Jump to content

MIUI 7.11.30

Recommended Posts

• Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@KiESWY o tu cię zaskoczę akurat ustawia się to w zegar ==== Send from Sagit by Tapatalk.  

Kopiujesz img nowego twrp i w starym twrp robisz install image, potem wybierasz w polu wyboru partycję recovery. Po instalacji reboot to recovery i masz nowe.

to jest z aplikacji zegar -> 3 kropki -> poranna prognoza Tapatalk - Xiaomi Mi6  

Posted Images

23 minuty temu, PlMichal napisał:

Czemu zniknęła funkcja szybkiego odpowiadania na smsy, chodzi mi o przycisk odpisz na belce powiadomień? Też tak macie?

Coś musieli spitolić bo na WhatsApp można dalej odpowiadać na blokadzie.

Mi4c

Niech kolega sprawdzi czy jak połączy się z kimś zostaje na 4g czy spada zasięg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze nie spotkałem xiaomi żeby w Polsce zostawało na 4g/lte

Tapatalk & RN3 Pro

20 minut temu, grzybiarz91 napisał:

Jeśli chodzi o powiadomienia to mnie zawsze dziwiło, że nie da się rozwinąć powiadomienia z systemowej aplikacji SMS. W efekcie czego jak chcemy tylko sprawdzić co przyszło to i tak trzeba odblokować ekran i wejść do aplikacji.

Textra pozwala odpowiadać z ekranu blokady + nie tnie się przy dużej liczbie smsów i działa płynniej

12 godzin temu, QBAQ napisał:

W apce twrp wybieram ido, ściągam .img do ido, wybieram ściągnięty obraz klikam flash recovery i pojawia się flash failed. Np na kate/Kenzo nie ma tego błędu.

Odpuściłem apkę, poszło przez ADB.

Edited by acocieto
8 minut temu, lwajer napisał:

jak zaktualizowac TWRP

Kopiujesz img nowego twrp i w starym twrp robisz install image, potem wybierasz w polu wyboru partycję recovery. Po instalacji reboot to recovery i masz nowe.

• Like 3
  • Thanks 1

Używam często programu AirAudio do streamowania muzyki na Raspberry Pi. Program do działania wymaga roota. Po ostatniej aktualizacji niestety nie wykrywa roota. Używam SuperSU. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Używam często programu AirAudio do streamowania muzyki na Raspberry Pi. Program do działania wymaga roota. Po ostatniej aktualizacji niestety nie wykrywa roota. Używam SuperSU. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Musisz zainstalować jeszcze raz superSu

====
Send from Sagit by Tapatalk.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...