Skocz do zawartości

Aplikacja HBO Go


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wszystko zainstalowane - KODI 18. Konto HBO GO na nc+ jednak nie działa. login i hasło ok.

W tv LG bez problemu , natomiast na MiBox nie .

Po wybraniu filmu do odtworzenia pojawia się komunikat :

"Logowanie nie powiodło się . Sprawdź,czy poprawnie wpisałeś dane logowania w ustawieniach i spróbuj ponownie."

 

Wszystko działa poprawnie-> problemem okazały się błędnie wprowadzane dane do logowania - mój błąd.

Edytowane przez krzysztof_33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zainstalowane - KODI 18. Konto HBO GO na nc+ jednak nie działa. login i hasło ok.
W tv LG bez problemu , natomiast na MiBox nie .
Po wybraniu filmu do odtworzenia pojawia się komunikat :
"Logowanie nie powiodło się . Sprawdź,czy poprawnie wpisałeś dane logowania w ustawieniach i spróbuj ponownie."
A nie przekroczyłeś liczby 5 dozwolonych urządzeń? Sprawdź w ustawieniach konta

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, 

Bawiłem się uruchomieniem HBO Go na kupionym parę dni temu mi box 3 4k z biedry. Powiem szczerze, że rozwiązanie z kodi jest dla mnie dość niewygodne ze względu na częste buforowanie, skomplikowaną instalację i brzydki system przeglądania serwisu. 

Zrobiłem taki myk: zainstalowałem apke hbogo na samungu s7 z oreo, apk extractorem wyeksportowalem ją i wrzuciłem na pendrive. Zainstalowałem na mi box i voila! Zadziałała. 

Jedyne uwagi to obrocóny obraz o 90° do momentu, w którym odpalimy film / serial, a także informacja, że trzeba zaktualizować usługi Google - ale ten komunikat można olać. No i na początku trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo długo ładuje i wyświetla przez dłuższą chwile czarny obraz bez oznak życia. Ale po chwili cierpliwości pojawia się serwis i można korzystać.

Wrzucam zainteresowanym plik apk oraz screeny na dowód działania. 

Może ktoś rozwiąże problem braku trybu landscape. 

Plik: apk

https://www5.zippyshare.com/v/R2MpN0oa/file.html
 

20180624_111226~01.jpg

20180624_110526~01.jpg

20180624_110550~01.jpg

Edytowane przez limsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to żadna Ameryka że wtyczka z androida działa. Niestety są 3 problemy:

1. Obrócony obraz - jest na to lekarstwo.

2. Bez myszy ani rusz.

3. Bardzo kiepska jakość streamów.

Oczywiście można używać i w ten sposób, można też z kodi ale mi puki nie ma natywnej wtyczki najbardziej podchodzi chromecast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 16.04.2018 o 17:49, zpk napisał:

Jak próbuję zainstalować kodi 18 to mam wyszarzony przycisk "Instaluj". Jest na to jakiś sposób?

Przepraszam za pewie głupie pytanie, aby zainstalować Kodi 18 na Xiami mi3 box ( teraz jest 17.6) , to które pliki muszę pobrać z linku poniżej i w zasadzie jak je pobrać?
http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Medar napisał:

Przepraszam za pewie głupie pytanie, aby zainstalować Kodi 18 na Xiami mi3 box ( teraz jest 17.6) , to które pliki muszę pobrać z linku poniżej i w zasadzie jak je pobrać?
http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/

Pobierz to: http://mirrors.kodi.tv/snapshots/android/arm/kodi-18.0-Leia_alpha2-armeabi-v7a.apk , jest dość stabilna, nightlies często mają bugi.

Pobierz na pendrive na PC i zainstaluj w boxie za pomocą jakiegoś eksploratora plików.

 

5 godzin temu, damiano78 napisał:

Zainstaluj ze sklepu Google Play po prostu.
Będzie najprościej.

Przecież w sklepie jest 17.6 a do HBO potrzeba 18 ze wzgl. na nowszą wersję Inputstream Adaptive

Edytowane przez souacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, souacz napisał:

Pobierz to: http://mirrors.kodi.tv/snapshots/android/arm/kodi-18.0-Leia_alpha2-armeabi-v7a.apk , jest dość stabilna, nightlies często mają bugi.

Pobierz na pendrive na PC i zainstaluj w boxie za pomocą jakiegoś eksploratora plików.

 

Przecież w sklepie jest 17.6 a do HBO potrzeba 18 ze wzgl. na nowszą wersję Inputstream Adaptive

Dziękuję panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/17/2018 at 1:13 PM, Medar said:

Dziękuję panowie.

Medar jest prostszy sposób w repozytorium kodi masz dział programy i tam szukasz wtyczki Kodi Android installer w której będziesz mógł wybrać jaka wersje chcesz instalować.

 

EDIT:

jezu nie będę już pisał postów przed kawa tyle błędów

 

Edytowane przez MoonieK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

HBO uwolniło swoją usługę w marcu. Aplikacji na Android TV nadal brak. Stać ich na brak klientów. Może jakaś akcja na Facebook'u jest potrzebna. Może gdyby jakiś polski CEO stracił stołek z tego powodu, wówczas taka aplikacja by zaistniała. Amerykanie mają HBOGo na Android TV. Można, można. Z naszym rynkiem nikt się nie liczy

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe HBO jest śmieszne z tymi aplikacjami. Nawet jak na coś jest appka, to jakość jej działania pozostawia wiele do życzenia. Chromecast = spadki jakości chyba nawet do 240p w dynamicznych scenach. Na PS4 brak płynnego ruchu, obraz rwie i skacze, jakby gubił klatki. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...