Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, chciałbym zrobić MiFlasha na moim mi4 WCDMA 64GB i mam pytanko ktory obraz mam pobrać 

☆ Xiaomi Mi 4 CDMA/WCDMA/LTE Latest China Developer Version Fastboot File Download

☆ Xiaomi Mi 4 CDMA/WCDMA/LTE Latest Global Developer Version Fastboot File Download

 

Edytowane przez Unuqer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Acid napisał:

Jak wstawisz czarny to będziesz miał nadal srebrną ramkę i biały tył. Zamknij sam oczy i wyobraź sobie jak to wygląda. Po co pytać na forum?

Zamierzam założyc czarną obudowę na tył, więc to nie gra roli, a srebrna ramka z czarnym frontem mi się podoba, bo kiedyś coś takiego widziałem. Bardziej chodziło mi tylko i wyłącznie o kompatybilnośc, czy jedno bedzie pasowac do drugiego, bo rozne rzeczy na ten temat slyszalem.

Edytowane przez tubaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/15/2017 o 11:22, zborus napisał:

czyli nic skomplikowanego. a w ogóle warto kupować MI4 w cenie 400-450 PLN na dzien dzisiejszy?

Moim zdaniem nie, nie wiesz co sie dzialo z telefonem ile czasu byl uzywany itd...
Co do tego co kupic uzywanego to powiem tak: jesli nie trafisz na super okazje, ktos kupil i mu nie podszedl, to xiaomi trzyma cene lepiej niz bardziej znane marki. I za te 400-450zl mozesz nie trafic nic sensownego uzywanego. 
Nie wiem czy na twoim miejscu nie probowalbym kupic redmi 4x, ale to chiny w tej kwocie raczej. W PL co najwyzej dostaniesz redmi 4a, a to jednak klasa nizej niz mi4. 

12 godzin temu, Tominjo napisał:

Planuję zakup Mi4 od hong kong goldway. Vat naliczają? Ktoś zamawiał od nich albo coś wie? 

Jest kupa wpisow na forum o tym sprzedawcy. Poszukaj w dziale "kupno urzadzen" lub "opinie o sklepach" na forum telchina jest przedstawiciel goldwaya, mozesz tam tez poszukac dzialu o nim. Ostatnio goldway oferowal przesylke z uniknieciem VAT, ale to sie dosc czesto zmienia, wiec teraz ci nie odpowiem jak to wyglada. Najlepiej szukaj na telchina aktualnych informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 6.08.2017 o 21:54, energyypl napisał:

Pytanko, mam miui 8.5 stable. Idzie jakos wylaczyc narastajacy dzwonek? W opcjach tego brak

Witam, polecasz miui 8.5 Stable? ja teraz siedzę na globalu i w sumie nie widzę żadnych powodów by zmieniać na miui polska, siedziałem na RR, Cyanie. występowały na niektorych systemach restarty tak samo bodajże na miui polska jeżeli chodzi o Miui Global 8.1 to u mnie wszystko śmiga i właśnie teraz pobieram 

Miui Polska 8.5.2 i nie wiem czy nie strzele sobie w kolano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.08.2017 o 12:39, adiz47 napisał:

 

Witam, polecasz miui 8.5 Stable? ja teraz siedzę na globalu i w sumie nie widzę żadnych powodów by zmieniać na miui polska, siedziałem na RR, Cyanie. występowały na niektorych systemach restarty tak samo bodajże na miui polska jeżeli chodzi o Miui Global 8.1 to u mnie wszystko śmiga i właśnie teraz pobieram 

Miui Polska 8.5.2 i nie wiem czy nie strzele sobie w kolano 

polecam, żadnych restartów czy gubienia gps czy cokolwiek jak dla mnie najlepsze stable póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MartiS napisał:

Instalowałeś może? ;) Jestem ciekaw jak to się sprawuje, a pewnie powrotu do starszych wersji nie ma

Myśle że z powrotem nie ma problemu :P ale niech się ktoś inny wypowie :D systemik działa bardo ładnie 4h na ekranie mi wytrzymuje  :D System wydaj się że daje kopa telefonowi nie znalazłem nic co by nie działało :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lukas98woj napisał:

Myśle że z powrotem nie ma problemu :P ale niech się ktoś inny wypowie :D systemik działa bardo ładnie 4h na ekranie mi wytrzymuje  :D System wydaj się że daje kopa telefonowi nie znalazłem nic co by nie działało :D 

A miałeś może okazje testować GPS? Jest lepiej/gorze/tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...