Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Pudło, mam rom z Flexa, czarny jak noc i czarną tapetę :smile:

G2 jest w podobnej cenie co MI3, też pudło. :smile:

Naklikane z Onda v989

Bzdura.

Teraz to może G2 jest w cenie MI3 ale na starcie nie był. A o to właśnie chodzi.

Zrównanie cen MI3 i G2 nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia bo to wynika z wielu innych czynników.

A i tak pisałem o G3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Wpisz *#*#13411#*#* w aplikacji Telefon. [Jeśli nie działa, wejdź do Engineer Mode -> Engineer Mode (MTK) w aplikacji Mobileuncle]
  • Telephony -> BandMode -> SIM1/2 odznacz niepotrzebne częstotliwości (te, których twój operator nie obsługuje, informacje znajdziesz tu).
  • Telephony -> Fast Dormancy -> Config FD zaznacz Turn On jeśli twój operator SIMu w slocie 3G je obsługuje lub Turn Off jeśli nie (spytaj operatora lub sprawdź w Google). Jeśli nie jesteś pewien, zaznacz Turn Off.

Co prawda autor opiera tweaki na Redmi, ale myślałem, że to uniwersalne rozwiązania...

 

To działa tylko na Redmi 1 i Note bo to platforma MTK, na reszcie nie.

 

Co do G2, G3 i Mi3, o ile mi wiadomo to Mi3 ma "doskonałe" ekrany od LG, chyba, że LG dla innych robi szmelc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 3gb ram...? Pewnie nawet po miesiacu nie zostanie ubita ;P poza tym proces sam z siebie ma status "nieubijalny" wiec tym bardziej...

Widze ze masz s+,  jesli Ci ubija to dlatego ze wolna ilosc ramu musi Ci drastycznie spadac dlatego endomodo ubija, spowodowane może byc facebookiem i messengerem, razem nawet 100mb pamieci potrafia wciagac... Chyba ze cos poprawili w ostatnich miesiącach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc zmiany działan przyciskow na dole? chcialbym, zeby przytrzymanie przycisku Home pokazywało ostatnie aplikacje, a nacisniecie lewego przycisku włączało opcje jak w MIUI V5

Zapomniałem zaktualizować

Mam mi 3 i ubija endomondo. :-(

Edytowane przez paqua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z Google Play zainstalować Pandora Radio. Okazuje się, że aplikacja jest "niezgodna z moim urządzeniem". wtf? Jest jakiś spoób na obejście tej dziwnej przypadłości w Mi4?

Z tego co wiem - pobranie .apk z internetu. 

Działało na Z1 w przypadku Clumsy Ninja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pół roku temu zamówiłem dziewczynie MI2s a teraz przymierzam się do MI4 dla siebie. Czytałem że w budowie MI4 jest podobny do Lumi 930. Niestety biorąc do ręki Lumie zrobiła na mnie bardzo kiepskie wrażenie ostrymi (albo inaczej: mało łagodnymi) krawędziami. 

 

Czy właściciele MI4 mogą mi porównać te dwa telefony w dotyku? Czy ramka i tylna klapka są bardzo podobnie zbudowane i krawędzie są mocno (podobnie) wyczuwalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie- nie róbcie że mnie debila... Mam odpalone zdjęcia wszystkich 3 telefonów. Przecież Mi3 ma zaokrąglona obudowę z tyłu a lumia 930 tak jak Mi4 ma aluminiową ramkę. Może patrzycie na lumie 900?

Z resztą nieważne- widzę że to tak jak z kolorami-jeden mówi że to szary a drugi że popielaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mi 4 występują problemy z ubijaniem aplikacji endomondo? Np puszczamy endomondo minimalizujemy robimy jakaś fotkę wracamy do endomondo i wówczas aplikacja zaczyna działać od nowa

 

Biegam po 10km z Endomondo od około 2 tygodni. Jedyny problem jaki mam, to ze słuchawkami na BT i odtwarzaczem muzyki. Mianowicie ustawiłem w aplikacji żeby co 30 sekund trener audio mówił mi jaki mam puls. Po kilku razach nagle przestaje grać muzyka i komunikaty już nie wyskakują. Muzyka po wciśnięciu play gra dalej, ale komunikaty już nie.

Cześć, jestem tu nowy także witam wszystkich.

Dziś zamówiłem mi4 na ibou... pytanko mam długo czekaliscie. na swoje od tego sprzedawcy?

Pozdrawiam

 

Ja robiłem już dwa zamówienia. Telefon przyszedł po 6 dniach (2 dni trwało wysyłanie a DHL opędził w 4 i to mając weekend po drodze). Drugie zamówienie przyszło po 4 dniach (2 dni wysyłanie, 2 dni transport już bez weekendu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko. Czy Wasze MI4urki też się grzeją jak małe piecyki przy włączonym navi albo dłuższym śmiganiem po necie?

 

Nie zauważyłem takich objawów. A korzystam z Navi sporo. Ostatnio na trasie Warszawa-Kołobrzeg cały czas był zapięty Naviexpert i Yanosik i telefon się nie przegrzewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność miui. Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu, jednocześnie kompletnie zielony w temacie.

Mam pytanie odnoście ładowarki. Nie dostałem adaptera, i nie wiem czy mogę podłączyć swoją starą ładowarkę samsunga. Jakie powinna mieć parametry, bo na tej chińskiej nie potrafię się doczytać :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność miui. Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu, jednocześnie kompletnie zielony w temacie.

Mam pytanie odnoście ładowarki. Nie dostałem adaptera, i nie wiem czy mogę podłączyć swoją starą ładowarkę samsunga. Jakie powinna mieć parametry, bo na tej chińskiej nie potrafię się doczytać :/ ?

Ja swoją przejściówkę gdzieś zgubiłem i kupiłem nową na allegro za złotówkę i tobie też to radzę, bo faktycznie ładowarka od Mi4 jest mocniejsza i szybciej się telefon ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...