Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

@preston2009 Skonfigurowałem, ale to nic nie zmieniło. Co najwyżej mogę ją przylepić do pulpitu jako widżet. Chyba rzeczywiście jest potrzebne MIUI8.

A tak do wszystkich - telefon pobrał mi z konta Google ponad 400 różnych kontaktów, których nie chcę. Wyłączyłem synchronizację kontaktów z Google, ale te już pobrane zostały. Jest jakiś szybki sposób na ich masowe usunięcie z książki adresowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, preston2009 napisał:

Up myślałem, że już masz MIUI8. Od tego jet ten wątek.

W aktualnej wersji można niby zmienić które kontakty mają się wyświetlać. Opcja jest pod nazwą Lista kontaktów w Wyświetlanie kontaktów.

Wątek jest od Mi 4, a nie MIUI 8. Póki co oficjalne, stabilne oprogramowanie na ten telefon to MIUI w wersji 7.

Zależałoby mi jednak na ich trwałym wywaleniu z książki adresowej, nie lubię bajzlu.

Edytowane przez geekboy68k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym usunę sobie możliwość sugerowania adresów e-mail w kliencie poczty, a ja chcę po prostu mieć po prostu książkę kontaktów jak na zwykłym telefonie. Nie cierpię bajzlu, staram się utrzymać przynajmniej względny porządek.

Ok, mam - dla potomnych:

Ustawienia -> Opcje aplikacji -> Kontakty -> Organizuj kontakty -> Usuń wiele

Edytowane przez geekboy68k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Redmi2 napisał:

A co miui8 nie jest oficjalne? Bzdury pan gadasz. Tak to jest temat o mi4.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Nie doczytał waść do końca:

Cytat

Póki co oficjalne, stabilne oprogramowanie [...]

MIUI 8 jest w wersji beta, więc domyślnie nie jest przeznaczone dla tzw. end usera. Ma być od bodajże 16 sierpnia.

Nie chcę bawić się w żandarma nie u siebie, ale błagam, tylko nie flame war.

Edytowane przez geekboy68k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym usunę sobie możliwość sugerowania adresów e-mail w kliencie poczty, a ja chcę po prostu mieć po prostu książkę kontaktów jak na zwykłym telefonie. Nie cierpię bajzlu, staram się utrzymać przynajmniej względny porządek.

Ok, mam - dla potomnych:

Ustawienia -> Opcje aplikacji -> Kontakty -> Organizuj kontakty -> Usuń wiele

Jeśli nie chcesz by pojawiały się kontakty nie zawierające numeru telefonu to wystarczy zaznaczyć opcję Ustawienia wyświetlania>Ukryj niekompletne numery.

Mi4LTE Black Apricot

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, geekboy68k napisał:

Nie doczytał waść do końca:

MIUI 8 jest w wersji beta, więc domyślnie nie jest przeznaczone dla tzw. end usera. Ma być od bodajże 16 sierpnia.

Nie chcę bawić się w żandarma nie u siebie, ale błagam, tylko nie flame war.

Dla mnie stabilne było V6 5.11.5. V7 nawet nie miałem :) . V8 jest OK nie licząc nie zawsze śmigającego GPSu i nie zawsze dobrym standby. Na poprzedniej wersji nie mogę narzekać bo mam 4 dni 10h czuwania, 3,1 SOT, pozostało 43% więc 5 dni gwarantowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jak usunąć problem z wakelock net_scheduler? Telefon po całkowitym wipie wszystko zaktualizowane... Oczywiście wyłączone nonstop skanowanie WiFi itp... Jakieś rozwiązanie? Bateria znika w oczach...

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cort06 napisał:

A czemu nikt nie kupuje polskiego dobrego 3mk? Ludzie, wspierajcie polskie firmy jak możecie.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Bo nie ma to jak przyoszczędzić kilka złociszy, a większość uważa, że szkło i tak niewiele da i woli kupić 30x szkło za 1$ niż, raz za 30-40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redmi2 napisał:

Bo to jest prawda, jesli masz pechs to szklo ani silikon przed niczym Cir nie uchornia.

A jak masz szczescie to i bez ochrony przy upadku mu nic nie bedzie taka prawda.

A szklo podczas upadku ma pekac i doskonale spelnia to zadanie chroniac ekran w jakims tam malym stopniu.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Nie mówimy tutaj o pechu/farcie, bo to jest lub nie ma, ale raczej o tym, że są szkła, które odejdą Ci od ekranu zamiast absorbować uderzenie, trzeba pamiętać, że kupując szkło ważniejszy jest klej, od samej szybki. Jeżeli klej słaby, to nie ważne jak dobre szkło, przy upadku odejdzie i całe uderzenie przejmie ekran i wydasz kilka stówek na wymianę. Ja używam FlexibleGlass od 3MK, jak już gdzieś tutaj pisałem, to jest na prawdę fajne, telefon mi nie raz upadł, szkło nie raz nosiło oznaki "pęknięcia", ale ekran zawsze cały, a co najlepsze w tym "szkle", wystarczy docisnąć w miejscu pęknięcia i można szkiełko używać dalej :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Zainstaluj Wakelock Detector.

Miałem szkło 3mk 7h u kobiety na p8 lite i było mało wytrzymałe, poza tym piasek się dostał po spód. Kupiłem Nillkina (mam też u siebie na Mi4) i nie ma z nim problemów, także mogę polecić.

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś lub posiada Mikey w Xiaomi Mi4. Trzeba do tego wgrać jakąś aplikacje z która nie ma problemów? Najbardziej by mi zależało na robieniu tym szybkich zdjęć fajny gadżet :) Tutaj na ali znalazłem ciekawą ofertę: http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-MIKEY-Jack-3-5mm-Earphone-dust-Plug-High-Quality-Smart-quick-button-Mi-Key/32530016665.html?spm=2114.30010308.3.20.daP5Of&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10057_10056_10055_10037_10049_301_10059_10033_10058_10032_10017_405_404_10060_10061_10062_412,searchweb201603_2&btsid=3ff8bd63-18c5-4362-ae61-a32ac0a24df5 

 

Ten  Mikey jest tak tani, czy to jakaś podróbka co nie będzie dobrze działać? Oceńcie  działanie Mikey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cort06 napisał:

A czemu nikt nie kupuje polskiego dobrego 3mk? Ludzie, wspierajcie polskie firmy jak możecie.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Ja kupuję :) 3mk flexi glass jest super. 3 tygodnie i nawet jednej minimalnej ryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...