Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Poradziłem sobie chłopaki :D

 

Mam pytanie w sprawie ładowarki.

Macie może porównanie zwykłych ładowarek w stosunku do tej ze zdjęcia poniżej ? bo bardzo szybko mi się ładuje Mi4, albo tylko tak mi się wydaje.

 

10384020_911995645511941_123780760590021

 

Również mam takie odczucie, że bardzo szybko ładuje ta ładowarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już swojego Xiaomi Mi4. Co muszę teraz zrobić aby mieć aktualne MIUI itp.? Jakieś flashowanie telefonu i wgrywanie systemu? Jest w nim sporo chińskich aplikacji, które mogę pewnie odinstalować. Jestem w tym zielony i nie wiem z którego tutorialu skorzystać i co zrobić.

 

Telefon automatycznie podpowiedział mi, że jest aktualizacja do 5.2.6 i mam pobieranie i logo MIUI Polska. Czy ten system będzie ok czy lepiej zrobić to ręcznie przez kabel czy jakimś innym sposobem?

Edytowane przez _TeO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz aplikacje aktualizacje, to pobierz nią ROM a następnie zainstaluj ROM z wybranej lokalizacji.

Pobrany ROM będzie w katalogu głównym.

Dzięki. Po instalacji zrobiłem wipe i nie mam już tych chińskich aplikacji więc rozumiem, że jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy jest jakaś opcja żeby zmienić w przeglądarce internetowej żeby po otworzeniu nie pojawiała się ostatnia strona ? Np wczoraj wschodniej na konto bankowe później zakończylem wszystko i na drugi dzień rano odpalam Neta a tu strona bankowa z uzupełnionym już danymi do za logowania. Wcześniej tak nie było. O co chodzi z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uzupełnionymi danymi do logowania ? przecież to niemożliwe.

Żadna przeglądarka nie ma prawa zapamiętywać tych danych i nawet samej sesji po zamknięciu i ponownym otworzeniu strony banku.

Zawsze po otwarciu przeglądarki powinno być nowe, szyfrowane logowanie.

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój błąd że "zapamiętałeś" te dane w przeglądarce. Jaka przeglądarka? Standardowa czy chrome?

Standardowa.

Ale problem polega na tym że odkąd mam MIUI nigdy nie było tak że nawet jak pozamykalem wszystkie karty i później odpaliłem jeszcze raz przeglądarkę po jakimś czasie to nigdy mu nie otwierała ostatniej strony tylko domowa np google czy onet.

Poprostu chce żeby zawsze po odpaleniu przeglądarki jeśli z niej nie korzystalem dłuższy czas i karty były wszystkie zamknięte odpalala się strona startowa np google i nie ostatnia kara używana jakiś czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację jak ustawić taki widget zegara z pogodą, gdzie mam godzinę i ikonę pogody a nie tylko informację bezchmurnie itp.

 

Zauważyliście, że gdy mam ustawioną wysoką dokładność lokalizacji (sieć wifi i GPS) nawigacja szaleje i często gubi sygnał? Przykładowo mam ustawioną wysoką dokładność i wydaje mi się, że gdy aplikacja pogody próbuje zaktualizować lokalizację to jadą autostradą A1 pokazuje mi, że jestem gdzieś poza trasą. Jak przestawiłem lokalizację tylko na podstawie sygnału GPS nie było problemów. 

Edytowane przez _TeO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Mi4 nie powinien gorzej wypaść pod tym względem jak Mi3?

Pytam tak, bo bardzo zależy mi na szybkim Internecie, a w moim mieście z zasięgiem nie ma problemu.

Ale czemu niby miałby wypaść gorzej? 

 

 

Proszę o informację jak ustawić taki widget zegara z pogodą, gdzie mam godzinę i ikonę pogody a nie tylko informację bezchmurnie itp.

 

Zauważyliście, że gdy mam ustawioną wysoką dokładność lokalizacji (sieć wifi i GPS) nawigacja szaleje i często gubi sygnał? Przykładowo mam ustawioną wysoką dokładność i wydaje mi się, że gdy aplikacja pogody próbuje zaktualizować lokalizację to jadą autostradą A1 pokazuje mi, że jestem gdzieś poza trasą. Jak przestawiłem lokalizację tylko na podstawie sygnału GPS nie było problemów. 

Edytuj widżet zegara 4x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...