Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ostatniej aktualizacji tez zauważyliście ze jak się nagra jakiś filmik to po wejściu do galerii naciskając na niego nie można go odtworzyć ? Czy ktoś wie dlaczego ?

We wcześniejszej wersji nie było tego problemu

Witam,

Dziś zainstalowałem najnowszy rom i bez problemu  nagrany film się odtwarza z galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko mam czy kupując xiaomi mi4 w wersji wcmda to w polsce mogę z niego korzystać normalnie czy jak to wygląda od strony technicznej ?

 

konkretnie chcę zamówić to :

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi2s_3g_android_4_1_quad_core_1_7ghz_2gb_ram_32gb_rom_4_3_inch_capacitive_touchscreen_gps_wifi-4647.html

 

i to : 

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_mi4_smart_phone_snapdragon_801_quad_core_2_5ghz_3gb_ram_16gb_rom_5_inch_screen_13_0mp_3080mah__wcmda_version_-6189.html

Edytowane przez kurpiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek WCDMA będzie działać.

Wysłane z MI4 W

A czy jest taki mod dla Mi4 :)

Wysłane z mojego LG-D802

Nie ma.

Wysłane z MI4 W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić żeby np. powiadomienia z WhatsAppa pojawiały się na pasku czy muszę za każdym razem go rozwijać i przesuwać w lewo? (albo żeby się w ogóle, pojawiały, bo nieraz ich nie ma)

Da się to zmienić czy to uroki MIUI?

I czy dymki czasu messengera to coś czego MIUI nigdy nie wspierało?

Edytowane przez Sajlenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić żeby np. powiadomienia z WhatsAppa pojawiały się na pasku czy muszę za każdym razem go rozwijać i przesuwać w lewo? (albo żeby się w ogóle, pojawiały, bo nieraz ich nie ma)

Da się to zmienić czy to uroki MIUI?

I czy dymki czasu messengera to coś czego MIUI nigdy nie wspierało?

Domki czatu Facebook messenger są wspierane. Dodaj uprawnienia do pływających okien dla tej aplikacji.

wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki czatu Facebook messenger są wspierane. Dodaj uprawnienia do pływających okien dla tej aplikacji.

wysłano z Mi4

Dzięki wielkie. Chociaż nieraz działają, nieraz nie. xd

Ale największy problem mam z synchronizacją gmaila. Strasznie muli synchronizację, w aplikacji Pobrane chyba pobiera wszystkie obrazki z gmaila.

 

Okej. Mam taki problem. Wiadomości dostaję już normalnie (musiałem wszystkie usunąć), ale. Jeśli w wiadomości jest obrazek to wiadomość dostaję, ale bez obrazka. A to dlatego, że aplikacja Pobrane koniecznie chce go pobierać przez WiFi, pomimo tego, że w jej ustawieniach mam ustawiony brak limitu.

 

Idzie to obejść?

Edytowane przez Sajlenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Chociaż nieraz działają, nieraz nie. xd

Ale największy problem mam z synchronizacją gmaila. Strasznie muli synchronizację, w aplikacji Pobrane chyba pobiera wszystkie obrazki z gmaila.

Okej. Mam taki problem. Wiadomości dostaję już normalnie (musiałem wszystkie usunąć), ale. Jeśli w wiadomości jest obrazek to wiadomość dostaję, ale bez obrazka. A to dlatego, że aplikacja Pobrane koniecznie chce go pobierać przez WiFi, pomimo tego, że w jej ustawieniach mam ustawiony brak limitu.

Idzie to obejść?

Mam te same problemy z gmailem a już myślałem że to coś u mnie nie tak. Raz bateria mi trzymała tylko pol dnia jak się okazało zdjęcia z gmaila próbowały się pobrać i to kilkaset co podczas usuwania z pobranych zajęło jakies 2 minuty żeby tylko usunąć te próby. Próbowałem różnych konfiguracji aplikacji gmaila ale nic nie pomogło i musiałem gmaila usunąć. Co jakiś czas sprawdzam ale nadal to samo. Może Acid ma jakiś pomysł ? A jak już zaczne pisać maila do kogoś to wrogów nie chce go wysłać tylko pisze wysyłam i nic się nie dzieje ani nie zmienia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To da się jakoś naprawić problem z niemożnością pobierania załączników bez WiFi?

I czy da się włączyć jakiekolwiek powiadomienia ze snapchata? O messengera nie pytam, bo działa, ale tylko dopóki jest włączony proces.

I czy wahający się między 1GB wolna pamięć RAM to rzecz normalna?

Edytowane przez Sajlenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Przy okazji, jest jakiś sens w czyszczeniu aplikacji pod przyciskiem Menu? Czy lepiej zablokować sobie kilka najważniejszych i żyć z tym fantem dalej?

Wybaczcie że tak pytam o wszystko, ale jestem przyzwyczajony do zwykłego androida, konkretnie tego z Xperii i chciałbym po prostu w granicach możliwości mieć to co tam :P

Edytowane przez Sajlenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1GB używasz? A do czego?

 

A ile byś chciał ramu z tych 3GB?

2,5? 2GB?

 

Jeśli tak to powiedz, albo daj chociaż jeden przykład (konkretny) co w tych 2GB chciałbyś mieć? Do czego potrzebujesz?

Czy telefon chodzi wolniej przy 300 MB wolnego od telefonu z 2,5GB wolnego? Jeśli tak to robiłeś pomiary? FPS w grach?

 

A może jakiś swój skrypt chcesz uruchomić? 

Czy jeśli masz 900MB wolnego to nie udało się uruchomić skryptu, który potrzebuje w pamięci 1GB?

 

A może grę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzisiaj pierwszy raz zalogowalem się w 'muzyka' I zobaczyłem ze można sobie słuchać wszystkich mp3. Fajnie tylko teraz mam parę pytań:

1.czy te piosenki się gdzieś zapisują ?

2. Czy aplikacja nie będzie mi sama czegoś ściągala ani zapełniala wolnego miejsca na dysku ?

3. W jakim w takim razie programie wrzucać I słuchać swoich mp3 ? Szczerze jeszcze nigdy nie wrzucałem I nie słuchałem żadnych piosenek na tel dlatego nie mam pojęcia o tym

4. Co myślicie a może nie powinienem sie tam logować?

Zauważyłem ze te piosenki idą chyba z jakiego baidu czy to jest coś fajnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...