Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

czarny drozszy od białego, ale mnie ciekawi o ile będzie droższa wersja z lte, orientuje sie ktoś ile kosztuje implementacja takiego modułu? Przeczuwam ze jakies 100-150$ będzie drozej, chyba ze to juz jest w telefonie i wystarczy to odblokowac programowo?

Edytowane przez nosports
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sam moduł lte może kosztować 5$ może 8$, ale telefon ma już moduł lte który niestety nie obsługuje europy więc należy go wymienić więc cena (koszt) produkcji telefonu nie powinien się zmienić, ale sprzedawcy jak i producent będzie chciał zarobić na nowinkach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam pewnie, aż wyjdzie wersja z LTE i wtedy zobaczymy jak będą się kształtować ceny obu wersji. Nie liczę na jakieś cuda cenowe ... Ale jak będzie dla mnie akceptowalna, pewnie odświeże Mi2 na Mi4. Bo mimo wszystko chciałbym zostać przy MIUI(a MIUI=Xiaomi) , przynajmniej jest jakaś perspektywa rozwoju, co przy Mi2 dawno umarło :-\

Tapatalk User from Mi2s

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o co potem ..... No i co, że dostanie v6. Jak później telefony zniknie, programiści zapomną o Mi2. A półśrodek typu porty to też trochę inna bajka.

Przy Mi4 mam szansę, zobaczyć kiedyś Androida L. Z oficjalnego wydania.

Bo jak już kupie, to na dłużej będę mieć pewnie ten telefon. Mi2 też miałem wprawdzie mieć przynajmniej 2 lata, ale chcę jednak spróbować 5' ekranu. I dlatego taka szybka wymiana się szykuje.

Tapatalk User from Mi2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem swojego mi4. Of kilku dni siedzę tu na miui, ale wielu spraw jeszcze nie ogarniam, więc sorry za pytania...

Dostałem z chińską wtyczką plus kabelek. W Note II mam też zestaw kabelek plus wtyczka. Czy jak użyję wtyczki Samsunga i kabelka od mi (to wiem, że mają inne gniazdko usb), nie spalę telefonu? Druga sprawa, po włączeniu bez problemu ustawiłem język polski. Czy jest jakiś powód, by wgrać rom z miui Polska? Gdzieś czytałem, ale teraz nie pamiętam, o co chodzi, czy te romy są jakieś specjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie spalę telefonu?"

wszystkie telefony na swiecie ladowane sa napieciem 5V, o ile nie bedziesz kombinowal z bateriami i "dziwnymi" ladowarkami telefon nie powinien eksplodowac ;)

 

"Czy jest jakiś powód, by wgrać rom z miui Polska?"

teraz pewnie masz jakis multilang, lepiej wgraj miuipolska, romy sa nieco modyfikowane przez Acida oraz pewnie posiadaja aktualniejsze tlumaczenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...