Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MartiS napisał:

Goldway wysłał mi paczkę w poniedziałek. To normalne, że dalej nie mogę zobaczyć jej trackingu? Na 17track napisane, ze paczka nie odnaleziona czy coś.

Zawsze na aliexpress normalnie dzień po wysłaniu można było zobaczyć gdzie paczka jest. Coś się zmieni niedługo czy się martwić?

Czas oczekiwania na aktualizację statusu paczki to 5-10dni także sie nie gorączkuj, siedź i czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 będzie jeszcze aktualizowany,ale sensu przesiadki z g4 nie widzę. Chyba że na mi5

Bo? Jest jakoś gorszy od G4? Robi gorsze zdjęcia?

Wiem, że to nie jest nowy model, ma swoje lata, ale tak się złożyło, że potrzebuje czegoś solidnego, niekoniecznie z najwyższej półki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, don_kamillo napisał:

Bo? Jest jakoś gorszy od G4? Robi gorsze zdjęcia?

Wiem, że to nie jest nowy model, ma swoje lata, ale tak się złożyło, że potrzebuje czegoś solidnego, niekoniecznie z najwyższej półki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Bo Mi4 jest ciut gorsze od G4... Odpowiednikiem G4 jak już będzie Mi4s lub Mi4c, a mocniejszy będzie Mi5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie można jakoś xiaomi połączyć przez kabel z trybem udostępniania internetu z karty SIM? Znaczy żeby telefon był modemem. Wiem ze jest udostępnienie przez Wi-Fi ale chyba wtedy połączenie wolniejsze. Pamiętam w starych nokiach służył do tego program pc sutie a tu jest coś podobnego?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, data17 napisał:

Mam pytanie można jakoś xiaomi połączyć przez kabel z trybem udostępniania internetu z karty SIM? Znaczy żeby telefon był modemem. Wiem ze jest udostępnienie przez Wi-Fi ale chyba wtedy połączenie wolniejsze. Pamiętam w starych nokiach służył do tego program pc sutie a tu jest coś podobnego?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Wszedłbyś w Ustawienia->Więcej i nie musiałbyś się pytać "czy jest coś takiego"... Każdy telefon z androidem to ma... Serio, ciężko znaleźć coś na własną rękę, trzeba się o wszystko pytać? 2 (słownie: dwa) tapnięcia palcem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieli się ktoś opiniami o miui8 na mi4? Aktualnie siedzę na 6.5.12 i zastanawiam się czy warto upgrade'ować?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Ja siedzę jeszcze na wersji przed połączeniem partycji, ale też się zastanawiam nam zmiana... Szczególnie mi zależy na opinii o baterii czy jakaś znaczna zmiana na + lub -

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, desson napisał:

Podzieli się ktoś opiniami o miui8 na mi4? Aktualnie siedzę na 6.5.12 i zastanawiam się czy warto upgrade'ować?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Warto. 7h SoT wyciągam praktycznie. Chyba, że telefonu nie używam i sobie leży spokojni wtedy mam te.. 4-5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cort06 U mnie łączy się z częścią glonasa (ale ogólnie słabo się łączy) a z compass to jak z 1 się połączy to sukces. Kaszanka trochę.

 


Jak tam u was działa 6.5.26? Bo wracam z MIUI8 i się zastanawiam na jakie wydanie (tak wiem, że w tym samym telefonie różnie chodzą różne wersje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Mi4 z Goldwaya. Dość szybko przyszło. :) Rom, który jest wgrany ma normalnie język polski i android 4.4.4. Nie widzę w nim do teraz żadnych bugów.. Jest sens aktualizować? Tak żeby nie popsuć dobrego :)

Jeśli tak, to do jakiej wersji?

Edytowane przez MartiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MartiS napisał:

Dzisiaj dostałem Mi4 z Goldwaya. Dość szybko przyszło. :) Rom, który jest wgrany ma normalnie język polski i android 4.4.4. Nie widzę w nim do teraz żadnych bugów.. Jest sens aktualizować? Tak żeby nie popsuć dobrego :)

Jeśli tak, to do jakiej wersji?

Ja na żony mi4 też mam aktualnie kk. Czekam aż wyjdzie jakiś w miare potwierdzony rom. Poczytaj w dziale aktualizacje. Aktualna ma jakieś bugi z baterią więc się wstrzymam. Proponuje ci prześledzić inne aktualizacje i coś wybrać albo czekać na nową aktu. W piątek wychodzi nowa więc nie ma co się pochopnie spieszyć no chyba że zależy ci na andku 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Mi4 z Goldwaya. Dość szybko przyszło.  Rom, który jest wgrany ma normalnie język polski i android 4.4.4. Nie widzę w nim do teraz żadnych bugów.. Jest sens aktualizować? Tak żeby nie popsuć dobrego

Jeśli tak, to do jakiej wersji?

A co to za rom? Nie jakiś śmieciowy? Ja dla bezpieczeństwa wrzucilbym miuipolska, choćby na kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tpawel napisał:

A co to za rom? Nie jakiś śmieciowy? Ja dla bezpieczeństwa wrzucilbym miuipolska, choćby na kk

Raczej nie śmieciowy, w aplikacjach nie mam żadnych chińskich aplikacji, miałem normalnie sklep Play. W informacjach o telefonie mam na dole "Tłumaczenie Miui", a w nim Miui Polska. Wersja MIUI to 6.6.5.0 (KXDCNCF). 

edit

Jedyny błąd jaki zauważyłem to wywalanie apki aparatu przy wejściu do ustawień

Edytowane przez MartiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w koncu dotarl do mnie Mi4. Niestety wersja CT, ale coz zrobic. Mialem jakis syfiasty rom, wiec wrzucilem TWRP, dalem wipe wszystkiego poza OTG i pamiecia wewnetrzna i jazda - instalacja 5.11.5. Wywalilo blad przy instalacji o braku dostepu do /system czy cos, ale za drugim razem poszlo. No i wszystko spoko, ale jakos czuc te ponad pol roku "obsuwy". Chetnie bym potestowal to miui8, ale jak mi scali partycje to juz koniec z powrotem na 5.11.5. Ktos tu pisal, ze bedac na miui8 przez TWRP wrocil bez problemu na KK w wersji 5.11.5. Prawda to? 5.11.5 na systemie ze scalona partycja? Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...