Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Zjadłeś już? To dobrze, a może i źle bo popcorn jest dość kaloryczny - o tym też na poważnie chcesz posłuchać?

Znasz marketing, cele i target chińskich producentów? Nie mam na myśli tu wszystkiego tandetnego (czyt. chińskiego) co w Polskich sklepach. Chodzi mi konkretnie o kilka poważnych firm z dalekiego wschodu. Chyba nie wiesz... Bynajmniej po wypowiedzi. A ja nie jestem tu po to by udowadniać swoje racje.

Zdravim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że np. Lenovo, czy Huawei to tandetne firmy? Albo, że ich celem nie jest coraz większa ekspansja? Przecież to Lenovo kupiło Motorole, a teraz szykuje się na zakup BlackBerry, po to aby opanować rynek zachodni. Xiaomi jest podobno teraz numerem 3 na rynku smartfonów, a jego miejsce chce zająć wiele firm, również te chińskie jak meizu i oppo, które w europie się już pojawiły, wiec xiaomi jeśli nie chce pozostać w tyle, też musi ten krok wykonać. Naprawdę jestem ciekaw tych powodów czemu Xiaomi nie wejść na nasz rynek, oraz jaki jest cel chińskich firm, bo miom zdaniem to na razie prawisz same bzdury bez żadnego ich potwierdzenia.

Wysłane z mojego MI 4W

Edytowane przez aQua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłeś już? To dobrze, a może i źle bo popcorn jest dość kaloryczny - o tym też na poważnie chcesz posłuchać?

Znasz marketing, cele i target chińskich producentów? Nie mam na myśli tu wszystkiego tandetnego (czyt. chińskiego) co w Polskich sklepach. Chodzi mi konkretnie o kilka poważnych firm z dalekiego wschodu. Chyba nie wiesz... Bynajmniej po wypowiedzi. A ja nie jestem tu po to by udowadniać swoje racje.

Zdravim :)

Kompletnie nie zrozumiałem twojego wywodu. Wciąż nie podpartego żadnymi argumentami. Zastanawiała mnie twoja 99-o procentowa pewność.

BTW, jesteś z Czech? Taky zdravim. :-)

wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Kiedy?

wysłano z Mi4

 

Ty masz chyba kryzys wieku średniego... Raz, że chyba nie potrafisz pisać bez ironii a dwa, że na wszystko od razu chcesz dowody.

A poszukaj w google, lub napisz do Xiaomi. Zapytaj kiedy będzie LTE dla Europy i zapytaj dlaczego nie weszli i nie wchodzą na rynek Europy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle widzisz co piszesz, czy piszesz na haju? Jak ktoś zaczyna siać farmazony, to logiczne że musi udowodnić swoje racje. To tak samo jak premier polski powie, że Polska jest potęgą gospodarczą i militarną , to wiadomo, że nikt w to nie uwierzy i będzie chciał na to dowodów. Albo jak powiesz, że xiaomi to złom i nie warto tego kupować to wiadomo , że musisz to udowodnić... Tak funkcjonuje świat. A to, że każesz szukać swoich racji w internecie to już gruba przesada i brak wyczucia taktu.

Wysłane z mojego MI 4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz chyba kryzys wieku średniego... Raz, że chyba nie potrafisz pisać bez ironii a dwa, że na wszystko od razu chcesz dowody.

A poszukaj w google, lub napisz do Xiaomi. Zapytaj kiedy będzie LTE dla Europy i zapytaj dlaczego nie weszli i nie wchodzą na rynek Europy...

Proponuję melisę. Poza tym każdą informacje podajesz z taką pewnością jakbyś siedział w zarządzie xiaomi. I nie wycieczkuj do mnie proponuję. Nie odsyłaj mnie do googla, jak wiesz cokolwiek, powiedz skąd. Bo jak na razie kolego to pitolisz. A przynajmniej tak to wygląda.

wysłano z Mi4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajają mnie pytania, kiedy LTE, kiedy czarne 64gb.

Jak by to forum miało jakieś moce czarodziejskie do przewidywania przyszłości.

Będzie to będzie, na pewno będzie, bo tyle to Xiaomi ujawniło ale kiedy będzie, to trzeba ich pytać, jak ktoś ciekawy.

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że często winą takich błędów jest klawiatura, sam nie raz się z tym spotkałem, ale wiele osób na forum pisze tą nazwę z błędem co jest dość irytujące.

Przy okazji napiszę, że specjalna wersja Mi4 faktycznie się pojawi 11 listopada, lecz tylko w nakładzie 200.000 sztuk. Będzie posiadać 2GB RAM + Qualcomm Snapdragon 801 chipset + TDD-LTE + biały kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś wpadło trochę € i już leciałem na IBG po MI4, ale ciągle się zastanawiam.

Przeglądałem Iphona 5S i ten jest o wiele mniejszy i przez to wydaje mi się bardziej poręczny.

W MI4 ciągle mam na myśli kiepskie nagrywanie filmów.

5s to zupełnie inna filozofia i malutki jednak ekranik. Jednak na pewno jest to godny polecenia sprzęt. Jest jednak kilka minusów jak np bateria oraz brak możliwości jakiejkolwiek ingerencji w UI oprócz zmiany tapet. Na pewno z kolei cieszy mnogość akcesoriów. To jest dyskusja na temat wyższości jednych świat nad drugimi. Jeśli chodzi i wydajność to w normalnym użytkowaniu różnic nie ma.

wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego jak się go trzyma, to faktycznie ja również po tym jak pierwszy raz wziąłem go do ręki uznałem, że jest za duży i za ciężki, lecz szybko się przyzwyczaiłem i teraz nie sprawia to dla mnie żadnego problemu.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli priorytetem ma być kamera to tylko IPhone 5. Wróciłem z Pragi i robiłem zdjęcia nad rzeką po zachodzie słońca (ale nie w ciemności) i zdjęcia są bardzo słabe przez dużo szumów. W iPhone tego by na pewno nie było. Owszem w trybie nocnym jest lepiej ale i tak cudów nie ma. W dzień kamera jest ok. Filmy są średnie. Choć taki slow motion w iPhone też lepszy.

Ale reszta to Mi4. Przynajmniej można wybrać różne klawiatury i przesyłać pliki po BT ;-)

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...