Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ibuygou wystawiło preorder 64gb black : http://www.ibuygou.com/p-pre_order_black_xiaomi_mi4_smart_phone_snapdragon_801_quad_core_2_5ghz_3gb_ram_64gb_rom_5_inch_screen_13_0mp_3080mah-6190.html dodatkowo piszą, że nie mają pojęcia kiedy będzie dostępny, często tak robią? Zastanawiam się czy czekać czy kupić biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie ciekawi, to czemu Xiaomi tyle zwleka z wydaniem czarnej wersji, a druga rzecz to jak mocno będzie widać zarysowania na czarnym modelu, bo u mnie na białym, w słońcu można już ładne rysy zobaczyć, a wiadomo, że na czarnym będzie to o wiele bardziej zauważalne.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ma to związek z kolorem metalowej ramki, nie znam się na metalach, ale raczej stali nie pomaluje się dodając czarnej farby :P może to powodować opóźnienie w produkcji i wyższy koszt (oby nie). Oczywiście dochodzi też marketing, a są niecierpliwi, którzy kupią wersję białą, a następnie czarną gdy ta wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ma to związek z kolorem metalowej ramki, nie znam się na metalach, ale raczej stali nie pomaluje się dodając czarnej farby :P może to powodować opóźnienie w produkcji i wyższy koszt (oby nie). Oczywiście dochodzi też marketing, a są niecierpliwi, którzy kupią wersję białą, a następnie czarną gdy ta wyjdzie...

 

Alu/stal sie bez problemu farbuje :)

 

Chinczyki kochaja to co inne niz normalne, dlatego kazdy inny wariant znika w sekundy, nie wazne czy to zolty, zielony, czarny czy sraczkowaty. Wazne ze inny niz maja pozostali i mozna sie wyroznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wystarcza- zdjęcia trzymam na dropboxie (mam 50 GB), w telefonie ok 5 GB muzyki, przecież jak mi się znudzi to zmienię i jeszcze 7 luzu na jakieś potrzeby zostaje:D Poza tym mam pendrajwa 32 GB z USB/micro i zawsze awaryjnie mogę go użyc a kosztował tylko 50 zeta i dodatkowo używam go przy dwóch tabletach. Także nie widziałem sensu dopłacania do 64 GB pamięci w Mi3 co też odnosi się do twojego pytania o Mi4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy ktoś w ostatnim czasie kupował coś na ibougou? zamówiłem w zeszłym tyg mi4 biały (czyli nie preorder) w sobote napisali mi że mają jakieś opóźnienia. Mija ponad tydz. a na track DHL Express cisza. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

 

 

Niestety i mnie to dotknęło. Zamówiłem Redmi Note LTE dokładnie 11 dni temu (ibuygou, DHL) i wciąż nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknął widget 2g/3g, gdzie mozna było szybko dotrzeć do tej opcji. Niestety w Lamie na tym romie i wielu nie-aospowych romach nie bardzo działa warunek włączony ekran lub właczona transmisja danych to preferowane 3g, zaś wyłączony ekran albo wyłączona transmisja to 2g. Czy ktoś zna jakis skuteczny sposób? Niestety zarówno w domu jak i w pracy mam kiepski zasięg i wiem z doświadczenia, że bateria trzymałaby jeszcze lepiej, gdyby bez potrzeby 3g było wyłączone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mogę uprzejmie prosić o wyniki dodatkowych benchmarków z Antutu 5.1 (HTML5 i 64/32-bit) dla Mi4? Najlepiej screeny, takie jak te:

http://www.xyz.avx.pl/MIUI/Screenshot_2014-09-25-19-38-58.png

http://www.xyz.avx.pl/MIUI/Screenshot_2014-09-25-19-35-53.png

http://www.xyz.avx.pl/MIUI/Screenshot_2014-09-25-19-35-57.png

 

Pełny test Vellamo też by się przydał: http://www.xyz.avx.pl/MIUI/Screenshot_2014-09-27-01-10-44.png zwłaszcza, jeśli ktoś miałby więcej niż 1 przeglądarkę (głównie mnie ciekawi Chrome i MIUI Browser).

 

Dzięki!

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem amerykańską recenzję Mi4 i stwierdzono tam, że ten telefon nie jest zoptymalizowany do pracy z antenami w USA i osiągał prędkość 7Mb/s down i 1,5Mb/s up co jest strasznym wynikiem przy pełnym zasięgu H+.

Jak to wygląda w Polsce? Mógłby ktoś zrobić test sieci 3G H+ SpeedTestem i wrzucić screena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem amerykańską recenzję Mi4 i stwierdzono tam, że ten telefon nie jest zoptymalizowany do pracy z antenami w USA i osiągał prędkość 7Mb/s down i 1,5Mb/s up co jest strasznym wynikiem przy pełnym zasięgu H+.

 

Życzyłbym sobie zawsze mieć na 3G taki "straszny" wynik.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w budynku, T-Mobile:

Dzięki :)

 

 

Życzyłbym sobie zawsze mieć na 3G taki "straszny" wynik.

Na 3G H+ (HSDPA teoretyczne 42Mb/s).

 

Często na N4 osiągałem 15Mbs down, dlatego się zdziwiłem, że o tyle nowszy telefon ma o tyle niższe pobieranie.

 

Jak z ogólnym zasięgiem, nie gubi się?

Telefon godny polecenia?

Jak aparat?

 

Będzie to LTE europejskie kiedyś, czy nie ma szans?

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...