Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak posiadam taki mod,zastąp w system >private-app aplikacje miuisystemui.apk na tą która Ci wysłałem, i nadaj uprawnienia rw-r-r, ja robiłem przez ES Explorer najlepiej poszło zastosuj i restart telefonu powinno działać  

MiuiSystemUI.apk

Screenshot_2016-03-21-23-50-06_com.miui.securitycenter.thumb.png.6646ed294b06905c10cf676937f07487.png

Podziękowania należą się przede wszystkim @fyme 

Na moją wersję też to mogę zastosować?

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cort06 napisał:

 

Na moją wersję też to mogę zastosować?

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Również :) musi  działać :) poszło na 5.11.5 i 5.12.4 to na Twoim też ruszy jak dobrze zrobisz wszystko :)  :) jeśli pójdzie okaże się że @fyme zrobił uniwersalny mod pod 4.4. 4:)

Edytowane przez JaroS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy aplikacje takie jak Browser/Poczta są powiązane z wersja romu czy są niezależne jak aplikacje z google play?

2. Czy jak Xiaomi tworzy kolejną wersję stable to po prostu bierze nowszego deva i zmienia jego numer :-P? Czy robi np. selekcje fix'ów/feature'ow i nie zawsze wszystko trafia do stable od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj jestemwlascicielem MI 4LTE-CU o takiej specyfikacji:

2015-12-01

MIUI 7 by xiaiomi 5.12.11 (rozwojowa)

Tlumaczenie i ROM MIUIPolska .pl zapewnili Bartlomiej.F, Marcin M. iKamil Z.  

TEL POCHODZI Z XIAIOMIFORSALE Z CZECH

A TERAZ PROBLEM :)

1.NIE MOGE NIC POBRAC Z SKLEPU PLAY, LECI PASEK A NIE POBIERA MIMO ZE MAM DUZY PAKIET NETA I ODZNACZAM BY NIE CZEKALO NA WIFI

2. DA SIE COS ZROBIC BY NIE TRZEBA BYLO SPACJI 2 RAZY WCISKAC PODCZAS PISANIA ZEBY BYL ODSTEP?

 

Dziekuje za odpowiedzi w temacie. Sporo czytalem na temat problemu z sklepem Google PLAY ale i tak nie potrafie tego ogarnac. Dotej pory tel mial dzwonic i sms wysylac. TO MOJ PIERWSZY ZE SAM MUSZE OGARNIAC, Rocznik 86 ;) 

A i w xfs ladowarki nie dorzucili choc bylo napisane ze jest w paczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W redmi note 2 jest aparat lepszy niż w redmi note LTE. Z kolei ten w redmi 3 jest lepszy niż w redmi note 2. Ciekawe faktycznie jak to wygląda w porównaniu do mi4. Przy tych cenach mi4 praktycznie sprzedając swoje redmi 3 w PL kupilbym bez dokladania mi4 w chinach,korci mnie zeby zmienic,ale coś czuje że ta bateria w redmi 3 długo nie pozwoli mi zmienić telefonu. 5h SoT w Mi4 dla mnie za mało. Teraz o baterii kompletnie nie myślę. Ładuje na noc mając jeszcze 30-40%, a zdarza się ponad 7h SoT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, jeśli np. wiadomości z Messengera przychodzą dopiero po wybudzeniu telefonu?

Gdy przyciskiem wybudzę telefon, to dostaję wiadomość i widzę godzinę, o której ten ktoś do mnie napisał.

Godzina ta oczywiście różni się od tej w której go wybudzam ;(

Co mi z takich wiadomości, jak nie mogę ich odbierać na bieżąco, tylko działa to na zasadzie poczty!

Wi-Fi w trybie uśpienia - "Zawsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Endriu napisał:

O co chodzi, jeśli np. wiadomości z Messengera przychodzą dopiero po wybudzeniu telefonu?

Gdy przyciskiem wybudzę telefon, to dostaję wiadomość i widzę godzinę, o której ten ktoś do mnie napisał.

Godzina ta oczywiście różni się od tej w której go wybudzam ;(

Co mi z takich wiadomości, jak nie mogę ich odbierać na bieżąco, tylko działa to na zasadzie poczty!

Wi-Fi w trybie uśpienia - "Zawsze".

Mam dokładnie to samo, ale wydaje mi się, że to jest wina messengera, bo na poprzedniej wersji działo się tak może raz na 5 wybudzeń, a na jeszcze wcześniejszej w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Weronikazduzadupa napisał:

Jak jest w mi4 z anteną wifi? Jest norm czy odbiega od standardów?

Normalna, pełne zakresy, śmiga bez problemu.

4 godziny temu, Endriu napisał:

O co chodzi, jeśli np. wiadomości z Messengera przychodzą dopiero po wybudzeniu telefonu?

Gdy przyciskiem wybudzę telefon, to dostaję wiadomość i widzę godzinę, o której ten ktoś do mnie napisał.

Godzina ta oczywiście różni się od tej w której go wybudzam ;(

Co mi z takich wiadomości, jak nie mogę ich odbierać na bieżąco, tylko działa to na zasadzie poczty!

Wi-Fi w trybie uśpienia - "Zawsze".

Jeżeli masz aktu 6.3.24 to bardzo możliwe, że winę ponoszą dane mobilne, które potrafią blokować dostęp apką do neta, losowo oraz losowo go odblokować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaka wersję Androida masz obecnie. Sprawdź w ustawieniach w informacjach o telefonie. Jeśli 4.4 to wersję romu 5.11.5 albo 5.11.13. A jeśli 6.0 to poszperaj w wątkach aktualizacji i poczytaj która 'najlepsza'.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grbrandys napisał:

Witam mam pytanie który miui będzie najlepsze do mi4 lte 2gb.

Telefon dla żonki by facebook i mesanger powiadomienia działy i gmail.

 

 

5.11.5 na 4.4 lub 6.3.24 (z wyłączeniem opcji "Inteligentne oszczędzanie baterii") jeżeli 6.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem w tym wątku o problemach z baterią, której nadmierne zużycie można było zauważyć w nocy. Flashowanie i wszelkie próby poprawy tego nie podziałały. Jeśli ktoś ma lub napotka podobny problem, to niech będzie informacja dla potomnych :D.  Kilka dni temu wgrałem 6.3.24 i batera trzyma o niebo lepiej. Przez 10 godzin w nocy zeszło raptem 2%, także problem rozwiązany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...