Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, rockmonster napisał:

Orientuje się ktoś, czy Mi4 otrzyma w końcu MIUI 10 ? Początkowo był na liście, przy ostatniej aktualizacji MIUIPolska również widnieje, a w najnowszej liście go już nie ma..

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3080716&highlight=MIUI%2B10

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3071290&highlight=Mi4%2Bmiui10

Oraz caaaała lista podobnych tematów: 

http://en.miui.com/search.php?mod=forum&searchid=2397458&orderby=lastpost&ascdesc=desc&searchsubmit=yes&kw=Mi4+miui10&month=

Do tego informacje z forum CN:

Cytat

MIUI 10 Global Public Beta ROM Supported Devices:
The first batch: Early July
Mi 6, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Redmi S2, Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5, Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX

The second batch: Late July
Redmi Note 4X/Redmi Note 4 Qualcomm, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max, Mi Max Prime, Mi Max 2, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Redmi 5, Redmi 4A, Redmi 5A, Redmi 5 Plus

The third batch: Early August
Mi 3/Mi 4, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi 3S/3X

MIUIPL:

Cytat

Kiedy aktualizacja do MIUI 10 dla mojego telefonu?

MIUI 10 mają otrzymać poniższe modele gdzieś pod koniec lipca:
Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4/Prime, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm.

Oraz Xiaomi.eu:

Cytat

Late June
Mi 8, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi 6X, Mi 6, Mi 5, Mi Note 2, Redmi S2, Redmi Note 5

Late July
Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4/Prime, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm

 

Serio, zajęło mi to jakieś... 10-15sekund, a ty zamiast poświęcić te kilka sekund, aby poszukać, wolisz marnować czas innych mimo upomnienia przez moderację... Gratuluje zaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Nie widziałem upomnienia, właśnie myślałem że nie wysłałem postu poprzedniego. I patrzyłem na oficjalny post na forum miui, chociaż w sumie po chińsku, poza tym wszystkie serwisy teraz podają bez Mi4 więc, błędnie, stąd chciałem dopytać. Bez ciśnienia, wystarczyłoby jedno zdanie.

Serio, zajęło mi to jakieś... 10-15sekund, a ty zamiast poświęcić te kilka sekund, aby poszukać, wolisz marnować czas innych mimo upomnienia przez moderację... Gratuluje zaparcia.


Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym Was poprosić o pomoc w dwóch sprawach. Mój telefon Mi4 LTE, obecnie posiadam wersje MIUI 10 by xiaomi.eu 8.8.16.

1. Jak wyłączyć powiadomienia o aktualizacjach telefonu.

2. Jak włączyć roota (Ok, z tym już sobie poradziłem)

Edytowane przez felixos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Mam poważny problem. Dziś nagle wł mi się tryb fastboot i nie mogę uruchomić telefonu. Cały czas królik w czapce majstrujący przy androidzie. Mogę jedynie wejść przez kombinacje volume+ oraz power. Pobrałem ostatnia wersje mui Polska i wrzuciłem w pamięć, zrobiłem reset całkowity, dałem instalację z pliki ZIP przeszla o dalej nic nie pomogło. Cały czas fastboot.

Pomocy

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam 

Jak wiadomo nie będzie MIUI 10 stable global dla cancro

Xiaomi.eu tez juz nie wypusci nowej wersji. 

 

Z tego co wiem jest MIUI 10 stable chinna version -- może będzie się dało jakoś debloat zrobić łatwo ? 
Znalazłem nawet jakiś skrypt pod MIUI 10 Developer -- myślicie że będzie to działać pod cancro chinna stable ? -->https://github.com/TryHardDood/MIUI-10-China-Debloat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Po prawie 4 latach wzorowej pracy Mi 4LTE-CU, andorid 4.4.4KTU84P i MIUI 5.9.1 (rozwojowa) czas zaktualizować system (brak wsparcia dla aplikacji mBank :().

Nie wiem czy na pewno dobrze zrozumiałem ten poradnik. Wystarczy, że wrzucę do pamięci telefonu MIUIPolska cancro 5.12.17 i potem z aplikacji Aktualizacje wybiorę ,,Zainstaluj aktualizację"?? A następnie zrobię to samo z plikiem pobranym stąd https://miuipolska.pl/download/ i będę się cieszył MIUI 10? Wszędzie w poradnikach przewija się, że trzeba odblokować bootloadera, recovery itd i robić to przy pomocy komputera.

Wybaczcie tak banalne pytanie ale po 4 latach wypadłem trochę z tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...