aspon

Przycisk power nie wzbudza ekranu

Recommended Posts

Drodzy,

Córce padł telefon, ekran się nie włączał, jak się podniósł to nie działał dotyk.

Wymieniłem ekranik, działa, ale nadal jest objaw braku wzbudzenia przez przycisk power. Sam przycisk wydaje się sprawny. Jak go wciskam to tel usypia. Włączyć też się da.

Ale wybudzić nie, trzeba klikać różne guziczki kilkanaście razy i czasami się wzbudzi. Ewentualnie podpić ładowarkę to też się obudzi.

Na twrp wygląda że działa. Wgrałem ostani wersję systemy, jak i starszą też. Cache czyściłem, nie pomaga. Co robić?

Dzięki

Witam mam podobny problem na razie nie umie go rozwiązać po naciśnięciu przycisku wzbudzania nie uruchamia się ekran trza wyjąć baterie i na nowo uruchomić telefon. i tak w kółko.

Czasami się wzbudza jak telefon po naciska w różne jego części ekranu  co to może być ???????

Mam taki sam problem po wymianie ekranu w RN2 kolegi. Czy ktoś znalazł już rozwiązanie?? Dodam, że przycisk power jest sprawny bo po jego naciśnięciu można odblokować ekran (słychać dźwięk odblokowania) tylko nie wyświetla "pulpitu" ekran jest cały czarny. Wyjęcie baterii pomaga ale po jakimś czasie znowu to samo. Dodam, że wrzuciłem przez miflash najnowszy global i też nie pomogło.

Edited by s4kron