ZduneX25

MIUI 7.11.30

Recommended Posts

@serfmen no to tak się CHYBA nie da

@fckmonsta od wersji MIUI9 tak – z tego co piszą na xiaomi.eu

@dzik w obrębie bodajże tego samego numeru wersji Androida można zrobić downgrade

Edited by QBAQ

Dnia 3.12.2017 o 12:41, DarDo1 napisał:

Używam często programu AirAudio do streamowania muzyki na Raspberry Pi.

A używasz AirAudio w wersji kupionej czy, nazwijmy to ... "edukacyjnej"?

A używasz AirAudio w wersji kupionej czy, nazwijmy to ... "edukacyjnej"?
Na razie edukacyjnej. Dla sprawdzenia. Na poprzednich wersjach miui działało. Teraz nie widzi roota. Dlatego zastanawiam się nad kupnem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Grafika jest wczytywana online od chińczyków. Wyłącz neta, zrestartuj telefon i będzie bez grafiki.
Dzięki za odpowiedź ze to grafika

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 3.12.2017 o 09:02, Kamil33 napisał:

Textra pozwala odpowiadać z ekranu blokady + nie tnie się przy dużej liczbie smsów i działa płynniej

A czy możesz powiedzieć, jak ustawić textra, by odpowiadać z poziomy dialera? Textra ustawiona jest jako domyślna. A mimo to jak z poziomu dialera jak chce pisać to wymaga się aplikacja SMS systemowa. 

1 godzinę temu, Dawideo napisał:

A czy możesz powiedzieć, jak ustawić textra, by odpowiadać z poziomy dialera? Textra ustawiona jest jako domyślna. A mimo to jak z poziomu dialera jak chce pisać to wymaga się aplikacja SMS systemowa. 

Ja też używam textry. Jest zaje***a. Aplikację systemową wyłączyłem (zamroziłem) MyAndroidTools. Ale wymagany root. Ale coś mi sie kojarzy, że nawet bez wyłączenia oryginalnej apki textra działała jako domyślna ze wszystkimi bajerami. Może któraś aktualizacja to zepsuła. To może być tak jak z tym, że teraz nie możesz wyłączyć systemowej Galerii od MIUI (mimo, że używasz innej) bo potem np. wskazywanie tapet nie działa, a kiedyś nie było problemu.

Edited by wanarek

@wanarek

a możesz napisać gdzie ustawić te zamrożenie? Mam root. Textra działa idealnie, oprócz właśnie pisania SMS-ów z dialera. A jest to opcja z której w miarę często korzystam np odpowiadając na nieodebrane połączenia, lub jak nie mogę odebrać i chce dać szybką odpowiedź. 

Edited by Dawideo

Dnia 7.12.2017 o 08:50, Uri0550 napisał:

@bastard79
Dokładnie tak. Ja miałem swój ustawiony i po przejściu na miui9 został. Ale jak go niechcący usunąłem to nie można już zmienić domyślnego

Tapatalk & RN3 Pro

Spróbuj zainstalować jakiś motyw z tym zegarem, który znikł z pliku .mtz. Najlepiej w starszej wersji przeznaczonej dla MIUI 7/6. Motywy są dostępne na en.miui.com. Powinien pojawić się w widgetach. Dodatkowo sprawdź czy Systemowy Luncher ma w uprawnieniach włączony dostęp do Pamięci.  Systemowy Luncher znajdziesz w opcjach aplikacji: zainstalowane.

• Like 1

Dnia 8.12.2017 o 10:45, DarDo1 napisał:

Na razie edukacyjnej. Dla sprawdzenia. Na poprzednich wersjach miui działało. Teraz nie widzi roota. Dlatego zastanawiam się nad kupnem.

A możesz udostępnić linka do tej wersji, żebym też sprawdził??

Dnia 7.12.2017 o 06:43, bedson napisał:

Czy aby zmienić chiński region na inny nie wystarczy pobrać rom fastboot global i fastbootem przefleshować tylko cust-a z niego?

Ale flashowanie przez fastboot i tak prowadzi do MiFlasha. Zresztą nie wiem, próbowałeś?

@Pan Pszeniczny

Nie prowadzi, wystarczy włączyć przecież tryb fastboot w komórce i komendą przefleshować sam cust, bez udziału miflash. Osobiście nie próbowałem bo mi pasuje akurat wyświetlanie symbolu 4g i region china mi w niczym nie przeszkadza :-)

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Edited by bedson
wyrzuciłem cytat

Witam czy jak wyskoczyła mi aktualizacja miui.eu z poziomu telefonu można śmiało instalować? To wersja stabilna ? 

Ostatnio miałem problemy z działaniem kart SIM z nowszym softem a więc się boje żeby wszystko było okej .?

1 godzinę temu, Pan Pszeniczny napisał:

Spróbuję Xiaomi Mi Tool-em zainstalować od nowa czysty ROM.

No i poszło. Po instalacji Mi Tool-em mam region Polska. Również po restarcie.

Guest
This topic is now closed to further replies.