Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją MIUI 7.11.23


martusia85m

Rekomendowane odpowiedzi

Witram serdecznie,

 

jestem tu nowa na forum, dodatkowo kompletnym laikiem w kwestiach technicznych i liczę na fachową, aczkolwiek prosto opisaną pomoc...

Mam problem z aktualizacją swojego telefonu, a dokładniej MIUI do wersji 7.11.23.

Po pobraniu i ponownym restarcie telefonu wyświetla się komunikat "Spróbuj pobrać pełny ROM" i mogę tak w kółko pobierać tę wersję i za każdym razem sytuacja się powtarza, co doprowoadza mnie do szewskiej pasji! Pamięci ROM mam dużo - ponad 16 GB a dalej twierdzi, że jest jej za mało, choć sama aktualizacja ma lekko ponad 900 MB.

 

Proszę o pomoc, w załączniku podsyłam screeny z telefonu.

 

Pozdrawiam

Marta

Screenshot_2017-12-04-18-26-26-322_com.android.updater.png

Screenshot_2017-12-04-18-44-13-930_lockscreen.png

Screenshot_2017-12-04-19-21-41-728_com.android.settings.png

Edytowane przez martusia85m
Błędy stylistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz plik aktualizacji na telefonie? Jak nie, to ściągnij go stąd: http://bigota.d.miui.com/7.11.23/miui_HM3SGlobal_7.11.23_1438c30d25_6.0.zip i spróbuj zaktualizować, wybierając opcję w aplikacji Aktualizacje Aktualizuj z pliku zip (albo podobnie jakoś). Jak nie pójdzie, postępuj wedle poniższej instrukcji.

Ściągnij na komputer i zainstaluj chińskie MiPCSuite: http://zhushou.xiaomi.com

Uruchom MiPCSuite. Telefon uruchom w trybie recovery (telefon z kabelkiem na wyświetlaczu, vol+ i power powinno zadziałać, jeśli nie - wszystkie 3 przyciski). Podepnij go pod komputer, MiPCSuite powinno go wykryć jak niżej.

163506basccldir0n8a27y.png.b38fdeaf117f11ddb9a429d4f053df96.png

Po kolei: pierwsza opcja to aktualizacja online, druga - aktualizacja z pliku, trzecia - wyczyszczenie danych, czwarta - restart telefonu. Wybierasz drugą opcję i wskazujesz pobrany plik aktualizacji (taki jaki zalinkowałem). Telefon powinien się pomyślnie zaktualizować i odpalić. Jak nie - to opcja czwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...