Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2015 at 22:43, wojciech0015 napisał:

Czytałem już wiele Waszych postów widocznie to przeoczyłem, dodam iż te kody wpisywałem na laptopie a nie na telefonie. 

Mam Xiaomi MiNote Pro i zainstalowany miui polska najnowszy. 

Telefon otworzyłem i ma uszkodzone dwie plomby jak widać na zdjęciu, proszę o podpowiedź do czego można się dostać po odkręceniu tych śrubek i czy mam mieć jakieś powody do obaw i pisać do sprzedawcy ? 

IMG_20151209_192441.jpg

Witam

Mój MI4 ma uszkodzone plomby i taka samą naklejkę po wizycie w serwisie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, najlepsze promocje napisał:

witam bede wdzięczny za link do informacji bo nie widzę tego :) dziękuje

Na tej stronie: MIUI 5.12.10 masz taki zapis:

Android 6.0 dla Xiaomi Mi4/Mi3/MiNote

Aktualizacja do Android 6.0 pojawi się w niedalekiej przyszłości, jak to będzie możliwe.
Obecnie trwają zamknięte beta-testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że gdybyś był pierwszy to nie byłoby problemu i każdy by odpowiedział kulturalnie. Chodzi o to że takich pytań jak Twoje jest dziennie co conajmniej parę każdy prosi o kulturalną odpowiedź.

A wystarczy najpierw poszukać na stronie miui polska a jak nie to gdzie indziej.

Forum powinno być ostatnim etapem szukania odpowiedzi a nie pierwszym bo na 90% odpowiedź której szukasz gdzieś już jest tylko wystarczy ją znaleźć.

Wysłane z Xiaomi Mi4

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nezumi napisał:

Polecam stronę miuipolska.pl, dział Pobierz MIUI->Archiwum wersji MIUIv7... Masz tam wszystko przecież -.-

Polecam sprawdzić czy działa Ci to na telefonie :) Bo u mnie na tel nie rozwija się to menu które rozwija się po najechaniu kursorem na pobierz MIUI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, cort06 napisał:

 

Nie. Nie jest to normalne.

Co go może powodować? W CPU wakelock wszystko wydaje się w normie. Od czego właściwie jest ten proces?

Mi 4W 3 GB RAM 5.11.13

Nie mam pojęcia, w życiu mi się jeszcze w WLD nie pokazało takie zużycie przez te procesy, u mnie baterie żre Fejs (ponad 10tyś wybudzeń) + messager (25tyś wybudzeń...). Spróbuj tapnąć w to, powinno Cię przenieść do apki, zamknij ją ręcznie i powinno śmigać. Coś się pewnie zapętliło, w końcu to android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię wipe i zobaczymy jak to się będzie zachowywać. Tylko takie pytanie. Jak mam aktywną kopie aplikacji użytkownika i przywrócę ustawienia fabryczne to automatycznie wróci mi aplikacje? Czy dopiero jak jakąś zainstaluje ze sklepu to przywraca dane?

Mi 4W 3 GB RAM 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cort06 napisał: Czy to normalne? taki wakelock systemowy?

Screenshot_2015-12-19-18-54-29_com.uzumapps.wakelockdetector.thumb.png.9adc685a371998d4b3e759ae1f695f92.png

Nie używasz przypadkiem Betterbattery stats i CPU-Z?

Nie. Miałem kiedyś zainstalowane, ale dawno odinstalowane. Chciałbym sobie całkowicie wyczyścić telefon. Łącznie z sdcard. Co musze wybrać w recovery, jakie wipe, żebym miał czysty system od nowa?

Mi 4W 3 GB RAM 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy w Mi4 LTE wibracje są wyłączone przez rom? 

Włączone mam gdzie się tylko da, ale wibracji nie ma. Czy to wada mojego telefonu, czy wibracje są wyłączone a ja tą informację przeoczyłem? Z góry dzięki odp 

Posiadam wersję miuipolska 5.12.4

 

Edytowane przez log
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, log napisał:

Mam takie pytanie, czy w Mi4 LTE wibracje są wyłączone przez rom? 

Włączone mam gdzie się tylko da, ale wibracji nie ma. Czy to wada mojego telefonu, czy wibracje są wyłączone a ja tą informację przeoczyłem? Z góry dzięki odp 

Posiadam wersję miuipolska 5.12.4

 

Wibracje są, słabe, ale są. Nie wiem dlaczego chińczyki te wibracje tak słabe robią, ale niestety, chyba trzeba z tym żyć :P.  Jeżeli masz włączone w "Dźwięk i wibracje" wibracje, a ich nie ma, to możesz próbować wipe'ować etc., ale spróbuj jeszcze włączyć wibracje klawiatury Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura. Jeżeli przy pisaniu będą wibracje to wtedy coś jest nie tak w samych ustawieniach, jeżeli i tu nie będą działać, to zobacz sobie w *#*#6484#*#* wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, log napisał:

Wydaje mi się, że żadnych wibracji nie ma, ani przy pisaniu ani w diagnostyce. 

Chyba że to ja nie mogę ich wyczuć, ale staram się jak mogę. :-D 

W Diagnostyce, po wyborze "Wibracja" powinieneś poczuć wibracje, może i mocna nie jest, ale na pewno słyszalna. Jeżeli tam ich nie ma, to chyba zostaje gwarancja/serwis, możesz oczywiście próbować Wipe i ew. MiFlash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...