Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MartiS napisał:

Kurde wciąż myśle czy go brać. Chciałbym go mieć długo bez problemów, a nie się zawieść.. myślę czy nie wziąć czegoś gorszego i markowego, bo tu czytam ciągle o jakichś problemach, tu cichy mikrofon, tu gpsa nie ma..

Ale przecież tam masz to samo, dokładnie to samo, tylko tutaj masz różne sposoby naprawy telefonu w domu bez unieważnienia gwarancji, a tam.. zostajesz bez teelfonu przez 2-3tygodnie, gdzie zrobią Ci przywrócenie do fabrycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Ale przecież tam masz to samo, dokładnie to samo, tylko tutaj masz różne sposoby naprawy telefonu w domu bez unieważnienia gwarancji, a tam.. zostajesz bez teelfonu przez 2-3tygodnie, gdzie zrobią Ci przywrócenie do fabrycznych...

Ale chyba to, ze telefon laczy sie z jedna satelita to nie problem softwarowy, tylko zbyt slabej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wciąż myśle czy go brać. Chciałbym go mieć długo bez problemów, a nie się zawieść.. myślę czy nie wziąć czegoś gorszego i markowego, bo tu czytam ciągle o jakichś problemach, tu cichy mikrofon, tu gpsa nie ma..

Xiaomi- 4 miejsce na świecie w 2015 roku pod względem sprzedaży smartfonow. To jest bardzo dobra marka. Ale w sumie kto Ci broni. Zamiast zeszłorocznego flagowca ze snapem 801 i świetnym wykonaniem, dobrym aparatem za takie same pieniądze można mieć plastikowego Galaxy grand prime,albo lg Leon. Kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MartiS napisał:

Ale chyba to, ze telefon laczy sie z jedna satelita to nie problem softwarowy, tylko zbyt slabej anteny

Nie, w Mi4, problemem był zawsze system, zmiana na Cyana rozwiązywała problem z GPS, z tego co udało mi się dowiedzieć, to w MIUI się zapychają, czy tam nie aktualizują agps, przez co gubi się GPS... Poradnik z forum rozwiązuje większość problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od 1,5 miesiąca tego telefonu. Nie zawiesił mi się ani razu. Wykonanie wyśmienite. Używałem przedtem do wszystkich tel silikonowe etui. W MI4 też przez chwilę ale później stwierdziłem że szkoda szpecic tak ładny telefon ;-)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cieplasek napisał:

Ja używam od 1,5 miesiąca tego telefonu. Nie zawiesił mi się ani razu. Wykonanie wyśmienite. Używałem przedtem do wszystkich tel silikonowe etui. W MI4 też przez chwilę ale później stwierdziłem że szkoda szpecic tak ładny telefon ;-)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Skąd zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Allegro nowy. Na gwarancję nie liczę, ale mam od 3 tygodni bodajże i żadnych wad fabrycznych nie widzę. Kupiłem sobie w październiku Sony aqua m4 od prywatnej osoby za 800zl niby nowy a miał już czarną plamę na wystwtlaczu i musiałem odsyłać na gwarancję. Przysłali niby nowy bo nie chciało im się wyświetlacza wymieniać czy coś (dopisalem że się grzeje to mieli zamiar płytę główną też wymienić). Ten nowy okazało się że klapka wystaje i ma szparę że woda wleciec sobie może a telefon klejony bo nie miał możliwości zdjęcia klapki więc znowu odsyłalem. 3tyg bez smartfona.. później miałem Samsunga odsyłalem na gwarancję bo bateria słabo działała to chcieli 100zl za wymianę bo niby nieorignalna miałem hehe. Czara g byoryczy się przelała więc kupiłem Chińczyka (miałem wcześniej huaweia jeszcze) ale xiaomi to jednak egzotyka. A jak mi się zepsuje coz sprzedam na części na Allegro pewnie ktoś kupi. Dostanę z 300zl dołożę trochę i mogę kupić już lg k8 moto g2 albo innego chinola typu umi rome x. A w sumie i tak mi4 ma parametry jak s5 albo sony z2 a jest 2x tańszy więc można liczyć że nawet jak się zepsuje jesteśmy do przodu względem innych telefonów bo możemy kupić kolejny

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...