Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy moje pytanie dot.samego telefonu czy może samego MIUI ale zastanawiam się czy jest opcja o czasowym włączeniu pakietu danych np.chcę aby telefon włączył o wybranej godzinie sieć ( 2G lub 3G do wyboru ) np.od 14.00 do 16.00 w celu pobrania np.poczty po czym wyłączy pakiet?

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednorazowo w ciągu doby, to na upartego możesz zrobić to poprzez przełączanie profili w panelu sterowania.

Mieć stale ustawiony z wyłączonym pakietem danych, potem zrobić zmianę profilu od... do.... by włączone były dane(zrobi się synchro, itp) . Potem, spowrotem automatyczny powrót na domyślny.

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do szkła jakie posiada MI4... Oto jego specyfikacja z miui.com:

- MIUI 6 on Android 4.4.4 kitkat and lollipop update is coming very soon

- Snapdragon 801 2.5GHz

- Adreno 330 GPU

- 3GB LPDDR3 RAM

- 16GB eMMC 5.0 Flash

- 5” IPS Full HD 441 PPI

>>>>>>>>- Gorilla Glass OGS<<<<<<<<

- 13MP f1.8 rear

- 8MP f1.8 front 80° wide

- 3080 mAh lithium-ion

- Quick Charge 2.0

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tyg jestem uzytkownikiem Mi 4 i szczerze powiedziawszy po zwatpieniach ,obawach w chwili obecnej z czystym sumieniem musze powiedziec.... Jest OK nie żałuje ;) Bardzo konkretny sprzet!!! Nie znam słuchawki dobrze wiec zapytam:

- mozna wybudzic tel w inny sposób jak duszenie guzika ?

- jak zrobic pomniejszenie ekranu ?

- wszystkie inne znane triki mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie mi taki test wydajności, RedMi 2 nie radzi sobie za bardzo, okropne lagi.

Włączcie aplikację "Rec" i odpalcie "Google Maps".

U mnie już po włączeniu "Rec" zaczynają się lagi, a chciałem nagrać przed chwilą trasę w aucie i zobaczyć sobie na PC jak to wygląda ;)

Dziękuję z góry.

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem...czesto korzystam z apki Viber ale nie podoba mi sie to ze jak tel mam odpalony (aktywny )wiadomosci bez problemu dochadza, natomias jak jest "uspiony"to wiadomosci nie dochodza. Jak zrobic zeby tel był cały czas na lączach ? przy odpalonym wifi tego typu problemu nie ma. 
Kolejna sprawa to...gdzie moge wylaczyc ...3 stukniecia ekranu powoduja powiekszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym systemie mam najnowszą wersję MIUI, na drugim jest 4.11.21.

Drugi system (po wejściu przez Mi Recovery) wysypuje się (niestety proces został zatrzymany... itp.) i po chwili wyskakiwania takich błędów następuje restart ponownie do systemu 2, zaś mogę przejść do 1 przez updaiter i Mi Recovery.

W jaki sposób wrzucić najnowszy ROM na drugi system, skoro updaiter ma ciągle status "Sprawdzanie aktualizacji..." i nic więcej ?

 

Edit: Niby według instrukcji powinien się zaktualizować po wyjęciu z pudełka system 2, ponieważ 1 był aktywny.

U mnie jednak zaktualizował się 1, a z poziomu Mi Recovery mogę wrzucić "update.zip" tylko do systemu 1, czyli chyba na jedno wyjdzie i na systemie 2 nadal pozostanie 4.11.21 ;(

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego podejmę chłopaki:

@Endriu przepraszam, ale po kiego ch*ja wchodzisz w drugi system skoro pierwszy działa? Jak wyjdzie aktualizacja i aktualizacji dokonasz będąc na pierwszym systemie to on zainstaluje Ci go na drugim. I przy restarcie załaduje się na ten który właśnie został zaktualizowany. I adekwatnie wygląda później sytuacja jak aktualizujesz z poziomu systemu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...