Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, tzn moja żona bo to ona posada mi4 ale w sumie to ja mam ponieważ to jej kupiłem ten tel :-D

Chodzi o to że gdy ma ustawiony tryb cichy (zero dźwięk, zero wibracji) wszytko jest ok do momentu gdy jest w okienku dialogowym sms z daną osoba i dostaje kolejnego sms od tej osoby to telefon wibruje mimo trybu cichego... Gdy jest poza oknem dialogowym wszytko jest ok czyli całkowicie po cichu.. O co może chodzić? 

Wersja:

MIUI 8.1 by Xaomi.eu 6.10.13 (rozwojowa) 

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ponieważ przeprowadziłem test u teściowej która ma ten sam telefon na tej samej wersji systemu i jest dokładnie tak samo.. Nic idę do działu z aktualizacjami poczytać o ostatniej i trzeba będzie zaktualizować :-)

 

Aktualizacja do najnowszej wersji rozwiązała ten problem :-)

Edytowane przez TED
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się ustawić aktualizacje zawsze bez względu na dostęp do internetu oraz stan baterii?

Zawsze mam włączone dane pakietowe, ponieważ mam wystarczający limit LTE i nie korzystam na smartfonie z sieci bezprzewodowej.

Problem mam taki, że chyba jakieś tam aktualizacje instalują mi się to jakiś czas same, ale ogólnie najwięcej instaluje mi się ich po podłączeniu do ładowarki.

Jak zrobić, aby pobierały mi się bez względu na podłączenie do ładowarki?

Wydaje mi się, że opcje mam pozaznaczane wszystkie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi4, to najlepszy wybor spośród od 3, do 4i/c/s dla użytkownika któremu zależy na płynnej pracy i dobrym aparacie? U kogo najlepiej zakupić ten telefon, aby wszystko było zaktualizowane i zainstalowane po polsku, abym się musial się bawic w te instalacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dajos napisał:

Czy mi4, to najlepszy wybor spośród od 3, do 4i/c/s dla użytkownika któremu zależy na płynnej pracy i dobrym aparacie? U kogo najlepiej zakupić ten telefon, aby wszystko było zaktualizowane i zainstalowane po polsku, abym się musial się bawic w te instalacje. Pozdrawiam

Wg mnie mi4c najlepszy wybor. Najelpiej kupic na banggood, gearbest, geekbuying, jak chcesz wydac troche kasy i miec serwis w pl do ibuygo. Jak nie chcesz sie bawic w instalacje, to albu kup uzywany, albo z allegro (znikoma gwarancja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja kupowałem w obecnym aze.com.pl, ale nie jest to jakiś super godny polecenia sklep. W technos akurat interesujące Cię telefony są w akceptowalnych cenach, ludzie też jakoś specjalnie na sklep nie narzekają. Z resztą masz dział opinie o sprzedawcach to sobie poczytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mój Xiaomi Mi4 mocno się nagrzewa, zazwyczaj ma ponad 50 stopni i gdy jest pod taką temperaturą to bateria leci w oczach nawet co 3-4%, przez 30 minut potrafi zejść ponad 50% baterii. Gdy jest tak ciepły to ma też problem z ładowaniem się, na ładowarce nic się nie ładuje czasami - często też się rozłącza, jakby nie łączył kabel. Ogólnie to mi bardzo przeszkadza, bo gdy naładuję telefon rano o 7 to już o 11 baterii prawie nie ma, więc ładuję telefon 2 razy dziennie, gdzie pod ładowarką siedzi od południa do wieczora. W nocy nie ładuję, bo obawiam się chińskiej ładowarki. 

Jak u was jest z Mi4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...