Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziś odebrałem swój mi4 od shenzen top-one. Telefon ma jedno anomalie, mianowicie widać na nim jakby digitizer, coś takiego  pic37

 

Wasze telefony też mają coś takiego? Trochę się posmuciłem po zdjęciu z folii :( Jest to widocznie tylko podczas wyłaczonęgo ekranu wiec nie ma jakiegoś dramatu ale jestem ciekawe jak to u was wygląda :P

Edytowane przez heolix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 problemy....

1. Gdy pobieram jakis plik i gdy juz go pobiore, klikne powiadomienie z belki o tym to nic sie nie robi (a powinno sie chyba otwierac plik)

2. Nie idzie otworzyc zadnego pliku ani z worda ani z ppt. Kiedys chyba bylo cos wgrane zeby szlo otworzyc? Zewnetrzna apka otwiera plik z worda. Ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 problemy....

1. Gdy pobieram jakis plik i gdy juz go pobiore, klikne powiadomienie z belki o tym to nic sie nie robi (a powinno sie chyba otwierac plik)

2. Nie idzie otworzyc zadnego pliku ani z worda ani z ppt. Kiedys chyba bylo cos wgrane zeby szlo otworzyc? Zewnetrzna apka otwiera plik z worda. Ktos cos?

@up

Ad.2.

Doinstaluj coś z pakietu office

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź wyłącz tą wibrację zupełnie i kup sobie mibanda ;P Strasznie nie lubię odgłosu jeżdżącego po stole telefonu na wibracji , włączania/wyłączanie co chwile jest fatalnym pomysłem a jako że nikt jeszcze nie wpadł żeby zautomatyzować wibre w trybie "kieszeń" to opaska sprawdza się znakomicie. Taki obejście tematu, wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moje pytanie to czy ktoś grał na mi4? Jak z bardziej wymagającymi grami? Zamówiłem już mi4, ale mam czekać jeszcze dwa tygodnie i mam wątpliwości czy nie poprosić o zamianę na mi 4c które jest dostępne. Aczkolwiek jeśli gry nie przecinają się to raczej nie ma sensu taka zamiana. 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, XaiMeS napisał:

Porównanie z aplikacjami i jakimiś słabszym grami widziałem, aczkolwiek nigdzie nie mogę znaleźć filmików itd jak działa np. The Walking Dead, czy gra o tron. Grał ktoś albo mógłby sprawdzić? Z góry dzięki. 

Te gierki do wymagających nie należą, kuzynka w nie szpila na Mi4 i nie narzekała na jakiekolwiek ściny :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, XaiMeS napisał:

A więc moje pytanie to czy ktoś grał na mi4? Jak z bardziej wymagającymi grami? Zamówiłem już mi4, ale mam czekać jeszcze dwa tygodnie i mam wątpliwości czy nie poprosić o zamianę na mi 4c które jest dostępne. Aczkolwiek jeśli gry nie przecinają się to raczej nie ma sensu taka zamiana. 

Pozdrawiam :-)

Ja sporo gram i kupiłem mi4 głównie pod tym kątem. Sporo tłukłem w Modern Combat 5 w multi. Do grudnia było super ale z ostatnią aktualizacją gry coś zwalił Gameloft i nie jest już tak dobrze. Cały czas naciągam się z custom care, aby jakoś to naprawili. Poza tym gram w Unkilled, Walking Dead, Asphalt 8, grałem w XCOM Enemy Within - z niczym nie ma najmniejszego problemu, jakiegoś laga czy coś. Jak znajdę później chwilkę to sprawdzę GTA SA.

btw - uważam, że Xiaomi super są do gier. Miałem wcześniej Nexa 4, Nexa 5, Lg g2, galaxy s4 (tego ze znapem), mi3 teraz mi4 i uważam, że xiaomi są świetne. Nawet jak mam tel w ładowarce, włączony tryb wydajny i w coś pykam, to rzecz jasna tel się nagrzewa ale laga czy jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, stałem się posiadaczem Xioami Mi4. Chciałem zaktualizować system ponieważ mam podstawowy z mieszanina "PL/EN" jest to Mi4LTE. Niestety chciałbym zrobić to prosto i bez boleśnie dlatego chciałbym uniknąć Androida 6.0. Proszę o wskazówki który ROM pobrać. Najlepiej link

Ponieważ w dziale download widzę tylko Androida 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SanKen napisał:

Witam, stałem się posiadaczem Xioami Mi4. Chciałem zaktualizować system ponieważ mam podstawowy z mieszanina "PL/EN" jest to Mi4LTE. Niestety chciałbym zrobić to prosto i bez boleśnie dlatego chciałbym uniknąć Androida 6.0. Proszę o wskazówki który ROM pobrać. Najlepiej link

Ponieważ w dziale download widzę tylko Androida 6.

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 Bierz 5.11.5 lub 5.11.12, model cancro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtasemaj napisał:

Ja sporo gram i kupiłem mi4 głównie pod tym kątem. Sporo tłukłem w Modern Combat 5 w multi. Do grudnia było super ale z ostatnią aktualizacją gry coś zwalił Gameloft i nie jest już tak dobrze. Cały czas naciągam się z custom care, aby jakoś to naprawili. Poza tym gram w Unkilled, Walking Dead, Asphalt 8, grałem w XCOM Enemy Within - z niczym nie ma najmniejszego problemu, jakiegoś laga czy coś. Jak znajdę później chwilkę to sprawdzę GTA SA.

btw - uważam, że Xiaomi super są do gier. Miałem wcześniej Nexa 4, Nexa 5, Lg g2, galaxy s4 (tego ze znapem), mi3 teraz mi4 i uważam, że xiaomi są świetne. Nawet jak mam tel w ładowarce, włączony tryb wydajny i w coś pykam, to rzecz jasna tel się nagrzewa ale laga czy jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem.

No to super, jak sprawdzisz GTA to daj znać :)

Czyli wygrywa zdecydowanie Mi4 w takim razie jak dla mnie.

A powiedz mi jeszcze, grasz dotykowo na ekranie, czy kupiłeś jakiegoś pada do telefonu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 Bierz 5.11.5 lub 5.11.12, model cancro

Dziękuje, mam jeszcze pytanie.

Znalazłem sobie coś takiego

https://www.androidfilehost.com/?w=search&s=MIUIPolska_cancro&type=files&sort_by=downloads&sort_dir=DESC

I widzę że są jeszcze nowsze wersje niż wymienione przez Ciebie. Dlaczego polecasz te dwie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SanKen napisał:

Dziękuje, mam jeszcze pytanie.

Znalazłem sobie coś takiego

https://www.androidfilehost.com/?w=search&s=MIUIPolska_cancro&type=files&sort_by=downloads&sort_dir=DESC

I widzę że są jeszcze nowsze wersje niż wymienione przez Ciebie. Dlaczego polecasz te dwie?

 

 

Bo są uznane przez forum jako najbardziej stabilne i najlepiej zoptymalizowane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sunkist napisał:

Dobra pochwalę się ,we wrześniu skradziony Mi4 wcdma 16/3 Gb,został dziś oddany przez policję,namierzyli po imei u i odzyskali:-)

Telefon ma wersje 5.8.6 na androidzie 4.4,wersje polecane tu są wersjami 7 Miui czy ja mogę je wgrać ,tzn jedną z nich ??

Tak, bez problemu możesz wgrać którąkolwiek z wersji (prócz 6.0 do niej musisz użyć poradnika z Modyfikacji Systemowych).

No i gratuluje, już myślałem, że polska policja, tylko ma "ładnie wyglądać" a tutaj się okazuje, że oni nawet potrafią działać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo gram i kupiłem mi4 głównie pod tym kątem. Sporo tłukłem w Modern Combat 5 w multi. Do grudnia było super ale z ostatnią aktualizacją gry coś zwalił Gameloft i nie jest już tak dobrze. Cały czas naciągam się z custom care, aby jakoś to naprawili. Poza tym gram w Unkilled, Walking Dead, Asphalt 8, grałem w XCOM Enemy Within - z niczym nie ma najmniejszego problemu, jakiegoś laga czy coś. Jak znajdę później chwilkę to sprawdzę GTA SA.

btw - uważam, że Xiaomi super są do gier. Miałem wcześniej Nexa 4, Nexa 5, Lg g2, galaxy s4 (tego ze znapem), mi3 teraz mi4 i uważam, że xiaomi są świetne. Nawet jak mam tel w ładowarce, włączony tryb wydajny i w coś pykam, to rzecz jasna tel się nagrzewa ale laga czy jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem.

No to super, jak sprawdzisz GTA to daj znać

Czyli wygrywa zdecydowanie Mi4 w takim razie jak dla mnie.

A powiedz mi jeszcze, grasz dotykowo na ekranie, czy kupiłeś jakiegoś pada do telefonu?

Nie sprawdziłem GTA bo nie mam teraz miejsca w tel. Na mi3 ta gra dawała radę to i tutaj powinna.

Podłączyłem pada od xboxa bezprzewodowo i sisaxis (jakąś podróbę) i jednak wolę maziać po ekranie. Może jakimś padem ipega by się dobrze grało ale nie miałem nigdy styczności z nimi.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wojtasemaj napisał:

Nie sprawdziłem GTA bo nie mam teraz miejsca w tel. Na mi3 ta gra dawała radę to i tutaj powinna.

Podłączyłem pada od xboxa bezprzewodowo i sisaxis (jakąś podróbę) i jednak wolę maziać po ekranie. Może jakimś padem ipega by się dobrze grało ale nie miałem nigdy styczności z nimi.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

oo a to ciekawe, jak podłaczyłeś pada do do xboxa? Bo akurat mam do One, więc mógłbym bez dokupowania sobie zagrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem pada z x360 przez wireless adapter (taki dynks w kształcie jajeczka) ale nie każda gra rozpoznaje poprawnie a poza tym występuje nie raz bug związany z wirowaniem kamerki. Rzekomo lepiej się sprawdza pad od x ale ten na kablu, który bezpośrednio można podłączyć przez otg. Kupiłem też jakiś najzwyklejszy pad za 10 zł pod USB ale widocznie wymaga większego napięcia niż podaje mi4 bo w ogóle nie nie wykrywany po podłączeniu

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...