Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi nie przeszkadza to, że ona sobie tam wyświetla treści jak z niej korzystam, przeszkadza mi, że po odłączeniu słuchawek zostaje to "get online music", a powinno w tym momencie z ekranu blokady wszystko zniknąć, albo żeby chociaż zostawał album, który słuchałem przed chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum i mam pewne pytanko. Chciałbym zainstalować na MI4 ten sofcik z tym MIUI

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/

Tylko mam jedno pytanko skąd mam wiedzieć, że mój MI4 to akurat MI4  cancro? Wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić? Pisałem już do Chińczykow o odblokowanie BL i zrobili to dostałem SMS'a na telefon, że jest gotowy ale nie wiem jak sprawdzić czy akurat moja wersja to wersja CANCRO

 

Pozdrawiam Yate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Yate napisał:

Witam, jestem nowy na tym forum i mam pewne pytanko. Chciałbym zainstalować na MI4 ten sofcik z tym MIUI

 


https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/

Tylko mam jedno pytanko skąd mam wiedzieć, że mój MI4 to akurat MI4  cancro? Wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić? Pisałem już do Chińczykow o odblokowanie BL i zrobili to dostałem SMS'a na telefon, że jest gotowy ale nie wiem jak sprawdzić czy akurat moja wersja to wersja CANCRO

 

Pozdrawiam Yate.

A są jakieś Mi4 nie-cancro? Czy ten Twój miałby być pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum i mam pewne pytanko. Chciałbym zainstalować na MI4 ten sofcik z tym MIUI

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/

Tylko mam jedno pytanko skąd mam wiedzieć, że mój MI4 to akurat MI4  cancro? Wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić? Pisałem już do Chińczykow o odblokowanie BL i zrobili to dostałem SMS'a na telefon, że jest gotowy ale nie wiem jak sprawdzić czy akurat moja wersja to wersja CANCRO

 

Pozdrawiam Yate.

Mi4 ma nazwę kodową cancro. Odblokowywać BL w tym modelu nie trzeba.

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czolo7 napisał:

Mi4 ma nazwę kodową cancro. Odblokowywać BL w tym modelu nie trzeba.

Mi4LTE Black Apricot

Dzięki bardzo :) na weekendzie wgram mojej dziewczynie Androida 6 i MIUI 7 :P A ja czekam na swojego Mi5 PRO black :)

 

Pozdrawiam Yate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jochny16 napisał:

Mam pytanie. Czy tu nie będzie vatu?

http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RF412241954SG

Nie mogę się już doczekać :D

Jak nie kontaktowali się z Tobą, mailowo prawdopodobnie i zwykłym listem ( to trwa trochę) i jest już że wysłane z WERu to nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Redmi2 napisał:

 

 

Myslisz sie.

 

Po pierwsze oni papiery wysylają poleconym a mailowo nic, chyba ze ty do nich mailowo wyslesz.

 

Po drugie. Czy bedzie vat zalezy czy po drodze teraz ma wer z uc pocztowym.

 

Jesli tak to na 99% bedzie zatrzymanie w jego wer i zostanie wyslany list, wtedy po wyslaniu odpowiednich dokumentow albo mailowo albo poczta, zostanie przesylka zwolniona i w wypadku tel nalozony vat, ktory zaplaci listonoszowi lub na poczcie.

 

Jesli natomiast wer jego nie posiada urzedu celnego pocztwego, to jesli wawa i zabrze nie nalozyly to juz nie bedzie mial.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

 

Skad jestes i czy w "Twoim" WER jest urzad celny pocztowy?

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A no tak. Mailowo to ja im odpisywałem na polecony :) do mojego redmi 1S

 

"

Po drugie. Czy bedzie vat zalezy czy po drodze teraz ma wer z uc pocztowym"
No ma już drugi WER, i tam naliczali mi w Zabrzu złodzieje.

Nowy Sącz i miałem takie same statusy tylko że było zatrzymana nie pamiętam w cle czy coś takiego. I od tego czasu czekałem właśnie 3 dni na list.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie - a raczej prośbę o doradzenie. Jadę w piątek do Chorwacji i potrzebuję softu, który nie będzie miał żadnego randomowego restartu, gps/internet będzie działał bez problemu, bez problemów z muzyką i aparatem. Coś polecicie?

Aktualnie siedzę na 6.18.16 - niby wszystko jest okej, oprócz tego że od dawna każda wersja jaką mam ma random restarty - rzadko, ale zawsze gdy nie używam telefonu, mam kartę z Nju, więc po restarcie nie działa mi sieć bo muszę wpisać pin... a nawet nie wiem że telefon sie zrestartował.

Dnia 16 sierpnia miała wyjść wersja stable global, no ale niestety ani widu ani słychu...

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi dobrze wiadomo to istota restartów nie została jeszcze dogłębnie poznana (na dobrą sprawę u każdego występują z różną częstotliwością i w różnych, naprawdę losowych sytuacjach), więc raczej nikt nie zagwarantuje Ci, że właśnie Twój egzemplarz nie zaliczy w jakimś tam randomowym momencie restartu.

Ja jadę na MIUI 7.5.1.0 Global Stable i w pierwszych 3 dniach miałem codziennie restart, potem jakieś 2 tygodnie spokój i 2 restarty pod rząd w jeden dzień. Od tamtej pory znowu jest spokój.

Wylogowania z sieci ("Brak usługi") na kilkanaście sekund zdarzają się notorycznie, ale nie jestem do końca pewien, czy aby na pewno jest to związane z jakimś problemem technicznym, czy może z faktem bycia w zasięgu dwóch BTS-ów, bo w innej miejscowości wszystko jest w porządku.

Edytowane przez geekboy68k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geekboy68k napisał:

O ile mi dobrze wiadomo to istota restartów nie została jeszcze dogłębnie poznana (na dobrą sprawę u każdego występują z różną częstotliwością i w różnych, naprawdę losowych sytuacjach), więc raczej nikt nie zagwarantuje Ci, że właśnie Twój egzemplarz nie zaliczy w jakimś tam randomowym momencie restartu.

Ja jadę na MIUI 7.5.1.0 Global Stable i w pierwszych 3 dniach miałem codziennie restart, potem jakieś 2 tygodnie spokój i 2 restarty pod rząd w jeden dzień. Od tamtej pory znowu jest spokój.

Wylogowania z sieci na kilkanaście sekund zdarzają się notorycznie, ale nie jestem do końca pewien, czy aby na pewno jest to związane z jakimś problemem technicznym, czy może z faktem bycia w zasięgu dwóch BTS-ów, bo w innej miejscowości wszystko jest w porządku.

MIUI 7.5 jest oparte na marshmallow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 7.5 jest oparte na marshmallow?

Ja też polecę china dev. U mnie w porównaniu do xiaomi.eu wolniej bateria schodzi i do tego na china miałem 1 restart zaraz po aktualizacji i mam teza spokój. Na xiaomi.eu restarty miałem częściej.

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie już ten telefon szału nie robi, jest kilka szczegółów, które są irytujące i na tę chwilę na pewno nikomu nie będę go polecał.

1. Problem z połączeniami od którejś aktualizacji. Z nikim nie mogę się dogadać normalnie. Jedyny sposób na rozmowę, to przełączenie na głośnik. K.... Telefon przez który nie mogę się porozumieć?! Czasami problem ustępuje, od czego to zależy pojęcia nie mam tak jak i kilku innych użytkowników.

2. Od początku luźne gniazdo usb, wypina się bardzo łatwo. W czasie ładowania trudno jest korzystać z tel. Wyczyszczone z syfu.

3. Sporadycznie używałem słuchawek, a jeden kanał GNIAZDA już nie łączy..

4. Restarty w losowych momentach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem gdzie kupowali ludzie te fony z którymi są problemy??. Redmi2 gdzie ty kupowałeś ??  bo mojej żony fon chodzi git , mój mi note też a kupowałem w xiaomiforsle. Może to jest jakaś zależność. Jakaś partia poszła kijowa czy coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...