Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu chce zeby sluchawka dobrze dzialala. Co z tym gps w koncu? Serio jest tak slaby? Jak on sobie radzi z yanosikiem itp?

Ogolnie mi4 ma jakies powazniejsze wady?

Mam automapę, sygnał w domu łapie po 6-9 sekundach więc nie tak źle, na dworze momentalnie jest :) Ma poważną wadę - nie ma dużych wad :P

Nie ma znaczenia co jest w paczce o ile zgadzają się wymiary, a paczka "XXL" według poczty to koszt 17zl :P Do paczki XXL zmieszczą się 2 Mi4 w pudełkach, owinięte folią i jeszcze będzie miejsce :P

Okej, dzięki za info, gdzieś kiedyś musiałem przeczytać że 30 zł i tak mi utkwiło  w pamięci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie dosc glupie pytanie. Kupujac fona od kolegi B placac dolarami to jak najtaniej i gdzie wyslac kase?

nie do końca rozumiem.. Jeżeli chcesz kupić u Burizy to pewnie musisz do niego napisać na PW, aby otrzymać odpowiedni nr konta bankowego, lub PP (nie wiem czego on tam używa)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia co jest w paczce o ile zgadzają się wymiary, a paczka "XXL" według poczty to koszt 17zl :P Do paczki XXL zmieszczą się 2 Mi4 w pudełkach, owinięte folią i jeszcze będzie miejsce :P

Coś Ci się chyba pomyliło, za 17 zł nie wyślesz żadnej paczki do Chin naszą pocztą, za najmniejszą zapłacisz 59 zł... Ja wysyłałem mojego Mi4 do Chin za 18,30 LISTEM poleconym priorytetem i to jest jedyna prawidłowa cena i sposób wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już z nim dogaduj, nie nas pytasz.

Co do cyanogenmoda, bo ktoś pytał, to na xda jest juz ze 3 tygodnie temat. Lada moment powinien być ROM.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

 

A propo... jeśli dobrze widzę to temat jest z dziś http://en.miui.com/thread-146579-1-1.html ;)

 

edit

widzę że jest też na forum myk na wymuszenie ARTa, ktoś testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się chyba pomyliło, za 17 zł nie wyślesz żadnej paczki do Chin naszą pocztą, za najmniejszą zapłacisz 59 zł... Ja wysyłałem mojego Mi4 do Chin za 18,30 LISTEM poleconym priorytetem i to jest jedyna prawidłowa cena i sposób wysyłki.

To Cię musieli nieźle zrobić... Zwykła Paczka Pocztowa do Chin to granice 20zł, do Czech wysyłałem za 15zł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam paczki do chin... PACZKI, nie listy i to nawet kilka w ciągu roku... wiem ile za to płace :o

Ok, nie będę się kłócił. Skoro Ty mówisz prawdę, to PP wprowadza w błąd

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aQua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie będę się kłócił. Skoro Ty mówisz prawdę, to PP wprowadza w błąd

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Aż z ciekawości przejrzałem cennik... i ku mojemu "zdziwieniu"... miałem racje... Paczka/List gabaryt XXL do 1Kg 21.80zł :) do 500g 14.80zl, Paczka/List gabaryt XL do 1kg 17.60zł i do 500g 12.50zł... Nie wiem gdzie ty tam widziałeś kwotę 60zł(!)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości przejrzałem cennik... i ku mojemu "zdziwieniu"... miałem racje... Paczka/List gabaryt XXL do 1Kg 21.80zł :) do 500g 14.80zl, Paczka/List gabaryt XL do 1kg 17.60zł i do 500g 12.50zł... Nie wiem gdzie ty tam widziałeś kwotę 60zł(!)... 

Widziałem w kalkulatorze na ich stronie, dlatego mówię, że wprowadzają w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit

widzę że jest też na forum myk na wymuszenie ARTa, ktoś testował?

Chodzi Ci o wymuszanie ART na 4.4 przez podmianę plików?

Jeśli tak, to stosowałem to jakiś czas na Mi2s. Działa, widać delikatną poprawę w uruchamianiu aplikacji. Ale różnica jest nieznaczna. Bateria całkowicie bez zmian. A i aplikacje lubią się wysypywać na tym ART.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wymuszanie ART na 4.4 przez podmianę plików?

Jeśli tak, to stosowałem to jakiś czas na Mi2s. Działa, widać delikatną poprawę w uruchamianiu aplikacji. Ale różnica jest nieznaczna. Bateria całkowicie bez zmian. A i aplikacje lubią się wysypywać na tym ART.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Tak na szybko przez komentarze przeleciałem to ktoś tylko wspomniał że Xposed nie działa ;p

Ciekawy jestem tego cyanogenmoda, chyba pobawię się z dualbootem żeby sobie potestować. W antutu MI3 wyciąga tyle co mój MI4... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy na xfs jest mozliwosc placenia dolarami przez gopay? Bo widzialem ze chcialo przewalutowywac na euro :P

Wątpie, robisz zakupy w europie, więc zakładam, że bank do którego idzie hejs z XFS jest europejski, więc pewnie przyjmują w euro :P Przynajmniej PayPal zawsze na Euro mi przeliczał, nawet jak miałem $ ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...