Jump to content

Telefon traci umiejętność odtwarzania jakichkolwiek plików


rafiology
 Share

Recommended Posts

Słuchajcie od dłuższego czasu taki problem męczy mnie z tym telefonem, otóż nie może odtworzyć żadnego dźwięku ani wideo. Dopóki nie uruchomie od nowa telefonu to nie jest w stanie tego zrobić. Tyczy się to każdego formatu wideo oraz plików dźwiękowych bo wtedy również nie słyszę ani powiadomień ani dźwięku dzwonka. Miał ktoś taki kłopot? Co zaradzić bo denerwuję mnie ciągle uruchamiać tel od nowa

Edited by rafiology
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam.

Mam nowo zakupionego Redmi 4X z Agito, więc to chyba polska dystrybucja. Niestety mam z telefonem dziwny problem i nie bardzo potrafię sobie z nim poradzić. Wgrałem aktualizację do najnowszego globala Stable na andku 7.1 i zrobiłem fabryczny reset z poziomu Recovery.

Niestety regularnie, po kilka razy dziennie w telefonie ginie dźwięk i generalnie wtedy zaczynają się dziwne sytuacje. Chciałem w tym momencie dla testu np. wejść w wybór dzwonków i tam mieli dzwonek w nieskończoność i nic nie gra. Nastawiłem budzik, który w momencie wybicia godziny kiedy powinien dzwonić wyrzucił komunikat, że nie odpowiada. Poza tym często takim sytuacjom towarzyszy komunikat o braku sieci... wstawiam screenshoty. Problem tymczasowo rozwiązuje restart telefonu, ale to żadne rozwiązanie bo problem wraca w losowych momentach a ja nie jestem pewien czy mi budzik rano zadzwoni.

Co mogę w takiej sytuacji spróbować zrobić? Generalnie mogę nawet wrócić do ostatniego stable MIUI 8, ale nie wiem czy da się to zrobić z poziomu apki aktualizacje?

dzwieki.pngsiec.pngzegar.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...