrobić żeby to naprawić ??

Edytowane przez Kupiec_1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój też padł w ten sposób. Aczkolwiek rozładował się przy instalacji OTA (która się nie powiodła z nieznanych przyczyn). 

Na razie lezy sobie na półce bo nie chciało mi się go ratować (skoro mam dwa...). Ale format telefonu z fastboota (czyli z MiFlash) postawi telefon na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój też padł w ten sposób. Aczkolwiek rozładował się przy instalacji OTA (która się nie powiodła z nieznanych przyczyn). 

Na razie lezy sobie na półce bo nie chciało mi się go ratować (skoro mam dwa...). Ale format telefonu z fastboota (czyli z MiFlash) postawi telefon na pewno.

miflash postawił telefon , tylko wszystko szlag trafił , niby ten mi3 taki super dwa systemy itp. a co do czego to nawet danych nie da rady odzyskać z wbudowanej pamięci , Mam możliwość odzyskania zdjęć ?? może jakoś z tej synchronizacji ? bo kopia zapasowa również była w tej pamięci masowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś włączoną synchronizację zdjęć w chmurze Xiaomi to nic nie straciłeś. 

Ja np. nie używam synchro zdjęć z Xiaomi ale backup przez Automatyczną kopię w Google+. 

miałem i zdjęcia są do ściągnięcia tylko bez ostatniego dnia, a mógłbyś mi napisać jak włączyć tą automatyczna kopie w google + bo mam w telefonie tylko konto xiaomi i samo Google a tam zdjęć nie da rady synchronizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego potrzebna jest aplikacja Google+. Samo google+ to ich taki facebook. W sumie lepszy ale mało popularny...

W każdym razie wtedy w opcjach (i tez z pulpitu z aplikacji Zdjęcia) można ustawić kopię zapasową zdjęć.

Wadą tego jest to, że backup robi się z /DCIM/ a więc i zrzuty ekranu ze Screenshots idą w backup co trochę śmieci.

Ale jest to wydajniejszy backup od Xiaomi bo szybszy i masz dostęp do zdjęć ze swojego profilu Google+ (dawniej Picasa Album).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój też padł w ten sposób. Aczkolwiek rozładował się przy instalacji OTA (która się nie powiodła z nieznanych przyczyn). 

Na razie lezy sobie na półce bo nie chciało mi się go ratować (skoro mam dwa...). Ale format telefonu z fastboota (czyli z MiFlash) postawi telefon na pewno.

gdzie jest ten MiFlash?

gdzie jest ten MiFlash?

chyba znalazlem sorki za problem

Jestem na Fastboote jest na ekranie stworek z androidem podlaczam kabel do kompa i szuka sterownikow do Androida,urzadzenie MTP czekam i czekam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...