Jump to content

Aplikacja HBO Go

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Wszystko zainstalowane - KODI 18. Konto HBO GO na nc+ jednak nie działa. login i hasło ok.

W tv LG bez problemu , natomiast na MiBox nie .

Po wybraniu filmu do odtworzenia pojawia się komunikat :

"Logowanie nie powiodło się . Sprawdź,czy poprawnie wpisałeś dane logowania w ustawieniach i spróbuj ponownie."

Wszystko działa poprawnie-> problemem okazały się błędnie wprowadzane dane do logowania - mój błąd.

Edited by krzysztof_33
Wszystko zainstalowane - KODI 18. Konto HBO GO na nc+ jednak nie działa. login i hasło ok.
W tv LG bez problemu , natomiast na MiBox nie .
Po wybraniu filmu do odtworzenia pojawia się komunikat :
"Logowanie nie powiodło się . Sprawdź,czy poprawnie wpisałeś dane logowania w ustawieniach i spróbuj ponownie."
A nie przekroczyłeś liczby 5 dozwolonych urządzeń? Sprawdź w ustawieniach konta

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

wersja ze sklepu (5.3.0)

Apka działa niestety mam obrócony obraz o 90 stopni

Czy tylko u mnie czy ....

Może coś trzeba ustawić

Korzystam  z miboxa

Będę wdzięczny za pomoc

Edited by Martiness
  • 3 weeks later...

Pojawiła się wersja Playera na AndroidTV (info o tym w innym wątku), a czy coś ruszyło się z tematem działającej aplikacji HBO GO na MiBoxa? Mam na myśli normalną apkę a nie wersję "myszkową".

• 4 weeks later...

Cześć, 

Bawiłem się uruchomieniem HBO Go na kupionym parę dni temu mi box 3 4k z biedry. Powiem szczerze, że rozwiązanie z kodi jest dla mnie dość niewygodne ze względu na częste buforowanie, skomplikowaną instalację i brzydki system przeglądania serwisu. 

Zrobiłem taki myk: zainstalowałem apke hbogo na samungu s7 z oreo, apk extractorem wyeksportowalem ją i wrzuciłem na pendrive. Zainstalowałem na mi box i voila! Zadziałała. 

Jedyne uwagi to obrocóny obraz o 90° do momentu, w którym odpalimy film / serial, a także informacja, że trzeba zaktualizować usługi Google - ale ten komunikat można olać. No i na początku trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo długo ładuje i wyświetla przez dłuższą chwile czarny obraz bez oznak życia. Ale po chwili cierpliwości pojawia się serwis i można korzystać.

Wrzucam zainteresowanym plik apk oraz screeny na dowód działania. 

Może ktoś rozwiąże problem braku trybu landscape. 

Plik: apk

https://www5.zippyshare.com/v/R2MpN0oa/file.html

20180624_111226~01.jpg

20180624_110526~01.jpg

20180624_110550~01.jpg

Edited by limsko

Ale to żadna Ameryka że wtyczka z androida działa. Niestety są 3 problemy:

1. Obrócony obraz - jest na to lekarstwo.

2. Bez myszy ani rusz.

3. Bardzo kiepska jakość streamów.

Oczywiście można używać i w ten sposób, można też z kodi ale mi puki nie ma natywnej wtyczki najbardziej podchodzi chromecast.

• 3 weeks later...
Dnia 16.04.2018 o 17:49, zpk napisał:

Jak próbuję zainstalować kodi 18 to mam wyszarzony przycisk "Instaluj". Jest na to jakiś sposób?

Przepraszam za pewie głupie pytanie, aby zainstalować Kodi 18 na Xiami mi3 box ( teraz jest 17.6) , to które pliki muszę pobrać z linku poniżej i w zasadzie jak je pobrać?
http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/

11 godzin temu, Medar napisał:

Przepraszam za pewie głupie pytanie, aby zainstalować Kodi 18 na Xiami mi3 box ( teraz jest 17.6) , to które pliki muszę pobrać z linku poniżej i w zasadzie jak je pobrać?
http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/

Pobierz to: http://mirrors.kodi.tv/snapshots/android/arm/kodi-18.0-Leia_alpha2-armeabi-v7a.apk , jest dość stabilna, nightlies często mają bugi.

Pobierz na pendrive na PC i zainstaluj w boxie za pomocą jakiegoś eksploratora plików.

5 godzin temu, damiano78 napisał:

Zainstaluj ze sklepu Google Play po prostu.
Będzie najprościej.

Przecież w sklepie jest 17.6 a do HBO potrzeba 18 ze wzgl. na nowszą wersję Inputstream Adaptive

Edited by souacz
12 godzin temu, souacz napisał:

Pobierz to: http://mirrors.kodi.tv/snapshots/android/arm/kodi-18.0-Leia_alpha2-armeabi-v7a.apk , jest dość stabilna, nightlies często mają bugi.

Pobierz na pendrive na PC i zainstaluj w boxie za pomocą jakiegoś eksploratora plików.

Przecież w sklepie jest 17.6 a do HBO potrzeba 18 ze wzgl. na nowszą wersję Inputstream Adaptive

Dziękuję panowie.

On 7/17/2018 at 1:13 PM, Medar said:

Dziękuję panowie.

Medar jest prostszy sposób w repozytorium kodi masz dział programy i tam szukasz wtyczki Kodi Android installer w której będziesz mógł wybrać jaka wersje chcesz instalować.

EDIT:

jezu nie będę już pisał postów przed kawa tyle błędów

Edited by MoonieK
  • Like 1
  • 5 weeks later...

HBO uwolniło swoją usługę w marcu. Aplikacji na Android TV nadal brak. Stać ich na brak klientów. Może jakaś akcja na Facebook'u jest potrzebna. Może gdyby jakiś polski CEO stracił stołek z tego powodu, wówczas taka aplikacja by zaistniała. Amerykanie mają HBOGo na Android TV. Można, można. Z naszym rynkiem nikt się nie liczy

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

To całe HBO jest śmieszne z tymi aplikacjami. Nawet jak na coś jest appka, to jakość jej działania pozostawia wiele do życzenia. Chromecast = spadki jakości chyba nawet do 240p w dynamicznych scenach. Na PS4 brak płynnego ruchu, obraz rwie i skacze, jakby gubił klatki. Szkoda gadać.

Im najprawdopodobniej nie zależy na finansach. Są zależni od wielkiego koncernu. Wracając do tematu. Może kiedyś się doczekamy jakiejś porządnej aplikacji, którą od lat obiecują. Wcześniej czy później rynek ich wyeliminuje jeżeli nie pójdą z postępem.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...