Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchom ponownie telefon i trzymaj przycisk vol UP. Wejdziesz do recovery... Poruszasz się po nim przyciskami vol up / vol down = góra / dół. Potwierdzasz przyciskiem - power.

W recovery wybierasz opcje wipe cache, jak się już zrobi, uruchamiasz ponownie telefon.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, abudabdi napisał:

Myślałem by kupić to (  http://allegro.pl/show_item.php?item=5897245997    )bo nie chce mi się tak długo czekać na dostawę 

Jaka masz pewność, że ten ktoś Ci nie wyśle refubrisha, których jest teraz pełno? Ciągle się na forum pisze, aby nie brać telefonów na alledrogo... Polecam zerknąć na xiaomiforsale lub IBuyGou (DHL'em idzie do 5dni max).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

na aukcji nie rozpoznasz, w łapce, tak, zazwyczaj są źle złożone, widać niedociągnięcia, brak plomb na śrubkach etc.

Jest możliwość by sprzedawca wysłał dodatkowe zdjęcia można jakieś zrobić by było widać numer imei i jakieś znaki szczególne ze to nie   refubrisha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, abudabdi napisał:

Jest możliwość by sprzedawca wysłał dodatkowe zdjęcia można jakieś zrobić by było widać numer imei i jakieś znaki szczególne ze to nie   refubrisha

jaka masz pewność, że wyśle Ci to, co walnął na zdjęciach? Po 2 IMEI nic Ci nie da, musiałby zrobić zdjęcia np. plomb na śrubkach przy baterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, abudabdi napisał:

Właśnie czy da się zrobić zdjęcie by było widać jednocześnie plomby na śrubkach i imei telefonu ?

Mógłby ktoś tu wstawić takie zdjęcia na co zwracać uwagę

Po kodzie na telefonie nie można sprawdzić ?

Możesz sprawdzić po zdrapce z pudełka, do tego fotki telefon z zewnątrz oraz pod pleckami, wszystkie plomby na śrubkach :P. Tutaj masz stronkę, na której sprawdzisz sobie zdrapkę: http://www.mi.com/verify/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Honorbuy. Paczki idą z Włoch 2-3 dni. Płacone poprzez paypal, dostarczone kurierem. Produkty oryginalne i często dorzucane gratisy w postaci folii i obudów. Ceny też nie są za wysokie, ja za swoją dałem 230EUR + 30EUR wysyłka. Na polskie pieniądze może i są konkurencyjne ceny, jednak ja zaryzykowałem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, abudabdi napisał:

Morze ktoś podeśle zdjęcie  oryginalnej ładowarki z parametrami to zobaczymy czy jest Q.C.3.0

Jest QC 2.0... Na prawdę... Tak bardzo wujek Google gryzie?

Quick-Charge-2-0-Stand-USB-QC2-0-Smart-C

ładowarka: Original-xiaomi-Quick-charge-Kit-suit-ex

 

QC 3.0 jest na snapie 820 więc tylko i wyłącznie Mi5, na prawdę Google nie gryzie.

PS:Nie wiem, czy morze, może Ci podesłać fotkę, ale ja Ci podesłałem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja od nich kiedyś dostałem jakiegoś "no name" 2A ale już z europejskim wejściem. Działał jak najbardziej w porządku ale na 100% z xiaomi nic wspólnego to nie miało ;)

Jak tak pomyśleć... ile oni ładowarek muszą opychać "na lewo" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Ari93 napisał:

Heh, ja od nich kiedyś dostałem jakiegoś "no name" 2A ale już z europejskim wejściem. Działał jak najbardziej w porządku ale na 100% z xiaomi nic wspólnego to nie miało ;)

Jak tak pomyśleć... ile oni ładowarek muszą opychać "na lewo" ;p

Cwaniaki, ja tam uwagi specjalnie nie zwróciłem, podpiąłem pod sieć i podłączam zawsze na noc, więc z QC nigdy nie "korzystałem", ale kurde czuje się teraz oszukany ;< co za cwaniaki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ari93 napisał:

Heh, ja od nich kiedyś dostałem jakiegoś "no name" 2A ale już z europejskim wejściem. Działał jak najbardziej w porządku ale na 100% z xiaomi nic wspólnego to nie miało ;)

Jak tak pomyśleć... ile oni ładowarek muszą opychać "na lewo" ;p

Też dostałem noname EU 2A. Działa dobrze, ładuje koło 2godz, bateria trzyma bardzo dobrze, więc nie narzekam. Bratu oryginalna Xiaomi do Mi4c padła przy pierwszym podłączeniu. Więc zawsze jest ryzyko. Tel działa na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie może głupie ale jako że telefon mam dopiero kilka dni nie chciałem póki co bawić się w ręczną instalację nowszego miui i telefon pracował sobie spokojnie na 5.11.26. Dziś nad ranem jednak uznał za stosowne zaktualizować się do 5.12.11 którego w sumie nie potrafię nawet znaleźć na forum. Pytanie - co to za dziwadło? Zostawić w spokoju? zainstalować z powrotem 5.11.26? czy może nowszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz - nie masz MIUI POLSKA, skoro pobrał Ci ROM przez OTA.

Dwa - zainstaluj MIUI POLSKA :-)

Trzy - jak masz zamiar wracać do starszej wersji, to tylko przy zrobieniu full wipe w recovery. A jak nie, to możesz instalować właśnie ostatnie wydanie dla cancro, 5.12.11(które jest w downloadzie)

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kulig007 napisał:

 

Raz - nie masz MIUI POLSKA, skoro pobrał Ci ROM przez OTA.

Dwa - zainstaluj MIUI POLSKA :-)

Trzy - jak masz zamiar wracać do starszej wersji, to tylko przy zrobieniu full wipe w recovery. A jak nie, to możesz instalować właśnie ostatnie wydanie dla cancro, 5.12.11(które jest w downloadzie)

TapTap Tapatalk+MI4W

Kolega powie jak sprawoje sie ostatnia wersja miui dla mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skandal napisał:

Przy uruchamianiu apki "Internet" wyskoczyła mi opcja "update". Kliknąłem, apka się zaktualizowała i teraz jest częściowo po polsku częściowo po angielsku. Jakaś rada na zmianę języka?

żyć z tym do next update'u... Mi też się zaktualizowała, ale po ang. mam niewielki skrawek, po 2, angielski to chyba nie problem :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...