Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję 3mk flexi glass jest super. 3 tygodnie i nawet jednej minimalnej ryski.

Dokładnie. Ja od roku mam hard Glass i też żadnej rysy. Dziewczyna na innym telefonie ma flexible i mimo noszenia w torebce ma może jedną, dwie drobne.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o szkłach, ale ja zamiast wydać z 50 zł na 3mk wolę kupić sobie z 3 mocolo na ali i wymieniać, bo raczej w przypadku upadku tak samo będzie chronić wyświetlacz. 

 

@lingo1

Co do mikey to chyba miewali ludzie potem problem z sygnałem gps chyba, ale pewności nie mam czy to na pewno w mi4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie testuje cm13 na moim mi4. Poki co stwierdzam, ze chodzi szybciej i bateria lepiej trzyma niz na miui. Zobacze jak bedzie po kilku dniach.
Co do szkla. To dajcie jakis link do dobrego i taniego szkla i jakies case/bumpera czy czego kolwiek. Wazne zeby bylo estetyczne i poprawialo chwyt telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dezan napisał:

Wlasnie testuje cm13 na moim mi4. Poki co stwierdzam, ze chodzi szybciej i bateria lepiej trzyma niz na miui. Zobacze jak bedzie po kilku dniach.
Co do szkla. To dajcie jakis link do dobrego i taniego szkla i jakies case/bumpera czy czego kolwiek. Wazne zeby bylo estetyczne i poprawialo chwyt telefonu 

"Tanie i dobre"... nienawidzę tego stwierdzenia... Tanio jest dla mnie przeciwieństwem dobrego... Chcesz jakość, to płać, nie chcesz, to nie szukaj niczego "dobrego", a kup byle szybkę na aliex za 1$ x5 i wymieniaj gdy zacznie odchodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redmi2 napisał:

Tak, ale nie uzywam, bo napalilem sie na to a tak naprawde dla mnie nie przydatna rzecz.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

To teraz mi powiedz jak. Bo mikey mi nie działa na andku 6 na mi note. Tak też z piszą ludzie w wątku mikey na forum. Apka mikey nie wspiera andka 6. Jak masz działającą apkę mikey na andka 6 to proszę o linka.

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie już zaciągam :)

3 minuty temu, MD13 napisał:

Dzięki wielkie już zaciągam :)

Dobra zainstalowałem ale jak wkładam mikeya to apka pyta czy słuchawki czy mikey. Wybieram mikeya a i tak mam ikonę słuchawek na górze.

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redmi2 napisał:

 

Daj znac jak działa u Ciebie :-) .

 

Ja nie,mam jak widzisz na fotach.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Sam mikey działa i reaguje na przyciśnięcie ale cały czas ma ikokę podłączenia słuchawek. Na keycut ikonka mi znikała. czyściłem już akpkę ale nadal tak samo

Dobra po kilku włożeniach i raz wybraniu słuchawki a potem mikeya apka zaskoczyła i ikonka słuchawek zniknęła. testuje dalej. Jak dobrze mieć starą dobrą apkę mikeya ;)

 

Kaszana ikonki nie ma ale i tak widzi słuchawkę. Jak dzwonisz nie ma dzwięku w głośniku :(

 

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redmi2 napisał:

U mnie dzwiek jest, ale ja najpierw wlozylem mikey a potem zainstalowalem apke.

Nie pamietam jak to jest na xiaomi.eu bo od dluzszego czasu siedze na china dev.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No to tu może byś pies pogrzebany bo ja mam xiomi.eu ( miui polska ) zobacze jeszcze potem dziś już odpuszczam testy.

A tu cytat Acida " Bo Mikey nie ma i nie będzie mieć wsparcia dla Androida 6. "

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, schreder napisał:

@Nezumi

Ciężko Ci tak uwierzyć, że szkło za 5$=20zł może być równie dobre co te za 50zł?

Testowałem masę szkieł i wiem, że Mocolo, czy Nilkin to 1 szajs... szkła same mi odchodziły, bez upadków, bez obić, tak o, same z siebie lub od temperatury latem. Od roku mam 3MK, trzyma się, gdy po upadku cokolwiek odejdzie, wejdzie bąbel powietrza, pojawi się pęknięcie na szkle, wystarczy docisnąć i... puff, znika. Trzeba wiedzieć co się kupuje i czy jest to warte swojej ceny. 3MK jest warte swojej ceny, a aktualnie ich szkła kupisz za 30-40zł. Dużo? Nie wiem, wole wydać 40zł na solidne szkło, niż 20zł na szkło, które odpadnie samo z siebie, a do tego pozostawi ekran bez jakiejkolwiek ochrony.  Jak już pisałem, nie szkło jest najważniejsze, a właściwy klej, a tutaj jestem pewien jakości, brałem udział w testach szkła FlexibleGlass 3MK na Mi4, pierwsze wersje same potrafi odejść jak inne kleje, kilka wymian szkła (i to za free, firma wszystko pokryła!) i dopracowali, szkło się trzyma, chroni. Każdy telefon który kupuje, a nie ma szkła 3MK w ofercie, wysyłam do nich, 3-4dni i zrobią mi szkło na zamówienie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

Problem ze sluchawkami byl takze na miui7 na andku 4.4 wiec 6.0 tu akurat nie ma nic do rzeczy.

A jak widac mikey dziala na 6.0

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No na andku 4.4 na miui 7 nie miałem problemu z mikey ani na redmi note lte ani na mi note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem masę szkieł i wiem, że Mocolo, czy Nilkin to 1 szajs... szkła same mi odchodziły, bez upadków, bez obić, tak o, same z siebie lub od temperatury latem. Od roku mam 3MK, trzyma się, gdy po upadku cokolwiek odejdzie, wejdzie bąbel powietrza, pojawi się pęknięcie na szkle, wystarczy docisnąć i... puff, znika. Trzeba wiedzieć co się kupuje i czy jest to warte swojej ceny. 3MK jest warte swojej ceny, a aktualnie ich szkła kupisz za 30-40zł. Dużo? Nie wiem, wole wydać 40zł na solidne szkło, niż 20zł na szkło, które odpadnie samo z siebie, a do tego pozostawi ekran bez jakiejkolwiek ochrony.  Jak już pisałem, nie szkło jest najważniejsze, a właściwy klej, a tutaj jestem pewien jakości, brałem udział w testach szkła FlexibleGlass 3MK na Mi4, pierwsze wersje same potrafi odejść jak inne kleje, kilka wymian szkła (i to za free, firma wszystko pokryła!) i dopracowali, szkło się trzyma, chroni. Każdy telefon który kupuje, a nie ma szkła 3MK w ofercie, wysyłam do nich, 3-4dni i zrobią mi szkło na zamówienie .

Ja po szkle 3mk,za które zapłaciłem coA koło 50 zł kupuję tylko najtańsze szkła za 1-1,5$. Jestem mega zadowolony, sorry ale 10x lepsze to szkło od nich nie jest żeby za niego płacić 10x tyle. Bylem ich wiernym klientem na folie po kilkadziesiąt zloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel

No ja kupiłem mocolo pierwszy raz na mi4, ale wcześniej miałem z rok na nexusie szkło za 1,5$ no name (same szkło, bez żadnych ściereczek doszło) i wyśmienicie mi się trzymało aż do sprzedaży telefonu, więc sam się zastanawiam czy następnym razem będę dopłacał do mocolo. Chociaż wiele to się nie dopłaca aż, aby 3x więcej :P

Edytowane przez schreder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, geekboy68k napisał:

Czy po instalacji CM13 na Mi4 można wrócić do MIUI przez Fastboot?

zrobilem backup i mysle ze normalnie bede mogl sobie wrocic. A jak nie, to miflash i po problemie. 

Co do szkola i pokrowca. Tani - mam na mysli w przystepnej cenie. Bo rownie dobrze mozna powiedziec, ze mi4 jest tanie i dobre. I bedzie to zle stwierdzenie? Raczej nie, patrzac na inne telefony i ich ceny. Dostajemy tani i dobry telefon. 
Co do case to mysle nad ipaky i wlasnie 3mk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tpawel napisał:

Ja po szkle 3mk,za które zapłaciłem coA koło 50 zł kupuję tylko najtańsze szkła za 1-1,5$. Jestem mega zadowolony, sorry ale 10x lepsze to szkło od nich nie jest żeby za niego płacić 10x tyle. Bylem ich wiernym klientem na folie po kilkadziesiąt zloty

Peszek? Siostra kupiła oh ah szkło na Srajfona... zapłaciła ponad 50zł... okazało się, ze to zwykły no-name... wsadziła telefon do torebki, wyjmuje, szkło popękane i odpadło. Także ja wole nawet nie próbować tych szkieł za 1$... Wolę dać te 30-40zł na Flexa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę bo mnie krew zalewa już... Numer mam w Red Bull Mobile na kartę. Chciałbym mieć możliwość używania nadajników plusa bo często przebywam w miejscu, gdzie jest zasięg tylko tej sieci. W menu miui mam tylko możliwość wyboru automatycznego albo ręcznego, ale tu mam możliwość wyboru jedynie nadajników Playa. Pozostałe sieci widzi, ale mają one dopisek (zakazana), Załączam screeny. dzwoniłem już do boa rbm i próbowali coś działać, włączać i włączać i roaming ale widzę że nadal to nie działa. W miui widzę tylko roaming danych, który mam włączony (opcja zawsze).

28ab16620ceda85b7d3acab1b6671fa3.jpg

4071929fc49f5387626835ff87a87d51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pyrol napisał:

Mam takie pytanie co do kwestii wersji CT i CU jakie minusy ma wersja CT oprócz inaczej instalowanego softu i czy mój odczytuje te wszystkie częstotliwości.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

W gruncie rzeczy niczym się nie różnią. Wersja CT obsługuje większy zakres częstotliwości od CU.

Można zainstalować na niej ROM-a Global Stable.

Edytowane przez geekboy68k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę bo mnie krew zalewa już... Numer mam w Red Bull Mobile na kartę. Chciałbym mieć możliwość używania nadajników plusa bo często przebywam w miejscu, gdzie jest zasięg tylko tej sieci. W menu miui mam tylko możliwość wyboru automatycznego albo ręcznego, ale tu mam możliwość wyboru jedynie nadajników Playa. Pozostałe sieci widzi, ale mają one dopisek (zakazana), Załączam screeny. dzwoniłem już do boa rbm i próbowali coś działać, włączać i włączać i roaming ale widzę że nadal to nie działa. W miui widzę tylko roaming danych, który mam włączony (opcja zawsze).

Ja mam red Bull Mobile tylko że abonament ten poprzedni za 39 zł. I mam tak: 4fd072b1ef75c43bf90e477f77646b65.jpg

Choć na pasku i tak wyświetla się red Bull Mobile 3/4g. No ale jest wybór. Ciekawe bo chciałem przejść na kartę 😱

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś przyszedł do mnie Mi4. Ile na początku jest dostępnego wolnego miejsca, bo u mnie jest niecałe 9GB wolnego? Mam android 6.01 najnowszy, wersja miui 8 rozwojowa i miui polska. To aż tyle miejsca zajmuje, czy mam jakieś śmieci ktore nalezy usunąć, jeśli tak  to gdzie je znajde i jak to u was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...