Jump to content

Późne wybudzanie i problem z kartą SD


imemyself
 Share

Recommended Posts

Hej.

Mam problem z moim Redmi Note 4/64 w wersji Global. Konkretniej telefon długo się wybudza, tzn. po odblokowaniu za pomocą linii papilarnych lub przycisku z boku telefon podświetla się dopiero po jakiś 10 sekundach. Podobnie wygląda to przy zakończeniu rozmowy, ekran jest ciemny jeszcze jakiś czas po odsunięciu go od ucha. Nie wiem czy ma to związek  z niedawną aktualizacją MIUI do wersji 9.0. Nie dzieje się tak za każdym razem ale stanowczo zbyt często :( ktoś miał coś podobnego albo wie co z tym zrobić?

Dodatkowo ostatnio pojawiał mi się jakiś komunikat dotyczący karty SD i z rozpędu kliknęłam odłączenie karty, teraz jej nie widzi w ogóle, nawet po wyjęciu i ponownym włożeniu karty. Co można z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo podobną sytuację. U mnie ekran się wcale nie wybudzał przez czytnik lini papilarnych lub wybudzał się tylko co jakiś czas. Po wyjęciu karty pamięci wszystkie problemy zniknęły i jest O,K. Format karty nie pomógł. Nie jestem też w stanie stwierdzić czy z MIUI 8 karta robiła jakiś problem bo telefon kupiłem w listopadzie 2017 i zaraz po uruchomieniu nowego telefonu zaktualizowałem do nowego Andka i MIUI 9. Ja mam Redmi Note 4/32 ze snapdragonem 625.

Edited by wenazyr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej cześć

Mój telefon od pewnego czasu opornie odczytuje palec. Gdy używam telefonu odblokowanie jest jak zwykle lecz jak odłożę go na parę min czytnik jak by był uśpiony. Kładę palec nie mam wibracji że go wykryto a ekran się wybudza z duży opóźnieniem. Czyli jakby wygrywa palec ale ekran się od razu nie wybudza. Aktualnie jestem na mulitipro  7.12.14, na mi globe i miui polska to samo. W czym może leżeć problem na wcześniejszych wersjach miui 9 czytnik był zawsze błyskawiczny i dokladny. Próbowałem też z kernelem stormguard ale mimo lepszego działania notka to czytnik pozostał bez zmian. Jaka na to rada ?

Edited by radzi11
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...