Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, nastovi napisał:

Panowie, czy jest możliwość skopiowania dzwonków telefonu/powiadomień do jakiegoś folderu w celu np. przeniesienia na inny telefon?

Znajdź sobie na http://en.miui.com/forum.php w jakimś wątku widziałem wszystkie dzwonki jakie były do tej pory na miui, pliki do pobrania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tragiczna jest bateria na najnowszej kompilacji miui, ucieka w oczach. Przy tym samym użytkownik Sot wcześniej ok 4h teraz ok 2 h. Ciekawe czy tylko u mnie czy u innych użytkowników spadła wydajność akumulatora?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, asffaf napisał:

Strasznie tragiczna jest bateria na najnowszej kompilacji miui, ucieka w oczach. Przy tym samym użytkownik Sot wcześniej ok 4h teraz ok 2 h. Ciekawe czy tylko u mnie czy u innych użytkowników spadła wydajność akumulatora?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

SOT godzina i 55% baterii nie ma. Tak źle jeszcze nie miałem. Zresztą w porównaniu do Kitkata cały czas coś jest nie tak z baterią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenia z 6.10.13, 6.11.10 oraz którąś grudniową ale tak sobie namieszałem że nie powiem czy z 15 czy 29 była lepsza :P
Jak zacząłem grzebać to GPS przestał dobrze działać, nie chciał lokalizować pomimo kilkunastu satelit - Ty możesz nie mieć problemu.

Tydzień temu przesiadłem się na stable 8.1.3.0 od xiaomi.eu, i nie narzekam. Doświadczenia mam takie:

Bateria: przeglądanie internetu, Youtube max 1h, kilka telefonów i smsów dziennie wykończą baterię w 2 dni. Jeśli się dużo ogląda i gra, to do wieczora może się rozładuje. 

GPS: mój problem w zasadzie zniknął, faktycznie Mi4 ma słabszą antenę od innych telefonów (Samsung J3 (2016) łapie fixa z dziesiątką satelit w 3sek koło okna, z mi4 muszę wyjść :P ). Dawniej regułą były 3-10sek, teraz bardziej 30-60sek, ale przynajmniej działa.

Bluetooth: nie mam słuchawki, ale chyba działa. Z czego kożystam po bluetooth - moduł OBDII w samochodzie bez problemu, przesył plików laptop-Mi4 też.

Zasięg ok raczej, generalne zachowanie telefonu oceniam na 5. Jeśli ktoś (jak ja :D )lubi czytać co nowego w aktualizacjach, ale nie ma nerwów i cierpliwości do wersji dev, polecam stable xiaomi.eu 8.1.3.0

Jak dev, to trzeba samemu obczaić - 6.10.13, 6.11.10, albo jakiś grudzień.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/10/2017 o 20:00, asffaf napisał:

Za to kocham miui, przez kilka wydań jest okej wszystko chodzi idealnie a tu kolejna aktualizacja i bateria poszła w pi......du! Hehe
 

 

Dnia 1/10/2017 o 19:19, DonFG napisał:

SOT godzina i 55% baterii nie ma. Tak źle jeszcze nie miałem. Zresztą w porównaniu do Kitkata cały czas coś jest nie tak z baterią. 

Jestescie pewni ze to wina softu, a nie appki facebooka/messengera ktore ponoc po ostatniej aktualizacji zra baterie jak szalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niesamowicie sfrustrowana tym, że z każdą aktualizacją drenaż baterii był coraz gorszy (przez noc nie schodziło ani o 1%, ale zaraz po tym jak zaczęłam korzystać z telefonu, przeglądać internet itd., bateria leciała już o jakieś nawet 10% na godzinę :v), stwierdziłam, że poszukam starszej wersji messengera (bez tych durnych stories jak na snapchacie)... Dorwałam apk z listopada (97.0.0.13.71) i od jutra będę testować na 6.12.29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RegimeOfTerror. Ja powiem Ci tak polece klasykiem: za moich czasow to... :D pamiętam jeszcze jak uzywalem Facebooka na samym poczatku, nawet nie byl jeszcze po pl. Wtedy facebook byl fajny, a teraz... Mam wrazenie ze reklamy, reklamy, tresci sponsorowane, a znajmoy polubil cocal cola polub i Ty, kiedys nie bylo tego calego syfu, tej calej komerchy... No kiedys bylo lepiej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamillm napisał:

@RegimeOfTerror. Ja powiem Ci tak polece klasykiem: za moich czasow to... :D pamiętam jeszcze jak uzywalem Facebooka na samym poczatku, nawet nie byl jeszcze po pl. Wtedy facebook byl fajny, a teraz... Mam wrazenie ze reklamy, reklamy, tresci sponsorowane, a znajmoy polubil cocal cola polub i Ty, kiedys nie bylo tego calego syfu, tej calej komerchy... No kiedys bylo lepiej :D

 

Bo tak było. Jak miałem FB to z moich znajomych tylko jedna osoba o tym wiedziała. A potem szał, o fejs fejs fejs. Ale nawet wtedy było dobrze. Teraz co wejdę na FB, to REKLAMY. Wszędzie reklamy... Nie da się poprzeglądać. Wchodzę, patrzę czy ktoś napisał, wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Bo tak było. Jak miałem FB to z moich znajomych tylko jedna osoba o tym wiedziała. A potem szał, o fejs fejs fejs. Ale nawet wtedy było dobrze. Teraz co wejdę na FB, to REKLAMY. Wszędzie reklamy... Nie da się poprzeglądać. Wchodzę, patrzę czy ktoś napisał, wychodzę.

Ja ostatnio nawet troche poblokowalem tych reklam, zrobiłem jakas tam personalizacje tresci, ale... Nadal tego shitu za duzo, juz mi sie nie chce nawet wchodzic na tego Facebooka to juz nie ta frajda jak kiedys ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamillm napisał:

Ja ostatnio nawet troche poblokowalem tych reklam, zrobiłem jakas tam personalizacje tresci, ale... Nadal tego shitu za duzo, juz mi sie nie chce nawet wchodzic na tego Facebooka to juz nie ta frajda jak kiedys ;)

 

Najgorsze jest to, że jak chcesz ukryć reklamę, to za chwilę wyskoczy ankieta......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...