Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Pisać na nowo.

Ja się ostatnio pobawiłem w kasowanie zbędnych dla mnie usług i po wyrzuceniu Chmury i Lokalizacji urządzenia, telefon działa świetnie. SOT dojdzie do 4h co mnie w pełni satysfakcjonuje. GPS działa bez problemu. Na obecnym romie jedynie auto regulacja kuleje, ale da się to przeżyć.

282c26fffe19ec08b3435e9429e16adf.jpg

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem mi4 LTE 2/16 i mam obecnie rom na Androidzie 4.4.4. Chciałbym wgrać sobie to MIUIPolska MIUI 7 Android 6.0, z podwieszonego tematu, niestety linki softów dla mi4 są nieaktywne. Skąd pobrać prawidłowy rom?

Jeśli pytanie jest powtórzone to przepraszam, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Edytowane przez lasica_lwd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem mi4 LTE 2/16 i mam obecnie rom na Androidzie 4.4.4. Chciałbym wgrać sobie to MIUIPolska MIUI 7 Android 6.0, z podwieszonego tematu, niestety linki softów dla mi4 są nieaktywne. Skąd pobrać prawidłowy rom?

Jeśli pytanie jest powtórzone to przepraszam, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Tu masz romy

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=18823

Wygraj sobie 6.8.11 jest to Miui 8, dobrze działa na tym telefonie.

Mi4LTE Black Apricot

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czolo7 napisał:

Tu masz romy

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=18823

Wygraj sobie 6.8.11 jest to Miui 8, dobrze działa na tym telefonie.

Mi4LTE Black Apricot

Ok dzięki.

Rozumiem, żę to będzie ten: xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_6.8.11_v8-6.0.zip ?

Mogę wgrać od razu na 4.4.4 czy muszę pośrednio wgrywać coś innego jak było w intrukcji?

Jeszcze pytanie czy: język PL jest, bo to tel dla żony i Polski musi być ;)

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem zainstalować miui 8 stable "xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.0.2.0.MXDCNDG_v8-6.0.zip"Teraz mam 6.8.18. Po pierwsze czy będzie różnica? Czy na stable nie będzie chociażby restartow? A po drugie czy mogę normalnie przez updater to instalować jak jestem na tej wersji miui?

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak bedzie, bedzie to bardzo stara wersja :-) daleko za dev.

Beda restarty.

Tak mozesz przez uodater ale trzeba po zrobic factory reset lub wipe cache,dalvik i data.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ee to nie ma co się w to bawić... Trochę śmiesznie że stable i takie rzeczy się tam dzieją hehe

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem zainstalować miui 8 stable "xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.0.2.0.MXDCNDG_v8-6.0.zip"Teraz mam 6.8.18. Po pierwsze czy będzie różnica? Czy na stable nie będzie chociażby restartow? A po drugie czy mogę normalnie przez updater to instalować jak jestem na tej wersji miui?

Wysłane z mojego MI 4W

Ja do wczoraj przez 5 dni testowałem z ciekawości stable i miałem 2 restarty. Np na global dev nie mam takich "bonusów" :)

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do wczoraj przez 5 dni testowałem z ciekawości stable i miałem 2 restarty. Np na global dev nie mam takich "bonusów"

Mi4LTE Black Apricot

Właśnie ostatnio czytam, wątki na en miui i widzę, że chyba wersja global się zachowuje lepiej. Czy na wersję global dev mogę wrzucić dodatki Miui Polska?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas konfigurowania poczty mam taką akcję:

Poczta.jpg

 

Potwierdzi ktoś jeszcze, że ten kso.android.agent to jest systemowy klient poczty? Bez zezwolenia nie mogę przejść dalej podczas konfiguracji, a myślałem, że MIUI korzysta ze standardowego klienta Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redmi2 napisał:

Znaczy usluga kingsoft od wps office

Dla jasności - nic takiego nie instalowałem. Właściwie to jeszcze, poza MiFit, nic nie zainstalowałem.

Zapytam jeszcze raz - czy podczas konfiguracji poczty każdemu to wyskakuje i musi zaakceptować?

 

@Dezan - tu masz wątek o akcesoriach, w tym pokrowcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...