Skocz do zawartości

Telefon traci umiejętność odtwarzania jakichkolwiek plików


rafiology

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie od dłuższego czasu taki problem męczy mnie z tym telefonem, otóż nie może odtworzyć żadnego dźwięku ani wideo. Dopóki nie uruchomie od nowa telefonu to nie jest w stanie tego zrobić. Tyczy się to każdego formatu wideo oraz plików dźwiękowych bo wtedy również nie słyszę ani powiadomień ani dźwięku dzwonka. Miał ktoś taki kłopot? Co zaradzić bo denerwuję mnie ciągle uruchamiać tel od nowa

Edytowane przez rafiology
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam nowo zakupionego Redmi 4X z Agito, więc to chyba polska dystrybucja. Niestety mam z telefonem dziwny problem i nie bardzo potrafię sobie z nim poradzić. Wgrałem aktualizację do najnowszego globala Stable na andku 7.1 i zrobiłem fabryczny reset z poziomu Recovery.

Niestety regularnie, po kilka razy dziennie w telefonie ginie dźwięk i generalnie wtedy zaczynają się dziwne sytuacje. Chciałem w tym momencie dla testu np. wejść w wybór dzwonków i tam mieli dzwonek w nieskończoność i nic nie gra. Nastawiłem budzik, który w momencie wybicia godziny kiedy powinien dzwonić wyrzucił komunikat, że nie odpowiada. Poza tym często takim sytuacjom towarzyszy komunikat o braku sieci... wstawiam screenshoty. Problem tymczasowo rozwiązuje restart telefonu, ale to żadne rozwiązanie bo problem wraca w losowych momentach a ja nie jestem pewien czy mi budzik rano zadzwoni.

Co mogę w takiej sytuacji spróbować zrobić? Generalnie mogę nawet wrócić do ostatniego stable MIUI 8, ale nie wiem czy da się to zrobić z poziomu apki aktualizacje?

dzwieki.pngsiec.pngzegar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...