Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy opcja "wyjątki" z nagrywania połączeń nie powinna się nazywać "wybrane"? Chodzi mi o to, że wydaje mi się, że nagrywa mi rozmowy, które wybiorę w tym dziale, a według nazwy powinien ich nie nagrywać.

Edit: czy nagrania są automatycznie kasowane po jakimś czasie? Znikło mi jakimś cudem 5 nagrań....

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cort06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja "wyjątki" z nagrywania połączeń nie powinna się nazywać "wybrane"? Chodzi mi o to, że wydaje mi się, że nagrywa mi rozmowy, które wybiorę w tym dziale, a według nazwy powinien ich nie nagrywać.

Edit: czy nagrania są automatycznie kasowane po jakimś czasie? Znikło mi jakimś cudem 5 nagrań....

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Gdzieś czytałem, że czyszczenie systemu usuwa nagrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań związanych z Mi4. Chciałbym coś mniejszego od Oneplus One, którego używam od prawie roku, bo wydaje mi się jednak za duży. Chiałbym, żeby nowy telefon był jak najbardziej zbliżony specyfikacją do OPO. Mi4 wydaje się być do tego idealny. Mniejszy, podobno lepszy ekran, lepsza jakość budowy.

Jenak u mnie najważniejszą rzeczą jest system. Czy mi4 ma wsparcie od CM na wysokim poziomie? To znaczy, czy jak zainstaluję cm12.1 to będzie stabliny, szybki i z dobrą baterią? Pewnie potestuję MIUI, ale kocham czystego androida i pewnie tak to zostanie.

Jak jest w Mi4 z aparatem i muzyką? Kotoś porównywał do OPO, są lepsze?

Ostatnia kwestia to dostępność wersji 64GB/LTE - są gdzieś do kupienia modele czarne? A białe są z 64GB/3GB LTE czy coś gorszego tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 64/lte. W ogóle. A CM to nie czysty android :P

 

Wersja LTE z pamięcią 64GB nieosiągalna, a czarna to jak Yeti w górach-ktoś słyszał, ale nie widział(albo w ogóle nie było?! )

Mi4/Tapatalk/sMIUI

Wiem, że to nie czysty android, ale najbardziej go przypomina i jest popularny. 

Czyli nie ma nawet białego 64/LTE? Więc to jest dyskwalifikacja :/ z 16gb nie dam rady, a szkoda. Dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie testuję customy AOSP na Mi4. CM i MOKEE od razu można odrzucić. Drain baterii, mocno grzejący się telefon (i to nawet po wyrzuceniu plików od nfc), w dodatku przerywa internet, zrywa. 

Ale są inne ROMy na xda i je testuję. Na dniach coś powiem więcej, bo jeśli będzie taka sama kaszana jak na tych dwóch powyższych, to będzie kwestia jednego dnia na ROM.


64GB/LTE - nigdy taka wersja nie wyszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie testuję customy AOSP na Mi4. CM i MOKEE od razu można odrzucić. Drain baterii, mocno grzejący się telefon (i to nawet po wyrzuceniu plików od nfc), w dodatku przerywa internet, zrywa. 

Ale są inne ROMy na xda i je testuję. Na dniach coś powiem więcej, bo jeśli będzie taka sama kaszana jak na tych dwóch powyższych, to będzie kwestia jednego dnia na ROM.

64GB/LTE - nigdy taka wersja nie wyszła. 

Wyszła, ale biała, była przez jakiś czas (dość krótki) nawet w magazynie w Czechach w XFS :). Co innego wersja czarna 3/64 LTE... To jak już ktoś napisał Yeti... niby ktoś coś tam widział, ale nie jest pewny, czy to na pewno to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos przekona :)

 

Kupowac Mi4 czy czekac na Mi5? 3GB/16/WCDMA

 

Obecnie mam nexusa4 2.5 letniego, ktory juz ma mocno wysluzona baterie. 

Niby sie zdecydowalem 1.5 miesiaca temu na mi4, ale zostal skradziony w transporcie. Po nerwach i ostrym wkurzeniu, stwierdzilem ze poczekam na Mi5.

 

Pytanie czy jest sens czekac, skoro nikt nic nie wie, kiedy co i jak dokladnie. 

Z drugiej strony moze jednak poczekac? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos przekona :)

 

Kupowac Mi4 czy czekac na Mi5? 3GB/16/WCDMA

 

Obecnie mam nexusa4 2.5 letniego, ktory juz ma mocno wysluzona baterie. 

Niby sie zdecydowalem 1.5 miesiaca temu na mi4, ale zostal skradziony w transporcie. Po nerwach i ostrym wkurzeniu, stwierdzilem ze poczekam na Mi5.

 

Pytanie czy jest sens czekac, skoro nikt nic nie wie, kiedy co i jak dokladnie. 

Z drugiej strony moze jednak poczekac? %-)

Jeżeli Ci się nie śpieszy z wymianą... Ja bym chyba czekał na Mi5 xD. Mam jakieś takie dziwne przeczucie, że do końca roku jeszcze nas Xiaomi zaskoczy czymś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

Nezumi, dnia 20 Paź 2015 - 10:05, napisał:

Jeżeli Ci się nie śpieszy z wymianą... Ja bym chyba czekał na Mi5 xD. Mam jakieś takie dziwne przeczucie, że do końca roku jeszcze nas Xiaomi zaskoczy czymś xD

 
 

Urkeith, dnia 20 Paź 2015 - 10:34, napisał:

Mi5 obstawiam jakos 1-2 kwartal przyszlego roku. Jak bedzie pozniej to sie mocno zdziwie :P A oplaca sie na niego czekac? Na snapa820 i 3/4gb  ramu mysle ze warto, jesli nie potrzebujesz telefonu na JUŻ :) Oczywiscie, wszystko to moje domniemanie, ale raczej nie mine sie zbytnio z prawda

 
Spieszyc mi sie nie spieszy, ale wiecie jak to jest "nowa zabawka".
Natomiast zastanawiam sie jak duzy bedzie podatek od nowosci w przypadku Mi5.
 
Ceny mi4 obecnie a rok temu to jest dosc duza roznica. 
Stad moje dylematy hrhr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega wyżej, kupiłem miesiąc temu wersje z 3 GB RAM. Uważam, że nie ma co czekać i płacić więcej. Chyba, że dużo grasz na telefonie. Ja prawie w ogóle, może dlatego.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cort06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań związanych z Mi4. Chciałbym coś mniejszego od Oneplus One, którego używam od prawie roku, bo wydaje mi się jednak za duży. Chiałbym, żeby nowy telefon był jak najbardziej zbliżony specyfikacją do OPO. Mi4 wydaje się być do tego idealny. Mniejszy, podobno lepszy ekran, lepsza jakość budowy.

Jenak u mnie najważniejszą rzeczą jest system. Czy mi4 ma wsparcie od CM na wysokim poziomie? To znaczy, czy jak zainstaluję cm12.1 to będzie stabliny, szybki i z dobrą baterią? Pewnie potestuję MIUI, ale kocham czystego androida i pewnie tak to zostanie.

Jak jest w Mi4 z aparatem i muzyką? Kotoś porównywał do OPO, są lepsze?

Ostatnia kwestia to dostępność wersji 64GB/LTE - są gdzieś do kupienia modele czarne? A białe są z 64GB/3GB LTE czy coś gorszego tylko?

 

Witam kolegę z zaprzyjaźnionego forum. Tak jak już wiesz, 64GB i LTE nie idzie w parze w przypadku Mi4. Jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar telefonu to ewentualnie Mi4c w wersji 32GB. Bardzo dobre dostaje noty, pomyśl. Jednak jeśli chcesz "experience" zbliżony do czystego androida, to nie ten adres, na pewno nie Xiaomi a w szczególności te nowsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam instalowałem dzisiaj miui 6 polska na xiaomi MI4 i mam pytanie w instrukcji  na tej stronie pisze tak (Po pierwszej instalacji polskiego romu można ale nie trzeba wykonać tzw. „wipe” czyli przywrócenie fabrycznych ustawień systemu.

  1. Dla MIUI 6: Ustawienia > Urządzenie > Kopia i kasowanie danych > Ustawienia fabryczne
  2. Zaznaczyć: Usuń aplikacje
  3. Resetuj telefon ). W moim telefonie nie ma opcji Usuń aplikacje , jest tylko  wyczyść nośnik USB . Mam na to kliknąć 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...