Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie dźwięk muzyki czy rozmowy?

Jak muzyka to tak jak MI3 czyli średnio na domyślnym Dirac Sound ale super z Viperem.

Jeśli rozmowy to bardzo dobrze. Testowałem redukcję szumów i ponoć nie słychać w ogóle szumu głośnej maszyny jak stoję blisko. Jedyne zastrzeżenie było u koleżanki gdzie słyszała mój głos o lekko innym tonie - wyższym niż normalnie. Nagranie rozmowy tego nie potwierdziło więc być może to jej stary telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie. Muzyki niby nie słucham, zdjęcia na Z1 i tak robię w rozdzielczości 2 megapixeli, jedyne co to apki. Kartę SD w Z1 kupiłem dopiero kilka miesięcy temu, po prawie roku użytkowania, bo byłem przekonany, że mogę na nią przenieść aplikację z pamięci wewnętrznej. A skoro się nie da to po prostu mam ją zapisaną jako domyślny magazyn na zdjęcia i używam jej, bo kupiłem i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko 2mpx?

Co prawda ja też zmniejszyłem do 8mpx, bo 13 to za dużo jak na telefon.

Bo moje laikowe oko nie widzi różnicy między 2, a 15 i mam taki badziewny upload, że wysyłanie zdjęć >2MB gdziekolwiek zajmuje chwilę. A przy tych ~600KB to co, sekunda i już.

 

 

Ja też biorę 16GB, tym bardziej, że cena na ibuygou.com staniała o $35 i w prezencie dają MiKey'a http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

Gdzie jest ta wzmianka i MiKey'u bo nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Sajlenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem kupić Mi4 w wersji 64GB, ale na razie nie zapowiada się, że wejdzie na rynek w najbliższym czasie, więc chyba będę zmuszony kupić wersję 16GB.

Coś taki w gorącej wodzie kąpany, za miesiąc , cena się ustabilizuje i zapewne będzie dostępna wersja 64. Zresztą też na nią wyczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś taki w gorącej wodzie kąpany, za miesiąc , cena się ustabilizuje i zapewne będzie dostępna wersja 64. Zresztą też na nią wyczekuje.

Jakbyś miał Z1, w którym nie działa aparat, a ekran dotykowy potrafi ni stąd ni zowąd z jednego palca zrobić dwa to też byś był w gorącej wodzie kąpany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi3 robił bardzo pozytywne wrażenie w ręce ale Mi4 zamiata system.

Ramka to majstersztyk. 

Tylnia klapka lekko wypukła ekstra leży w dłoni.

Telefon bardzo zgrabny, ciut dłuższy od mojego nexusa ale za to ciut węższy.

 

1.jpg

Edytowane przez Accessories 4 You
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego wersja czarna jest droższa od białej na ibuygou?Czy kolor czarny traktują teraz jako egzemplarz deficytowy?Co do samego telefonu wygląda super ale dlaczego nie zastosowano w nim podwójnej diody led?Waham się jeszcze przed zakupem bo nie mniej podoba mi się LG G3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w pracy i jest super. Będąc przy głośnej maszynie ja słyszę drugą osobę a ona mnie bez szumu maszyny. Jedynie miałem wyższy głos niż normalnie ale nie jest to potwierdzone bo druga osoba w czasie tego testu miała starszy telefon Samsunga (Ace chyba czy jakiś gio).

Ale szumy na MI2? Nigdy nie miałem czegoś takiego na tym telefonie...

Wysłane z MI4 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...