meriox

Redukcja poziomu głośności głośnika do rozmów

Recommended Posts

Witam,
Czy istnieje jakiś mod albo ktoś wie gdzie dokładnie zmienić wpis aby zredukować głośność głośnika do rozmów telefonicznych?
W tej chwili najniższy poziom głośności jest jeszcze zbyt głośny. Na którymś z romów global problem nie występował.

@meriox a słyszysz też przester czy tylko za głośno ? Ze starszymi romami był ten problem potem to naprawili... niby. U mnie z niektórymi dalej mam ten problem, ale 99% osób z którymi rozmawiam słyszę normalnie. Chyba, że po prostu jest dla Ciebie za głośno, to kiedyś widziałem na xda, że można zwiększyć liczbę kroków głośności i przy okazji zmienić minimalny i maksymalny poziom. 

Przesterowania nie zauważyłem. Tylko najniższy poziom głośności jest wg mnie jeszcze za głośny.

Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎03 o 16:51, deiwid63 napisał:

Dzięki. RX1 czy RX2 odpowiada za głośnik do rozmów telefonicznych?

Edited by meriox

Dnia 29.11.2017 o 12:21, meriox napisał:

Witam,
Czy istnieje jakiś mod albo ktoś wie gdzie dokładnie zmienić wpis aby zredukować głośność głośnika do rozmów telefonicznych?
W tej chwili najniższy poziom głośności jest jeszcze zbyt głośny. Na którymś z romów global problem nie występował.

Też uważam ze jest stanowczo za głośno  przy minimalnym poziomie głośności.

Odnawiam temat. Jeśli ktoś potrafi w sposób czytelny i klarowny wytłumaczyć jak zmniejszyć minimalny poziom głośności głośniczka do rozmów, bo przy domyślnych ustawieniach jest zbyt głośny, to będę wdzięczny.

Czy cos w temacie głośności rozmów się zmieniło? W moim redmi 5A suwak głośności rozmowy można obniżyć tylko do ok 25%, a dalej za głośno.